Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    Lelkes újonc rezsjak avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    szerintem ha flop raise akkor egyértelműen all-in.

  2. #12
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    70-30at nem szivesen jatszanek, ha beletesszuk a rangebe 44 66 JJ-n kivul az AdQd AdKd 7d5d lapokat akkor van 38%unk nyerni, ha beleteszem az AA KK QQ lapokat akkor jon ki 43%eq, ami nem valoszinu hogy lesz nala mivel 4way vagyunk.
    akkor mar call a reraisre ha ilyen helyzetbe hoztuk magunkat es ha nem jon turnre a flushunk akkor fold. Ha lejon a flushunk a set akkor is ki fog fizetni mert mar meg lesz az oddsa a callra.
    szerintem :P

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 14.
    Hely
    Pálfiszeg
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet JasonCorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    70-30at nem szivesen jatszanek, ha beletesszuk a rangebe 44 66 JJ-n kivul az AdQd AdKd 7d5d lapokat akkor van 38%unk nyerni, ha beleteszem az AA KK QQ lapokat akkor jon ki 43%eq, ami nem valoszinu hogy lesz nala mivel 4way vagyunk.
    akkor mar call a reraisre ha ilyen helyzetbe hoztuk magunkat es ha nem jon turnre a flushunk akkor fold. Ha lejon a flushunk a set akkor is ki fog fizetni mert mar meg lesz az oddsa a callra.
    szerintem :P
    Mért ne lehetne nála AA, KK, QQ, AJ nem emelt rá vissza senki, ha te a reaise-t csak callolnád majd turnön eldobnád, hát szerintem ne játssz cash-gamet, ott nem lehet az ember ennyire paranoiás mint te, kb 360-ra kell megadni 60-at turnön, simán lehet ez overpair másik flushdraw, ha te ezt eldobnád arra nehéz mit mondani, nem lehet mindig nutsal betenni...vagy hát te beteheted csak akkor nem fogsz sokat nyerni, olyan ritka lesz.
    Utoljára módosítva: Erwin által: 2010. 09. 28. 19:50

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Akik nem tennék be minden pénzüket, elmondanák nekem, hogy mégis milyen flopra vártak? AKQ mind káró? Vagy JJJ?

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    szinten foldolnam. megpedig a kovetkezok miatt.

    alig tettunk be penzt eddig. (6 usd pre, utana emel visszaemelunk 47 tehat osszesen 53usd es van meg 200)
    hogy lassuk tenyleg van e valamije.. valoszinu van ha visszaemel, es nem is allin tehat nem az az elsodleges celja hogy dobjunk, hanem inkabb value emelesnek tunik.

    lassuk mik vernek minket. osszes overpar, J parokbol jq++ j2 , j4, osszes set, jj, 22, 44.

    mivel nyerhetunk. bloffol (ezt ugye enis alapbol 10%ra teszem mint nagy mesterunk)
    lejon a flush, viszont itt is benne van a bukta lehetoseg ha barmilyen nagyobb flushdrow ja van.

    ugye az hogy dobni fog nem alternativa. tehat beteszek 200 usdot hogy nyerjek 500 ugy hogy jelenleg valoszinu verve vagyok....

    tehat nalam fold.

  6. #16
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    ha flopon raiseltel akkor már allint kell menni rr-re sztem
    de amugy se biztos h set van nála...
    és tényleg nem mindig nutsal kell betenni; kellenek az ilyen handek h ugyanugy játszunk meg egy tp fd-t mint egy setet h késöbb kifizesek setunket v nem ?
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    100 bb deepen minél hamarabb bepakolnám flopon.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet devilke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szinten foldolnam. megpedig a kovetkezok miatt.

    alig tettunk be penzt eddig. (6 usd pre, utana emel visszaemelunk 47 tehat osszesen 53usd es van meg 200)
    hogy lassuk tenyleg van e valamije.. valoszinu van ha visszaemel, es nem is allin tehat nem az az elsodleges celja hogy dobjunk, hanem inkabb value emelesnek tunik.

    lassuk mik vernek minket. osszes overpar, J parokbol jq++ j2 , j4, osszes set, jj, 22, 44.

    mivel nyerhetunk. bloffol (ezt ugye enis alapbol 10%ra teszem mint nagy mesterunk)
    lejon a flush, viszont itt is benne van a bukta lehetoseg ha barmilyen nagyobb flushdrow ja van.

    ugye az hogy dobni fog nem alternativa. tehat beteszek 200 usdot hogy nyerjek 500 ugy hogy jelenleg valoszinu verve vagyok....

    tehat nalam fold.
    Te mennyit játszol HM szerint? 4/3at? Ha van olyan helyzet, amikor szívesen bepakolnám már flopon a nutsokat kivéve, akkor ez az.

  9. #19
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    pont most futottam egy ilyenbe 2 oraja 3 way potban, annyi kulonbseggel hogy A9 volt nalam, 924 floppon tehat top par top kicker, flushdrow. allin. mindketto megadta. kettes es 4 es set ellen mentem..

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 11.
    Hely
    Dóc
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    sziasztok, én mint kezdő tuti J+ra tenném, akik eddig így viselkedtek velem szemben szinte kivétel nélkül a flösstől féltették a top pár+ magas kickerüket, vagy a settet. Persze lehet más is, amit a félelmek sugallnak, de az csak félelem, pl A magas flössdró.
    Így allin. Bátraké a szerencse. Persze volt olyan is, hogy lejött a flössöm, neki meg a két párra a flössel a full
    Ezt ha valaki beírná h mennyi az esélye hogy pontosan az a számos lap jön és még színbe is?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •