Oldal: 276 / 692 ElsőElső ... 176226266274275276277278286326376 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.751 - 2.760 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #2751
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Változnak a pontszámítási módszerek is. Mindenről részreletesen:

    FTP Answers 9/30 - Internet Poker - Online Poker Forum

  2. #2752
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet Kopi44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Iron Man Challenge-t nyomja (nyomta) más is rajtam kívül?
    Nektek, hogy alakult ez a hónap?
    Vicces, hogy a hó végén megváltoztatják és 125/250 pontokkal számolnak. Visszamenőleg.
    Mikor néztem, azt hittem, hogy rosszul emlékeztem a dologra. Írtál nekik, hogy visszamenőlegesen ez nem khm jogszerű?
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  3. #2753
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor néztem, azt hittem, hogy rosszul emlékeztem a dologra. Írtál nekik, hogy visszamenőlegesen ez nem khm jogszerű?
    Természetesen egyből írtam a supportnak egy visszafogottan lebaszó levelet, hogy ezt így hogy?
    Aztán végig olvastam a 2+2-n a tegnapi frissítéssel járó újításokkal kapcsolatos topikot (illetve majdnem végig).
    Ott volt egy-két user, akik kevésbé visszafogottan (DIEEEEE FT pl. sokszor elhangzik ) nehezményeztek ezt-azt.
    Aztán lefekvés előtt mégegyszer megnéztem a my promotions oldalamat, hogy mizu, mert ekkora getszik csak nem lehetnek. És akkorra már a rendes szint volt kiírva, szóval majd csak ettől a hónaptól kell úgy kalkulálni mindenkinek aki csinálja, hogy 125/250 pontokat kell nyomni /nap.

  4. #2754
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Valaki számolt már azzal, hogy az egész változás most rossz vagy jó?

    Ugye most 1dollár után már 10pont jár a 7 helyett.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  5. #2755
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Megvan az új célom:
    Black card store, 27 250 000 pont:

    Tesla Roadster 2.5
    The Roadster, the environmentally-friendly electric car, offers supercar performance without supercar emissions. Engineered for efficiency, the zero-emissions Roadster can drive 211 miles per charge (based on European Electric Vehicle Combined Cycle). It plugs into nearly any outlet, anywhere in the world. The AC induction motor and single speed gear box create instant torque from 0 rpm. Up to 295 lbs-ft of torque and 288 horsepower are produced as the car smoothly accelerates from 0 to 60 mph in 3.7 seconds.

    Mostani tempóval kb. 80-90 év alatt meg is lesz.

  6. #2756
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megvan az új célom:
    Black card store, 27 250 000 pont:

    Tesla Roadster 2.5
    The Roadster, the environmentally-friendly electric car, offers supercar performance without supercar emissions. Engineered for efficiency, the zero-emissions Roadster can drive 211 miles per charge (based on European Electric Vehicle Combined Cycle). It plugs into nearly any outlet, anywhere in the world. The AC induction motor and single speed gear box create instant torque from 0 rpm. Up to 295 lbs-ft of torque and 288 horsepower are produced as the car smoothly accelerates from 0 to 60 mph in 3.7 seconds.

    Mostani tempóval kb. 80-90 év alatt meg is lesz.
    Ha meg lesz a black cardod, akkor 2x gyorsabban gyülnek a pontok, szóval akkor csak 40-45 év kell majd. Hajrá!

  7. #2757
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Kopi44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha meg lesz a black cardod, akkor 2x gyorsabban gyülnek a pontok, szóval akkor csak 40-45 év kell majd. Hajrá!
    Tényleg, hogy milyen igazad van! Majd keresem még a happy hour-okat is és akkor talán elég lesz rá 30 év...

    Egyébként megnéztem a cash bónuszokat és a műszaki cikkeket. Úgy számoltam, hogy innentől nem éri meg drága műszaki cikkekre költeni a pontokat, mert a cash bónuszból kijövő pénzből olcsóbban meg tudom venni a cuccokat. Lehet, hogy még megszeretem ezt a termet...

  8. #2758
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Bumbanas: pont transzfer van? Mert akkor gyűjtünk neked, meglesz ez 44 év alatt is.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  9. #2759
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bumbanas: pont transzfer van? Mert akkor gyűjtünk neked, meglesz ez 44 év alatt is.
    szerintem ilyen sehol sincs

  10. #2760
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Hely
    Gobi sivatag
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás store

    Sziasztok!

    Rendelt mar valaki golf utot?! Tudjatok miert kell vamkezelni, vagy mi ez az eljaras pontosan??! Hivtam oket telefonon, de ma mar nem veszik fel.

    Rendeltem egy golf utot, es par cuccot a store-bol.
    Ma kaptam egy levelet a magyar postatol:

    Golfuto

    A vamkezeleshez szamla szukseges

    Kerjuk, hogy kuldemenye vamkezeltetese vegett a 17.szamu Vam-es Penzugyori Hivatalnal az ugyfelfogadasi ido alatt intezkedni sziveskedjek szemelyesen, megbizottja utjan, vagy tavbeszelon.

    Kossz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •