Oldal: 442 / 888 ElsőElső ... 342392432440441442443444452492542 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.411 - 4.420 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #4411
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    PP-n 20 bb-sen nekem sincs hud

  2. #4412
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Jött ma egy levél valami ptr akcióról, amiben handek mellé adnak egy "The Ultimate HEM / PT3 HUD"-ot. Tud erről valaki valamit? én semmit nem találok sehol.
    less qq more pewpew!

  3. #4413
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás re

    Idézet P8k3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Az auto import folder be van állítva a HM-ben?
    alapból ide menti a party a hh-kat: C:\Program Files\PartyGaming\PartyPoker\HandHistory\usernév
    A handhistorykat angolul menti a kliens?
    köszönöm szépen így megvan!

  4. #4414
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jött ma egy levél valami ptr akcióról, amiben handek mellé adnak egy "The Ultimate HEM / PT3 HUD"-ot. Tud erről valaki valamit? én semmit nem találok sehol.
    Na ez engem is érdekelne, hogy mi ez pontosan...

  5. #4415
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Nem működik az universal replayer, ezért gondoltam HM-ben visszanézem a tegnapi touromat.

    Komplett kezdőnek érzem magam, de nem tudom elérni, hogy csak egy adott torna handjeit nézzem vissza és lehetőleg egyben.

    Resultok között mégcsak ki tudom szűrni a buyin és az időpont (yesterday) alapján az adott tornát, de a tourney/ report részen már az összes tegnap játszott tour handjeit mutatja.

    Tourney/hand részen pedig 2db handet muatat, fogalmam sincs melyik tornáról.

    Mit csinálok rosszul? Miért nem lehet egyszerűen kijelölni egy tornát a resultnál és megnézni a handjeit?

  6. #4416
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás ongame

    Tud arra valaki valami megoldást, hogy a mucked cardokat mutassa a HM bwinen? Macerás mindig a last handet nyomogatni...

  7. #4417
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    hy all.

    valaki nem tudja mitkellene beállitani hudba,.hogy ongame be, megfelelöen tegye ki a hudot5 maxon? sajna csak hu 6 max9 fös és 10fösbeállitást találtam,és a6maxra álliotm be, teljesen össze vissza teszi ki a hud adatokat,és ha egyik asztalon kiigazitom,atöbbin összekeveredik,ötlet valaki?

    elöre is thx

  8. #4418
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás HM

    Sziasztok! HM problémám lenne, remélem tudtok segíteni. A hud-ot nem mutatja multi versenyen. Volt, hogy párhuzamosan játszottam sng-vel és ott ment az mtt-n nem ment.
    A segítséget előre is köszönöm!

  9. #4419
    Idegen Stexes77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás HM replay

    Idézet kitezoltan1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem működik az universal replayer, ezért gondoltam HM-ben visszanézem a tegnapi touromat.

    Komplett kezdőnek érzem magam, de nem tudom elérni, hogy csak egy adott torna handjeit nézzem vissza és lehetőleg egyben.

    Resultok között mégcsak ki tudom szűrni a buyin és az időpont (yesterday) alapján az adott tornát, de a tourney/ report részen már az összes tegnap játszott tour handjeit mutatja.

    Tourney/hand részen pedig 2db handet muatat, fogalmam sincs melyik tornáról.

    Mit csinálok rosszul? Miért nem lehet egyszerűen kijelölni egy tornát a resultnál és megnézni a handjeit?
    Szia,

    Tourney-n belül a result részt kell kiválasztanod, utána ott ezekből lehet választani:stats, data view,graph és tending. Itt a data view-ra klikkelsz majd show all.Ezután megkeresed a versenyt vagy az idő szerint vagy a verseny száma szerint.
    Ha megvan, akkor kiválasztod, majd picit lejjebb nézel és ott megint ráklikkelsz az All-ra.
    Itt már látnod kell az összes lejátszott kezet.Amennyiben le is akarod játszani, akkor először meg kell fordítanod a handek sorrendjét (klikk a time-ra), mert most a legutolsó handeket látod.Amikor ezzel is kész vagy, jobb klikk a legalsó szürke részre és Replay all hands.
    Röviden ennyi.

    Üdv. Stexes

  10. #4420
    Idegen Stexes77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet SiPeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! HM problémám lenne, remélem tudtok segíteni. A hud-ot nem mutatja multi versenyen. Volt, hogy párhuzamosan játszottam sng-vel és ott ment az mtt-n nem ment.
    A segítséget előre is köszönöm!
    Hali,

    Nézd meg a beállításokat a HUD options--->Player preferences fülnél.
    A choose configuration-nál válaszd ki a turney-t, majd klikkelj a Use for fülre.
    Itt ki kell pipálnod a tourney-hoz tartozó 3 kis boxot, HU, 6-max, Full nyomsz egy apply-t és kész.
    Cash-nél (az a default) is megnézheted, hogy mi van beállítva és értelemszerűen azokat állítod be amiket szoktál játszani

    Üdv, Stexes

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •