Oldal: 279 / 692 ElsőElső ... 179229269277278279280281289329379 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.781 - 2.790 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #2781
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Tragédia a support. Változó, de elég sokat kell rá várni.
    Kb. olyan a support, mint a shop. A rendelt cuccaimat 3 hónap alatt sikerült kiküldeniük...

  2. #2782
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    B+! Ez igen. Akkor nem várok semmire, azért köszönöm!

    Üdv,
    O.

  3. #2783
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Hely
    Gobi sivatag
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás Store

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kérsz egy igazolást a FTP-től, hogy "ajándék" vagy ilyesmi és azt bevillanthatod
    Nem kapom meg a golf utom, mert a posta 5 dollar feliratot talalt a csomagon!! Vamkezelesre bennt tartjak!

    Kerdeztem hol lattak??!, mert en nem fizettem erte, ajandekba kaptam. Es 100% semmilyen ar felirat nincs a csomagon!!!! Milyen 5 dollar???!
    Amire azt mondtak kerjek 1 igazolast, hogy ajandek.

    A krix krax itt lathato, egy masik kikuldott csomagon.... talan 5orat jelent, vagy valami ellenorzo szam lehet...
    Picasa Web Albums - Kami - Random

    Mivel a full tilt soha nem fog kuldeni igazolast, itt kuldom el a ***** anyjaba a magyar postat es alkalmazottait!!
    A megoldas, hamisitok egyet, aztan elfaxolom.

    Igy rendeljetek vmit a storebol!!

  4. #2784
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    nekem szinte mindig megjöttek a dolgok 2-4 hét alatt ,pedig elég sokszor elég sok mindent rendeltem már :hm
    It's just a ride.

  5. #2785
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    nekem sem volt soha ilyen vámos dolgom. kopp-kopp...

  6. #2786
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    nem tudja valaki egészen véletlen, hogy az FTP support mennyi időn bel válaszol a mailekre?

    Üdv,
    O.

    Köszönöm a korábbi HELP-t!
    Nekem a magyar Support 12 órán belül mindig válaszolt eddig (ha már tart a levelezés, akkor 1-2 óra is elég szokott lenni).

  7. #2787
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    532

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az új rake számítási módszer után szeretnék érdeklődni, ami egy kicsit kiverte nálam a biztosítékot.
    Kedden vettem észre, hogy a rakeback-em 50%-al csökkent a hétfői napra vonatkozóan. HEM szerint 62 USD rake-et csináltam hétfőn és 27%-al számolva ez 16,75 USD. Ezzel szemben én csak 8,95 USD-t kaptam, wtf?
    Az oké, hogy új számítás van, de szerintem ekkora diffi nem lehet. Valami ötlet? HEM nem jól számol, vagy tényleg lehet ekkora különbség?

  8. #2788
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet mr. salvataggio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az új rake számítási módszer után szeretnék érdeklődni, ami egy kicsit kiverte nálam a biztosítékot.
    Kedden vettem észre, hogy a rakeback-em 50%-al csökkent a hétfői napra vonatkozóan. HEM szerint 62 USD rake-et csináltam hétfőn és 27%-al számolva ez 16,75 USD. Ezzel szemben Rakebackpros-tól 8,95 USD-t kaptam, wtf?
    Az oké, hogy új számítás van, de szerintem ekkora diffi nem lehet. Valami ötlet? HEM nem jól számol, vagy tényleg lehet ekkora különbség?
    Erősen függ a játékstílustól. Mit játszol?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  9. #2789
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    532

    Alapbeállítás

    17/14. De amit nem értek. FTP minden egyes leosztás végén levonja a rake-et. Tehát a HEM-ben szereplő rake-nek helyesnek kell lennie, ami tükrözi az új számítást. Vagy nagyon rosszul gondolom?

  10. #2790
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a magyar Support 12 órán belül mindig válaszolt eddig (ha már tart a levelezés, akkor 1-2 óra is elég szokott lenni).
    Köszönöm a választ. 18 óra kellett FT Rékának a válaszhoz. Egyébként korrektek voltak. Nem töltöttem fel időben és így elvesztettem a rakeback jogomat. Írtam nekik, hogy blablabla és azt mondták nem garantálnak semmit, de megnézik mit tehet a rakbackpros.

    Kíváncsi leszek, hogy kapok-e RB-t!?

    Egyébként mi a véleményetek arról, hogy 1 internetről, 2 gépen 2 külön account játszik egyazon teremben. Mert asszony most kezdene az FT-n és sztem tuti egyszerre fogunk játszani. Mivel HUSng-t tolunk így nem kerülünk egy asztalra. Szerintetek írjam azért meg a supportnak, hogy tudjanak róla?

    Üdv,
    O.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •