Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Hasznos tippek kezdő és mikro limites pókereseknek - 5. rész


  2. #2
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Tökéletes. Grat!
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    "Az első néhány hónapban, az első 20-30.000 leosztás alatt azt javaslom, hogy 1 óra játékra legalább 3-4 óra tanulásra fordított idő jusson."

    "Folyamatosan tanulj, szinte minden nap egy keveset, ne egyszerre nagy dózisokban, mert úgy nehezebben rögzül, egy adott idő alatt csak véges mennyiségű új információt tudsz befogadni."


    A fenti idézetekben egy kis ellentétet érzek, mert pont a legelején amikor minden új, szinte bármit olvasol, az "kitúr" egy másik hasznos információt az agyadból. Értem én, hogy merre próbáljátok terelni az embereket, de szerintem a 25% játék 75% tanulás már a ló túlsó oldala.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 11.
    Hely
    Dóc
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    szerintem jó a tanulás/játék arány.
    Engem ez a cikksorozat indított arra újra, hogy pókerezzek. Mióta is megy?
    Kb. 2 hete nem játszottam csak egy freezoutot online. Ma megyek sng- satellitre(élő), az kemény lesz, csak az első jut tovább 25k-ra
    Azóta csak tanulok, olvasok, agyalok, elemzem magam. Reméljük nem hiába

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    A "Mikrón nem lehet nyerni" idézet nekem is az egyik kedvencem. Mindig megmosolygom magamban, mikor valakitől ezt hallom. Persze aztán elmondom, hogy ez szerintem nem teljesen így van, de persze mintha a falnak beszélnék...

  6. #6
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A "Mikrón nem lehet nyerni" idézet nekem is az egyik kedvencem. Mindig megmosolygom magamban, mikor valakitől ezt hallom. Persze aztán elmondom, hogy ez szerintem nem teljesen így van, de persze mintha a falnak beszélnék...
    ugyanezt akartam hozzáfűzni

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Ez a sorozat perfekt. Tipikusan az a kis nyerő vagyok NL20-30-on (3-4 BB/100), aki sokszor cashoutol, és kerül valószínűleg főleg emiatt downswingek idején kicsit nagyobb "lelki válságba", és sokszor nem hozom az A játékom. Most elolvastam 2 óra alatt az 5 cikket, kijegyzeteltem magamnak a fontos dolgokat, és nekilátok teljesen rendet rakni magamban. Köszönöm szépen a segítséget!

  8. #8
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a sorozat perfekt. Tipikusan az a kis nyerő vagyok NL20-30-on (3-4 BB/100), aki sokszor cashoutol, és kerül valószínűleg főleg emiatt downswingek idején kicsit nagyobb "lelki válságba", és sokszor nem hozom az A játékom. Most elolvastam 2 óra alatt az 5 cikket, kijegyzeteltem magamnak a fontos dolgokat, és nekilátok teljesen rendet rakni magamban. Köszönöm szépen a segítséget!
    ha BB = 2bb, akkor 6-8 bb/100 szerintem nem rossz
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    1 BB mindig egyenlő 2 bb-vel, szóval tény, hogy nem rossz a 6-8 bb. Ellenben az rossz, hogy nem kezelem normálisan a down-okat, emiatt kevesebbet játszom, mint lehetne, ráadásul ilyen szériákban rengeteg hibával. Lehetne sokkal jobb is, több játékkal, és akkor mehetnék feljebb a cashoutok ellenére. Nagyjából erre gondoltam.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Üzenet

    "Ha egyfolytában erősködni fogsz, hogy márpedig AA-val a helyes játék az, hogy preflop belimpelsz vele, . . ."
    - a hétvégi játékom alapján AA-val a preflop fold a helyes játék, mindegyiket buktam

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •