Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (168) összesen
  1. #21
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    off: remélem azért megígérted, hogy felhívod...

    on:
    el nem tudom képzelni, hogy-hogy lehet odafigyelni 15 asztalra. Respekt!

    1. parti
    Ez szerintem is pre flop PUSH és pityergés. A végén hálaima az RNG-nek.

    2. parti
    Én nem adtam volna meg egy overlapra.

    3. parti
    Az 500 jó pre flop, post flop 750, ha jön akkor félnék a flushtól és a sortól, ezért a turn-ön all in tenném. A HU-ban muszáj aggronak lenni, nem adunk szabadlapot, pláne ha mi kezdeményeztünk pre flop.

    Jó pihenést mára!

  2. #22
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    off: remélem azért megígérted, hogy felhívod...

    on:
    el nem tudom képzelni, hogy-hogy lehet odafigyelni 15 asztalra. Respekt!

    1. parti
    Ez szerintem is pre flop PUSH és pityergés. A végén hálaima az RNG-nek.

    2. parti
    Én nem adtam volna meg egy overlapra.

    3. parti
    Az 500 jó pre flop, post flop 750, ha jön akkor félnék a flushtól és a sortól, ezért a turn-ön all in tenném. A HU-ban muszáj aggronak lenni, nem adunk szabadlapot, pláne ha mi kezdeményeztünk pre flop.

    Jó pihenést mára!
    köszi a véleményt!
    a sok asztal átka h tableninja nélkül nem tudok rendesen betsizingolni ha meg sok asztal van,ami pont ki is jött a mostani partikon...bar 12-öt kényelmesnek érzem

    1.nyilván push jobb lett volna... ezt már abban a pillanatban tudtam
    2.ilyet nem ajánlok senkinek READ nélkül,de felmerül a kérdés h amikor 2-3x csinálja akkor mivel teszi,illetve lappal miért is tenné?
    3.ja szar a betsizing,turn pushal viszont az a bajom h túl ilyesztő számára a turn,bár még ugye mindig adhatná Q-val,fd draw-al,vmi eltévedt luksorral...sztem vmi tunr 3/4pot hivás lenne a legjobb mert azért messze favoritok vagyunk...

    na mehetek visszaszerezni a kulcsot

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi a véleményt!
    a sok asztal átka h tableninja nélkül nem tudok rendesen betsizingolni
    starshotkeys dísznek van?

  4. #24
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Bobbysolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    starshotkeys dísznek van?
    az a baj vele h nem annyira gördülékeny,gyakran többször kell nyomogatni a gombot h reagáljon,és akkor se mindig akarja a jót,plusz volt nehagy missclickem is,föleg mikor az automata preflop allin is be volt állítva

    úgyhogy most ezt csak beregelésre használom

  5. #25
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet tylerhungary eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi a véleményt!
    a sok asztal átka h tableninja nélkül nem tudok rendesen betsizingolni ha meg sok asztal van,ami pont ki is jött a mostani partikon...bar 12-öt kényelmesnek érzem

    1.nyilván push jobb lett volna... ezt már abban a pillanatban tudtam
    2.ilyet nem ajánlok senkinek READ nélkül,de felmerül a kérdés h amikor 2-3x csinálja akkor mivel teszi,illetve lappal miért is tenné?
    3.ja szar a betsizing,turn pushal viszont az a bajom h túl ilyesztő számára a turn,bár még ugye mindig adhatná Q-val,fd draw-al,vmi eltévedt luksorral...sztem vmi tunr 3/4pot hivás lenne a legjobb mert azért messze favoritok vagyunk...

    na mehetek visszaszerezni a kulcsot
    ...
    2. felteszed a tournamentet egy magas lapra, szerintem ez bármennyire bűzlik is akkor is dobó
    3. én azt akarnám, hogy eldobja a flop utáni 750-es hívás már megfelelő méretű kasszát jelentene (2700), ha pedig izmozni akar húzóra, akkor tegye fel a mardék 2600 zsetonját és az egész tournamentjét az utolsó lapra, ha dobja márpedig valószínű hogy ezt teszi 3,5:1 lesz a zsetonállás, ami azért elég kedvező a folytatáshoz

  6. #26
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Tyler küldtem privit, majd kukkants rá!

  7. #27
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...
    2. felteszed a tournamentet egy magas lapra, szerintem ez bármennyire bűzlik is akkor is dobó
    3. én azt akarnám, hogy eldobja a flop utáni 750-es hívás már megfelelő méretű kasszát jelentene (2700), ha pedig izmozni akar húzóra, akkor tegye fel a mardék 2600 zsetonját és az egész tournamentjét az utolsó lapra, ha dobja márpedig valószínű hogy ezt teszi 3,5:1 lesz a zsetonállás, ami azért elég kedvező a folytatáshoz
    2-eshez: se T se 2-es nincs a rangeben plane h mar elötte is uezt a move-ot tolta...

    pü ment

  8. #28
    Tag RTT314 avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 22.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Udv!
    Hajra a challengel kapcsolatban! Nagyon jo otlet egy kis motivacioszerzesre.

    A 2. handel kapcsolatban kivancsi volnek, hogy semmikeppen nem e erdemes checkelni az A2 offot preflop. Igaz, hogy rengeteg lappal limpel, de az egesz parti soran oop leszel es nemtudom, hogy mennyire jo otlet tobb zsetont berakni a potba oop.
    Nyilvanvaloan ellenfeltol, imidzsedtol es asztal dinamikajatol is fugg.

    A 3. handnel pedig tenyleg illett volna egy cbet flopon

    Gud lakk,
    Harcosok Klubbja furevőr

  9. #29
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet mikee1978 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10fős és 12 fős sng több a hal,mert többen ülnek az asztalon.5-6 max sng meg kevesebb, hal tudd beülni,mert csak 5-6-an férnek az asztalhoz.
    Pl:10fősre beül 5-6 hal és azoktól könnyebb elnyerni a zsetont és több zsetont tudsz nyerni tőlük összeségében!Míg egy 5-6 max asztalon 3-4 hal van,így összeségében kevesebb zsetont tudsz tőlük nyerni.10fős sng több idő van a jobb lap kivárására is!
    ööö
    - 12fős sng az 1 asztalon 12-en ülnek ?

    - én csodálkoznék ha 6 max asztalon 9 fishel ülnék...

    - 5 maxon ha 4 fish ül és Te tfh... hogy nem vagy az, akkor mi a probléma?

    hááát

    én sem tudok fogalmazni, meg lehet nem értek magyarul, de Te sem tudod rendesen kifejezni magad

    SZvSZ

  10. #30
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    ma 6 dolláron toltam,kb 50 játékot (kb az egész alatt nem éreztem agyilag a toppon magam)van egy reg aki totál szétrak vmi Lutoz vagy hasonlo nicken tolja,nem tudtam ellene partit nyerni,mondjuk utolso Hu-ban jól levette h blöffölök riveren és le is callolt Axxxx boardon 3ik parral

    ja és az a vicc h 50 játék alatt 1bi volt a legtöbb amit összehoztam és 3bi volt a legnagyobb minusz....végüli -1bi lett :Ð

    úgy érzem h jó sok buyin benne maradt amugy:S és sajnos ma fel is húztak gyakran,pedig már eljutottam 6-oson oda hogy leszarjak bármit is
    érdekes handek:

    1,->vannak olyan asztalok ahol egyszerűen szinte semmivel se tudok nyerni,ez jó példája
    (flopon ez a kicsi bet azért volt h indukáljam az ai-t,pf lehet 500ig kellett volna emelni)
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    2,->keresem a blöffölhető spotokat,lehet itt egy sima rr is elég?
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    3,->kb minden session alatt látok egy ilyet
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    4,->na ezt nagyon jó lesz finomítani,itt tuti sokkal jobb move a visszaemelés mint a push
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    5,->kinek hogy tetszik ez a push?
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2010. 10. 08. 01:13

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •