Oldal: 223 / 509 ElsőElső ... 123173213221222223224225233273323 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.221 - 2.230 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #2221
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    most regeltem bwinre, de nem tudok befizetni.. Rafis visám van, más terembe működött a befizetés, nem értem. MIndent jól töltöttem ki, vagy 3 szor is megpróbáltam erre ezt dobja ki: A tranzakció végrehajtását hitelkártya szolgáltatója visszautasította. Kérjük vegye fel velük a kapcsolatot. wtf?

  2. #2222
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet brasco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most regeltem bwinre, de nem tudok befizetni.. Rafis visám van, más terembe működött a befizetés, nem értem. MIndent jól töltöttem ki, vagy 3 szor is megpróbáltam erre ezt dobja ki: A tranzakció végrehajtását hitelkártya szolgáltatója visszautasította. Kérjük vegye fel velük a kapcsolatot. wtf?
    érdeklődj a bankodnál szerintem, ahogy írja is. lehet nincs rajta fedezet?

  3. #2223
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 26.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    344

    Alapbeállítás

    Még mindig nagyon gépigényes itt játszani 8+ asztalon ?

  4. #2224
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet lampi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdeklődj a bankodnál szerintem, ahogy írja is. lehet nincs rajta fedezet?
    de van.. ráadásul tegnap kaptam meg a kártyát, szóval nem értem, ráadásul már fizettem is vele

  5. #2225
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    kaptam is egy villámválaszt a supporttól.. most akkor ebből lesz vmi vagy nem?
    Köszönjük levelét.

    Kérésére tájékoztatjuk, hogy a befizetés egy technikai hiba következtében jelenleg nem elérhető az USD pénznemben regisztrált Magyar felhasználóink számára.
    Biztosítjuk Önt affelől, hogy műszaki részlegünk mindent megtesz a probléma gyors megoldásának érdekében.
    Amint a hiba kijavításra kerül, emailben fogjuk Önt tájékoztatni.

    A kellemetlenségért elnézését, valamint a hiba kijavításáig tovább szíves türelmét kérjük.
    Megértését köszönjük.

    Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

  6. #2226
    Tag ShirDady avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Én sem tudtam rafis visával beutalni, pedig korábban ment, igaz nekem azt válaszolták, hogy tuti a banknál lesz a hiba. (A kis naivak azt hitték, még tudok hinni nekik :-)

    Visa---->MB---->Bwin

    Költségekben ugyanannyi, sőt 0.10%-al olcsóbb.

  7. #2227
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet ShirDady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem tudtam rafis visával beutalni, pedig korábban ment, igaz nekem azt válaszolták, hogy tuti a banknál lesz a hiba. (A kis naivak azt hitték, még tudok hinni nekik :-)

    Visa---->MB---->Bwin

    Költségekben ugyanannyi, sőt 0.10%-al olcsóbb.
    MB-t eddig azért nem csináltam, mert nem én vagyok a számlatulaj, hanem csak alszámla, vagy ez tökmind1? ahogy olvasom csak akkor kell nekem lennem a tulajnak, ha bankból utalok MBre, de mivel van visám, az meg az én nevemen van, ezért ez így működhet.. ?

    "1. Bankkártya hitelesítése

    5.000 euróval növelheted a kimenő limitet, ha megadsz egy bankkártyát, és igazolod, hogy te vagy a tulajdonosa. Ez úgy történik, hogy meg kell adnod a bankkártyád adatait, majd a Moneybookers ellenőrzésképpen leemel róla egy 1,01 és 2,99 euró közötti véletlenszerű összeget (az összeg mindenképp euróban lesz megadva, függetlenül attól, hogy milyen pénznemű a Moneybookers számlád). Neked ezután meg kell nézned a bankszámlakivonatodban a pontos összeget, és be kell írnod a Moneybookers oldalán."

  8. #2228
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    na időközben megcsináltam, MB re fel a pénz, onnan meg bwinre, már rajta is van.

  9. #2229
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 14.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Üdv,
    Az lenne a kérdésem, hogy apám nevén csináltam számlát a bwinre, de a bankkártya az én nevemen van. Lehet ebből probléma kifizetésnél?
    Illetve a másik kérdésem az lenne, hogy így hogy csak a kártya van a nevemen indithatok a saját MB-re kiutalást vagy azt is csináljak az apám nevére?

  10. #2230
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    általában mennyi ideig tart egy ilyen karbantartás? maratoni játékot terveztem...
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •