Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás NL20 3betelt pot oop river kérdés átlag játékos ellen

    Sziasztok!
    Szeretném ha megneznetek ezt a handet és leirnátok a véleményeteket.
    Az ellenfélről annyit kell tudni h több közös asztalon is játszottunk és mivel buttonrol mindig lop ezert kapott 3betet. Az imagem normál TAG volt az asztalnál bár ezt szerintem ő nem figyelte.

    Hero dealt 6s 7s - Next Action? - submitted 10-15-2010 - 16:40 pm - Poker Hand Replays

  2. #2
    Fanatikus tag qnstard avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Pre szerintem nem kell izmozni, inkább maradjon a value 3bet. Tehát részemről fold. Turnön mi volt a terv, ha emel? Így játszva én adnám, szerintem egy sima A volt nála és slowplayelt turnön.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Turnön c/r-elni akartál? River nálam call.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Igen turn nálam check raise lett volna.

  5. #5
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    snapcall river.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #6
    Lelkes újonc tobibandi avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    első hozzászólásom egy hand-hez, szóval inkább kérdés lesz a válaszom is :-)
    preflop az állandó vaklopás miatt én is 3betelnék, szerintem az jó játék bár én csak 1,8-2,1-ig emelnék. Fontos lenne tudni, hogy mi volt a terved? Ekkora emeléssel gondolom inkább dobatni szerettél volna - ha nem, akkor ez a flop majdnem a legjobb neked, mert valószínű, hogy ellenfélnél van egy A.
    floppon az 5$ pothoz viszont (ha már játszani akartál) akkor nagyobbat emelhettél volna - szerintem. Először is, mert 14out-od van, ami már majdnem potnyi emelést is megenged. Másodszor, ha mégsincs A az ellenfélnél, csak valami Kx vagy TT+, akkor akár dobhat is.
    turn check-et viszont sehogy nem lehet beleilleszteni egyik akciótervedbe sem. Ha A van nála, akkoris megvan a 14out-od, tehát szerintem az emelés sokkal jobb játék - én akár allin-t is adnék vele. Másrészt a második ász inkább azt sejteti, hogy nincs nála A tehát sokkal jobb vagy.
    riveren viszont már nagyon zavaros a játékod. A fél potnyi emeléssel dobatni biztos nem fogsz. Szerintem a korábbiak alapján már readelhető, hogy A nincs nála. Szerintem a river 3bet a nagyon gyenge betedre szintén ezt sejteti.
    Egész más menetrend, ha kisebb párt feltételezünk az ellenfélnél. Ebbe a képbe beleillik a turn check a részéről és simán eshetett a fullja a river 8-al.

    Szóval első hozzászólásom, nem én fogom megmondani a tutit, de szerintem előre érdemes kitalálni, hogy mit is szeretnél kezdeni a lapoddal. Itt én úgylátom, hogy inkább dobatni szerettél volna - ez nem sikerült, tehát szerintem dobd el. A full 88 pp-al hihető és simán lehet AKs nagyobb flösse is.

    Mi volt nála?

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Szia!
    A vakokrol én mindig ekkorát emelek vissza a fold equity miatt, meg mert oop játszok, turnon azert akartam check raiselni hogy eldobassam a gyenge Ászt ha van nála mert a readem az volt rola h AJ AT A9 szeru lapja van amivel pre poziciobol megad. Rivert nem értettem pontosan h mit akar reppelni, kicsit fostam is a nagyobb flushtől de megadtam és mutatott egy A8-at amivel fullja lett riverre. Lehet h a turn cbet jobb lett volna egyébként igy visszanézve.

    up: turn checkje miatt egyebkent szamitasba vettem azt is h JJ v TT van nála ezért emeltem fél potot hogy nehogy elcheckelje riveren is a lapját.
    Utoljára módosítva: rentox által: 2010. 10. 15. 23:49

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet tobibandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    első hozzászólásom egy hand-hez, szóval inkább kérdés lesz a válaszom is :-)
    preflop az állandó vaklopás miatt én is 3betelnék, szerintem az jó játék bár én csak 1,8-2,1-ig emelnék. Fontos lenne tudni, hogy mi volt a terved? Ekkora emeléssel gondolom inkább dobatni szerettél volna - ha nem, akkor ez a flop majdnem a legjobb neked, mert valószínű, hogy ellenfélnél van egy A.
    floppon az 5$ pothoz viszont (ha már játszani akartál) akkor nagyobbat emelhettél volna - szerintem. Először is, mert 14out-od van, ami már majdnem potnyi emelést is megenged. Másodszor, ha mégsincs A az ellenfélnél, csak valami Kx vagy TT+, akkor akár dobhat is.
    turn check-et viszont sehogy nem lehet beleilleszteni egyik akciótervedbe sem. Ha A van nála, akkoris megvan a 14out-od, tehát szerintem az emelés sokkal jobb játék - én akár allin-t is adnék vele. Másrészt a második ász inkább azt sejteti, hogy nincs nála A tehát sokkal jobb vagy.
    riveren viszont már nagyon zavaros a játékod. A fél potnyi emeléssel dobatni biztos nem fogsz. Szerintem a korábbiak alapján már readelhető, hogy A nincs nála. Szerintem a river 3bet a nagyon gyenge betedre szintén ezt sejteti.
    Egész más menetrend, ha kisebb párt feltételezünk az ellenfélnél. Ebbe a képbe beleillik a turn check a részéről és simán eshetett a fullja a river 8-al.

    Szóval első hozzászólásom, nem én fogom megmondani a tutit, de szerintem előre érdemes kitalálni, hogy mit is szeretnél kezdeni a lapoddal. Itt én úgylátom, hogy inkább dobatni szerettél volna - ez nem sikerült, tehát szerintem dobd el. A full 88 pp-al hihető és simán lehet AKs nagyobb flösse is.

    Mi volt nála?
    A 3-bet mérete teljsen jó, OOP nem kell kisebbet 3-betelni.

    3-bet potba meg nem kell potnyikat emelgetni, egy félpot körüli emelés bőven elég. Így a C-bet mérete is teljesen jó.

    River betsize is jó, mert egy TT-KK callolhat, Ax ellen meg úgyis bekerül bármekkorát emelsz.

    Tehát riveren gyakorlatilag egyetlen lapra a 88-ra tudod tenni, és ezért dobnál? ( nem lehet nála, vagy ha igen abban a teremben inkább ne játsz)
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet rentox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    A vakokrol én mindig ekkorát emelek vissza a fold equity miatt, meg mert oop játszok, turnon azert akartam check raiselni hogy eldobassam a gyenge Ászt ha van nála mert a readem az volt rola h AJ AT A9 szeru lapja van amivel pre poziciobol megad. Rivert nem értettem pontosan h mit akar reppelni, kicsit fostam is a nagyobb flushtől de megadtam és mutatott egy A8-at amivel fullja lett riverre. Lehet h a turn cbet jobb lett volna egyébként igy visszanézve.

    up: turn checkje miatt egyebkent szamitasba vettem azt is h JJ v TT van nála ezért emeltem fél potot hogy nehogy elcheckelje riveren is a lapját.
    Ha azért checktél turnön, hogy egy CR-el gyenge A-t dobass, az elég nagy fail, senki nem fog 3-bet potban drill-t dobni neked.
    Amiért jó lehet a CR az az, hogy ha floatolt, akkor itt betelni fog, és a CR-re dobnia kell, + legtöbbször ingyenlapot kapsz TT-KK-tól, amivel amúgy az emelésed megadnák, mert ők se hiszik el az A-t nálad.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Teljesen igazad van. Köszi ma is tanultam valamit.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •