Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    btn JJ,QQ sb meg QKs,Axs,

    Ah-val betenném, így nem biztos, QQ lehet kint akkor str blocker kint van. A btn TT,JJ,QQvan szerintem, mert azzal szeretnek a lapjuknál alacsonyabb floppon stack-offolni. AA,KKval nem szeretnének 3way floppot nézni.
    Jó esetben flipp..

  2. #12
    Fanatikus tag qnstard avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    SB-re azt írtad, hogy lazább, így ha gondolkodik, akkor tehet téged is light 4betre, mivel te is lazább vagy az asztalnál, és lazábban callolhat. Ha AK vagy KK+ van nála, akkor azzal pre betolná. D-nél vagy JJ vagy QQ van, SB-nél nem lepődnék meg utolsó megadóként SC-n, amivel vagy sor vagy szín van nála. A ch/f szerintem túl weak, én tolnék egy betpotot és újratöltenék...

    SB tipp: J6s vagy 74s

  3. #13
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez teljesen értelmetlen, egyrészt sb Razvan és d a nit reg!
    Ha ezt a d rangenek állítottad fel, akkor ez baromi tág range, ilyen range csak egy cs maniac-nek lenne! Még egy loose reg is beszükülne a 4 bet miatt úgy hogy még mögötte van a 3betelő! Ha nincs autó buyin a teremben és 96bb vel ül, azért ebből ne vond le hogy fish!
    Azt nagyon nem gondolhatod komolyan ezt a range-t, vagy ha igen mond már meg hogy milyen teremben vannak olyan TAG regek akiknek ez a 4bet call range-ük!
    Razvan range- valóban tágabb sokkal, de nem a push calling range-t kell felállítani szerintem hanem a pre 4 bet call range-t és abból megnézni hogy milyen lappokkal callolja a push így láthatjuk mekkora részét képezik a range-nek azok a lapok amikkel c/f -on van!
    SB-re értette szvsz, ami kb jó is sztem(főleg ha meglátod a parti végét )
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #14
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    btn JJ,QQ sb meg QKs,Axs,

    Ah-val betenném, így nem biztos, QQ lehet kint akkor str blocker kint van. A btn TT,JJ,QQvan szerintem, mert azzal szeretnek a lapjuknál alacsonyabb floppon stack-offolni. AA,KKval nem szeretnének 3way floppot nézni.
    Jó esetben flipp..
    Jaja, én is ugyanígy gondolkodtam, betoltam végül, remélve hogy SB-n van FE, D-nél meg nincs set, és akko majdnem flipp a monsterpot, hát nem így történt

    D-ben setet fogott, ahogy sejtettük, SB meg bemákolt egy flop flösst -el
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #15
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet qnstard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SB-re azt írtad, hogy lazább, így ha gondolkodik, akkor tehet téged is light 4betre, mivel te is lazább vagy az asztalnál, és lazábban callolhat. Ha AK vagy KK+ van nála, akkor azzal pre betolná. D-nél vagy JJ vagy QQ van, SB-nél nem lepődnék meg utolsó megadóként SC-n, amivel vagy sor vagy szín van nála. A ch/f szerintem túl weak, én tolnék egy betpotot és újratöltenék...

    SB tipp: J6s vagy 74s
    Egyeterértek.

    Azért egy valamit árulj el: PTR?
    Amúgy mindegy , jövök a Milkával

    Köszönöm mindenkinek a kommenteket!
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2010. 10. 16. 17:34
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •