Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Idegen arisztid avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás Arisztid SH küzdelmei

    Sziasztok!

    Közel két éve olvasom az Akadémia oldalait, de eddig egyáltalán nem voltam aktív a fórumon. A jövőben szeretnék egy kicsit aktívabban fórumozni, csinálni egy-két fordítást esetleg egy videót is, ezért úgy gondolom, hogy itt az ideje egy rövid bemutatkozásnak.


    Kb. öt éve pókerezek, de eddig minden különösebb terv és cél nélkül. Viszonylag biztos és jól fizető munkahelyem van, ezért eddig a póker inkább csak szórakozás volt. Persze leginkább az szórakoztatott, ha nyertem.
    Voltak hosszú, több hónapos szünetek is, amikor egyáltalán nem játszottam.

    A pókert fix limiten kezdtem, de aztán nagyjából mindent játszottam, amit csak lehet. Hamar áttértem NL FR-re. NL50-ig mentem fel, de aztán valamiért az SNG és az MTT irányába fordultam, ami nem volt valami nagy ötlet tőlem. Próbálkoztam egy kicsit Omaha H/L-val is, de végül a Holdem NLSH-nál kötöttem ki. Ez az a játékforma, ami leginkább tetszik.


    Bár a BR bőven meglenne NL50-re is, de csak NL20-on játszok. Azt hiszem van néhány komoly leak a játékomban, ami még azt is kérdésessé teszi, hogy NL20-ra megvan-e tudásom. Beteszek néhány statot, hálás lennék minden jó tanácsért, hogy miben kell változtatnom a játékomon. Tudom lehetne nagyobb a minta, de egyelőre ennyi van. Ezt a mennyiséget kb. 2 hónap alatt toltam le az IPokeren, bár volt egy kb. két hetes szünet, amikor egyáltalán nem tudtam játszani. Most végeztem egy FD bónusszal, tartok egy kis szüntetet, aztán vagy megpróbálom megmászni az Everestet vagy keresek egy másik IPoker termet egy új FD bónuszhoz.


    Graf, Stat1, Stat2, Stat3,Stat4

    Tervek:

    • 20K hand/hó
    • heti legalább két DC videó megnézése
    • heti 2-3 hand a fórumra
    • ha marad időm, akkor fordítás + videó készítés
    Előre is köszönöm a segítséget.

  2. #2
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Szép elhatározások!Sok sikert hozá!!!

  3. #3
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Passzív a postflop játékod, sokszor adsz meg riveren rosszabb lappal.Többet cbetelj, fit or foldot játszol.
    Szerintem a postflop játékban kell sokat fejlődni. Sokat játszol pozíción kívül-nagyon nagy leak.
    Sokszor adsz meg könnyen dominálható lappal.

  4. #4
    Idegen arisztid avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Köszi mindkettőtöknek.

    Jó, hogy megerősítetted a saját megfigyeléseimet, én is nagyjából ezeket a hibákat vettem észre a játékomon. Egyedül a túlságosan OOP játék nem tűnt fel, valószínűleg lazulnom kellene dealerben és egy kicsit CO-ban is. De előbb talán a postflop játékot kell fejleszteni.

  5. #5
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás

    Hát, szerintem legelőször a pozíciós játékodat tedd rendbe. Sokkal kevesebbszer fogsz utána kétes szituációkba keveredni.

  6. #6
    Idegen arisztid avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Köszi Klagyi. Azt hiszem több még itt a teendő, mint gondoltam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •