Oldal: 448 / 888 ElsőElső ... 348398438446447448449450458498548 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.471 - 4.480 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #4471
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet gemini619 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán a refresh gombbal próbáld meg lehet akkor frissíti az adatbázist.

    Hogy lehet egy adott intervallumot kiválasztani és csak az azon belüli statokat megnézni, vagy kirajzoltatni a grafot? PL, csak az utolsó 2 nap handjeit nézze.
    Ëz egyszeru, vagy a session/graphs vagy reports tab-nel atallitod az ido intervallumot. Ha ket idoszak kozott akarod megnezni, akkor after-before+filterezni is tudod a filtersnel.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2010. 10. 17. 03:37

  2. #4472
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Kérdés

    Hali!

    Adott limitre és teremre vonatkozó saját statjaimat hol tudom lenullázni?

    Köszi!

  3. #4473
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ëz egyszeru, vagy a session/graphs vagy reports tab-nel atallitod az ido intervallumot. Ha ket idoszak kozott akarod megnezni, akkor after-before+filterezni is tudod a filtersnel.
    Kb. 40 percen át kerestem nem szúrta ki a szemem, köszi!

  4. #4474
    Újonc noki89 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Neszmély
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    45 fős sngket tolok a starson és most kezdtem el használni a HM-et.Olyan gondom van, hogy ha kezdek egy sng-t mindig azt mutatjaa HUD, hogy nulla hand van az emberkéről, és ha új asztalra rak akkor is mindig lenullázza magát. A hand historykat angolul menti le a stars, az auto import folder jól be van állítva. Remélem, érthetően írtam le a problémám, kérlek segítsetek.

  5. #4475
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Egy gyors kérdés:
    ha megveszem a HM-et, akkor 2 gépre rakhatom fel. Ez azt jelenti, hogy ha felesbe vesszük meg haverommal, akkor mindkettőnk gépére felrakhatjuk?
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #4476
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Abdul87HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy gyors kérdés:
    ha megveszem a HM-et, akkor 2 gépre rakhatom fel. Ez azt jelenti, hogy ha felesbe vesszük meg haverommal, akkor mindkettőnk gépére felrakhatjuk?
    Hivatalosan nem szabad, de gyakorlatilag igen.

  7. #4477
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet noki89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    45 fős sngket tolok a starson és most kezdtem el használni a HM-et.Olyan gondom van, hogy ha kezdek egy sng-t mindig azt mutatjaa HUD, hogy nulla hand van az emberkéről, és ha új asztalra rak akkor is mindig lenullázza magát. A hand historykat angolul menti le a stars, az auto import folder jól be van állítva. Remélem, érthetően írtam le a problémám, kérlek segítsetek.
    Esetleg lehetséges, hogy tényleg nulla hand van róla, nem? Vagy játszottál már vele korábban? Mert erről nem írtál semmit, így nem egyértelmű. Ha új asztalra ülsz, új emberekkel vagy, tehát róluk még nincs info, persze hoyg nulla hand.

  8. #4478
    Újonc noki89 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Neszmély
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg lehetséges, hogy tényleg nulla hand van róla, nem? Vagy játszottál már vele korábban? Mert erről nem írtál semmit, így nem egyértelmű. Ha új asztalra ülsz, új emberekkel vagy, tehát róluk még nincs info, persze hoyg nulla hand.
    Persze nem mindenkivel játszottam, de volt olyan akivel biztosan játszottam korábban is, sőt a saját statjaim is kinullázódnak ha új asztalra kerülök.

  9. #4479
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Mai kérdés: Azt lehet változtatni, hogy milyen statokkal rakjon egy playert a fish list-be? Ty
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #4480
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Jav: Félreértettem a kérdést.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •