Oldal: 24 / 26 ElsőElső ... 142223242526 UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (260) összesen
  1. #231
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Pont megtaltam a blogod es ott ezt ajanlottam. Hogy probalj ki egy masik sitot is. De ne ft meg ps hehe
    Meg fogsz lepodni mennyire mas az rng igazi dimenzio valtas.
    Nem kell feladni az ido neked dolgozik!
    GL!

  2. #232
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Úgy látszik nem szabad többet józanul játszanom, akkor csak bukok.

    Most hogy hazaértem 1,5 óra alatt 5 beülő plusz! Szép éjszaka szép befejezés

    GL!

    csoda: köszi! mindig jól esik a biztatásod!

  3. #233
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Részegen más az rng!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #234
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Reszegen en is szeretek jatszani. Total mas statokat produkalok es a regeketis kikeszitem
    Meg konnyebben megyek allin, es a looserek valahogy jobban adjak is , no ezt nem tudom megmagyarazni hogy mi lehet de tapasztaltam

    Csak hat a majunk nem birja napi tobb orakat reszegen

  5. #235
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Szia!

    Kezd mintánk lenni egymásról, ha gondolod adj msn / skype elérhetőséget, és beszéljünk.

    Üdv

  6. #236
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reszegen en is szeretek jatszani. Total mas statokat produkalok es a regeketis kikeszitem
    Meg konnyebben megyek allin, es a looserek valahogy jobban adjak is , no ezt nem tudom megmagyarazni hogy mi lehet de tapasztaltam

    Csak hat a majunk nem birja napi tobb orakat reszegen
    inkább a pénztárcánk... ha az elején halálra is nyered magad részegen, de nem tudsz (és általában nem, mert nem akarsz ) időben felállni az asztaltól, akkor 10/9 masszív bukó lesz, legalábbis nekem élő játékban.

  7. #237
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Na, több mint 3 hónap után szeretném újraéleszteni a topicomat. Főleg a lustaság és a rendszertelenség miatt nem írogattam, és ez a játékomra is kihatással volt.

    Egy kis visszatekintés: Februárban léptem fel NL100-ra, ehhez pont egy év kellett, mert 2009 februárjában kezdtem el komolyabban venni a pókert, és ekkor fizettem be utoljára, körülbelül 35$-t.

    Azóta több próbálkozás is volt az NL200 felé, de irtó nagy bukások voltak. A nyáron+szeptember alig játszottam, de azért valamennyit nyeregettem.

    Október eddig eléggé swinges (graf alul), de:

    Most többen totál hülyének fognak nézni, de egy -7 beülős nl100-as nap (tegnap) után (ma) felnéztem 200-ra. Abszolút nem tilt miatt, bankroll is bőven megvan rá, meg amúgy is rég próbálkoztam. Ja, és az is eszembe jutott, hogy nl100-ra is úgy sikerült fellépni és megragadni, hogy az előtte lévő napokon csak buktam 50-en. Érdekes dolog ez. Mindenesetre most először sikerült egy szépet nyerni 200-on, 5 beülőt kevesebb mint 1k hand alatt.

    Továbbra is próbálkozni fogok, valószínűleg fele-fele arányban nyitok meg 100-as és 200-as asztalokat. Remélem összejön és sikerül! És szeretnék mostantól újra (rendszeresebben) írogatni


    GL mindenkinek!
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #238
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    örülök h visszatértél! sok sikert

  9. #239
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Köszi!

    Ma szívtam rendesen. Lehet 100-on már nem kéne játszani, nem tudok nyerni. -6,5 beülő, 200-on +1 beülő...

    Rendszertelenül játszok, nem határozom meg mikor fejezem be, session közben netezek, rendet kéne tenni a fejemben...

    GL

  10. #240
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Mega-bukta.

    -7 beülő 200-on, -4 100-on. Át kéne gondolnom ezt az egészet, lassan fél éve, hogy nem volt olyan hónap, amivel kifejezetten elégedett lettem volna. Október lesz valószínűleg a 2. olyan hónap (július után), ami veszteséges...

    Ráadásul rossz belegondolni mennyi pénzt bukik az ember...

    Basszus.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •