Oldal: 111 / 171 ElsőElső ... 1161101109110111112113121161 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.101 - 1.110 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1101
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Picit árnyalva a képet, NL50-en ő a legjobb (neki a legmagasabb bb/100) reg bwinen. (bár az is tény, hogy a sb, bb játéka miatt, lehetne ez jobb, ha pozban agresszívabb)
    Nem az ő statjaira írtam, azt nem is néztem, csak a cbet succes-t, mert az érdekelne, arról tudtok valamit, h mi az ideális? Amúgy meg ez mezőny függő is, meg sok féle stattal lehet nyereségesen játszani, ráadásul ő nl50-en masszív nyerő volt, szóval nem hiszem, hogy komolyabban bele kellene nyúlni a játékába csak mert flopon nagyon agro a statok alapján.
    Szóval hajrá Kocka!!!
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #1102
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 23.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    NonShowdown winnings miért ilyen gyatra ?

  3. #1103
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem nem tetszik, hogy a flop agressziód ennyivel magasabb mint a többi utcán.
    Amíg nem kezdik el floatolgatni, reblöffölni, addig nem gond. 30-as turn ag%-al, főleg, ha az AF is 2.3+ 100on még rengeteg marginális handet fognak feladni ellene. A 2 utcás float meg itt még egyelőre elég ritka.

    Szvsz teljesen jó ez.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  4. #1104
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem kezdik el floatolgatni, reblöffölni, addig nem gond. 30-as turn ag%-al, főleg, ha az AF is 2.3+ 100on még rengeteg marginális handet fognak feladni ellene. A 2 utcás float meg itt még egyelőre elég ritka.

    Szvsz teljesen jó ez.
    Nem is a WP-kről van szó, hanem szvsz sokszor feleslegesen dobat el olyan handeket amiktől még nyerhetne valuet későbbi utcákon is, ha ismerné floppon a call gombot is.

    Ha ismered akkor tárgytalan
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #1105
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet xnrobix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NonShowdown winnings miért ilyen gyatra ?
    Erre még nem sikerült rájönni, pedig a W$WSF magasabb, mint eddig bármikor.

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is a WP-kről van szó, hanem szvsz sokszor feleslegesen dobat el olyan handeket amiktől még nyerhetne valuet későbbi utcákon is, ha ismerné floppon a call gombot is.

    Ha ismered akkor tárgytalan
    Igen láttam már, hogy van ilyen call feliratú gomb, néha használom is, ha a saját rng-m véletlenül azt dobná ki Viccet félretéve, erre majd odafigyelek, hogy többet call-oljak flop-on.

  6. #1106
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Na lassan talán kezd összeállni a játékom NL100-ra (kopp-kopp). Az Unconventional Wisdom sorozatot nézem mostanában a DC videók közül, és ez most viszonylag sokat változtatott a szemléletmódomon. Eddig is tudtam, hogy ugye leginkább az ellenfél lapját illetve range-dzsét kell játszani, de nem igazán tudtam ezt konkrét hand-ekbe átültetni. Ez a sorozat viszont nagyon szemléletes, nagyon jól magyaráznak benne. Érdekes, kreatív line-okat mutatnak be benne, és bemutatják, hogy a donk bet bizony nem ördögtől való. Eddig a donk-ot túlzottan kerültem, mint kiderült, hiba volt.

    A fullos NL100 grafikonon is látszik, amit ma beraktam a blogomba, hogy az utolsó 4k hand alatt végre megállt a nonsd meredek zuhanása.

    Ez meg itt a mai session

    Úgy érzem, fejben kb. most értem meg NL100-ra. Ez volt az első session, hogy totál félelem nélkül játszottam úgy, mint NL50-en korábban. Ez látszik is a statokból, hogy újra fellazultam (semi maniac kocka is back ). Végre el tudtam hinni, hogy nem kell beszarni az NL100-as regektől, végre meg mertem lépni a +EV-s határeset move-okat. Ebben azért valószínűleg annak is szerepe lehet, hogy most már stabilizálódni látszik a rollom 100-ra, bő 50BI-em van, nem lebeg a fejem felett a visszalépés réme damoklész kardjaként. Ez persze nyilván nevetséges, mert mi van, ha vissza kell lépni, semmi. De tudat alatt mégis bennem volt, mert nagy pofára esésnek érezném, ha egyből belebukok az NL100-ba.

    A statokban a legdurvább, amin csodálkoztam, az a 7 fölötti 4bet range, de nem tehetek róla, amikor sok olyan reggel ültem, akik 9-10 körül 3bet-eltek (vakokról meg még több), de 50-60%-ban dobtak 4bet-re.

    A river agresszió %-ból meg látszik, hogy elég ritkán bet-eltem river-en blöffből

    Azzal persze tisztában vagyok, hogy nincs mindig karácsony, és az is kellett, hogy az ellenfeleknél ne legyen monster a döntő, nagy blöff pillanatokban, szóval lesz ez majd másképp is.

    NL100 projekt állása: +15BI, 11bb/100

    A roll Ft-ban először 7 számjegyű végre (a Ft gyengülés is velem volt ). Pont két hónapja léptem fel NL50-re, azóta éppen sikerült megduplázni.

  7. #1107
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Mikor ide betévedek csak mindig azt olvasom, hogy egy limittel feljebb léptél Grat, és tényleg nem kell félni senkitől és semmitől! Szerintem mire én feljutok és megragadok 200-on, te már NL1000-en leszel.

  8. #1108
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Szecsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor ide betévedek csak mindig azt olvasom, hogy egy limittel feljebb léptél Grat, és tényleg nem kell félni senkitől és semmitől! Szerintem mire én feljutok és megragadok 200-on, te már NL1000-en leszel.
    Hehe, ez még viccnek is erős lenne.

  9. #1109
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    NL10-en voltál emlékeim szerint, amikor én már 100-on. Szóval nem elképzelhetetlen. Mindenesetre szurkolok, mert benned tényleg meg van az a plusz, tehetség vagy nem is tudom mi, ami sok emberben nincs meg.

  10. #1110
    Tag ironmike avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 15.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    "A roll Ft-ban először 7 számjegyű végre (a Ft gyengülés is velem volt ). Pont két hónapja léptem fel NL50-re, azóta éppen sikerült megduplázni.[/QUOTE]"

    Gratt, és HAJRÁÁÁ!

    Pont két hónapja léptél fel NL50re? és már nl100on vagy?
    Ezt nem értem!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •