Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2010. 10. 20

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:6 fő
    Pozició:Big Blind
    Kis vak:$1
    Nagy vak:$2
    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az előtte lévő játékosok dobása után a $300-ral ülő, számodra teljesen ismeretlen játékos $6-ig emel, amire a kisvak dobása után te $25-ig visszaemelsz. Ellenfeled a hívásodat adja, a flopra 579 lapok érkeznek, te $35-ig emelsz, amit ellenfeled csak megad. A turn 4 ezúttal $75-ig emelsz, amit ellenfeled szintén csak megad. A river Q a potban $271 van, míg előtted és ellenfeled előtt is még $165. Mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    és igy kell kifizettetni a kilences-hetes szettet

  3. #3
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    C/F-re szavaztam, de igazából nem is tudom miért... Lehet benne draw is, de simán benne lehet a range-ben egy bármilyen szett is, főleg a 7-9-Q valamelyikéből.

    Matekosoktól kérdezem, ilyenkor stove mit mond? Mennyire vagyunk elöl egy pre 3betet calloló range ellen?
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  4. #4
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Matekosoktól kérdezem, ilyenkor stove mit mond? Mennyire vagyunk elöl egy pre 3betet calloló range ellen?
    stove használatához nem kell túl nagy jártasság a matekban...
    Utoljára módosítva: crazy3317 által: 2010. 10. 20. 15:42
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #5
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    stove használatához nem kell túl nagy jártasság a matekban...
    Azért kérdeztem, mert munkahelyen nincs stove-om, otthon én is ki tudom számolni...
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért kérdeztem, mert munkahelyen nincs stove-om, otthon én is ki tudom számolni...
    oké, így már érthető.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 11.
    Hely
    Dóc
    Hozzászólások
    18

    Beszélő

    én ezt: check -call. ha allinre hív, agyalok hogy settelt. ha nem hívja be a teljes stacket, megadom és ha bármilyen párja van, nyerek, kivéve, ha QQ és azzal adta végig. számomra a riverbet összegéből sok minden kiderül, és inkább 10+ párra gondolok, mivel 55 77 99 el 6$-ig emelhet, de a 25$ kérdéses hogy tartja..bár láttam én már karón varnyút ugye. Lehet AQ is, amivel úgy gondolta behúzhatja ellenem, azzal akár allin is mehet és az megint nehéz helyzet.
    Olyan gomb nincs, hogy: "Ha a bankrollod engedi, allin?" :-)

  8. #8
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet docsanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ezt: check -call. ha allinre hív, agyalok hogy settelt. ha nem hívja be a teljes stacket, megadom és ha bármilyen párja van, nyerek, kivéve, ha QQ és azzal adta végig. számomra a riverbet összegéből sok minden kiderül, és inkább 10+ párra gondolok, mivel 55 77 99 el 6$-ig emelhet, de a 25$ kérdéses hogy tartja..bár láttam én már karón varnyút ugye. Lehet AQ is, amivel úgy gondolta behúzhatja ellenem, azzal akár allin is mehet és az megint nehéz helyzet.
    Olyan gomb nincs, hogy: "Ha a bankrollod engedi, allin?" :-)
    szerinted 271$-os potnál 161$ eff. stackek mellett létezik, hogy valaki ne pusholjon, hamár úgy dönt, hogy emel?
    az meg nyilván magától értetődik, hogy a bankrollja mindenkinek engedi, aki egy adott limiten játszik, hogy 150bb-s stackel kényelmesen játszon.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  9. #9
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerinted 271$-os potnál 161$ eff. stackek mellett létezik, hogy valaki ne pusholjon, hamár úgy dönt, hogy emel?
    az meg nyilván magától értetődik, hogy a bankrollja mindenkinek engedi, aki egy adott limiten játszik, hogy 150bb-s stackel kényelmesen játszon.
    +1 teljesen egyetértek.

    Megnéztem aztán itthon, riverre 80-20 egy 77+ és AQ+ range ellen. Jó az allin...

    Check-call WP-zés... na ilyenkor szoktak lejavulni riverre QQ-val.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •