Oldal: 32 / 76 ElsőElső ... 22303132333442 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (755) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Chocolate Poker

  1. #311
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 17.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok, teremváltás előtt állok és szemezgetek az ipoker hálózattal, azon belül a Csokival.
    Akik már ismerik a termet, biztos tudják a válaszokat a felmerült kérdéseimre:

    -Milyen itt a játékos állomány Cash 6max NL50 és NL100-on?
    -Melyik MOD programot javasljátok a rendszerhez? MiniMaxMod, vagy iBoldie? Esetleg harmadik? Nekem leginkább amiatt kellene, h méretezni tudjam úgy az asztalokat, h az lehetőleg nem menjen a láthatóság rovására. Értem ez alatt h a kártyák az értékek olyan picik lesznek, h már nem látható megfelelően. Ergo kisebb asztalok, de nagy kártyák, stb. Esetleg lehet áthelyezni a játékosok "székét", h megfelelően el lehessen helyezni a HUD-okat. Görgetés az egérrel, stb.
    -Ebben a rendszerben jól látom, h nincs idő kikérés, ha valamelyik asztalnál több időre lenne szükség a move előtt? Van erre vmi okosság?
    -Ahogy olvasgatok mindenki szídja az új klienst. Ezek szerint a csokit is elérte az áldás??
    -A régiben ha jól tudom volt miniview, ami tuti jobban használható, ha valakinek nem a nagy látványos animációkra van szüksége...hallottam, h van rá lehetőség a régi kliens visszaállítására, csak arra szükség van egy elmentett régi kliensre...tudna esetleg valaki segíteni nekem ilyenben "privi"-ben? nagyon megköszönném
    -Milyen a support? Gyorsaságban, rugalmasságban, stb...

    Köszönöm előre is a segítségeket infókat

  2. #312
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Betudtok lépni vagy csak nekem nem sikerül?
    Még a honlapot sem tudom elérni!

  3. #313
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 17.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Engem be enged,csak amikor Titan pokerrel együtt nyitnám akkor nem... hisz mindegyik ipokeres "cég".

  4. #314
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet joco11111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Betudtok lépni vagy csak nekem nem sikerül?
    Még a honlapot sem tudom elérni!
    Nálam megy, bár a lobbyban a fejlécet nem jeleníti meg.

  5. #315
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet chau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam megy, bár a lobbyban a fejlécet nem jeleníti meg.
    Engem még mindig nem enged! Nincs internet kapcsolatom. Pedig folyamatosan netezem. Majd este az otthoni gépen megpróbálom még!

  6. #316
    Fanatikus tag kempf avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    364

    Alapbeállítás

    Válaszolok, amire tudok, az is több, a semminél.

    Idézet Raposo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Milyen itt a játékos állomány Cash 6max NL50 és NL100-on?
    Én NL20-on játszom, és szerintem elég gyenge a mezőny.

    Idézet Raposo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Melyik MOD programot javasljátok a rendszerhez? MiniMaxMod, vagy iBoldie? Esetleg harmadik? Nekem leginkább amiatt kellene, h méretezni tudjam úgy az asztalokat, h az lehetőleg nem menjen a láthatóság rovására. Esetleg lehet áthelyezni a játékosok "székét", h megfelelően el lehessen helyezni a HUD-okat. Görgetés az egérrel, stb.
    Én nem használok modot. A lehető legkisebbre húzom össze az asztalokat, és minden teljesen jól látható. Elég nagyok a kártyák.
    Auto center funkció van benne, mindig a jobb alsó asztalnál ülsz.
    Az egérrel nem tudom mit akarsz görgetni.

    Idézet Raposo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Ebben a rendszerben jól látom, h nincs idő kikérés, ha valamelyik asztalnál több időre lenne szükség a move előtt? Van erre vmi okosság?
    Időkikérés tényleg nincs. Nem tudok rá semmi trükköt.

    Idézet Raposo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Ahogy olvasgatok mindenki szídja az új klienst. Ezek szerint a csokit is elérte az áldás??
    Igen, egy ideje új kliens van.

    Idézet Raposo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -A régiben ha jól tudom volt miniview, ami tuti jobban használható, ha valakinek nem a nagy látványos animációkra van szüksége...
    A legkisebb méretre összehúzott asztal kb. akkora, mint a régi mini view.

    Idézet Raposo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Milyen a support? Gyorsaságban, rugalmasságban, stb...
    Nekem eddig pozitív a tapasztalatom velük, de egy-két oldallal visszább pont panaszkodott valaki.

  7. #317
    wtf
    wtf nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 03.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Holnap (október 24., vasárnap 19:00) jótékonysági verseny kerül megrendezésre a Csokin. A nevezési díj $10+$10, amelyből a fee a vörösiszap-tragédia károsoltjuinak megy, a Chocolate Poker pedig $500-t tesz hozzá! Ha esetleg ITM kerülsz és a nyereményed vmilyen részét felajánlod a károsultaknak, akkor a terem ugyanennyit tesz hozzá az adomány összegéhez $500-ig.

    Link: Jótékonysági verseny

    Úgy érzem, ennyivel mindenkinek illene hozzájárulni, aki csak tud! Tényleg nem hatalmas összegről van szó, de összefogva vkinek ez tényleg sokat érhet. Nem lehetne vhogy kitenni a főoldalra is mondjuk egy cikk formájában, hogy nagyobb publicitást kapjon a dolog? Tényleg nemes gesztusnak érzem ezt a kezdeményezést.

  8. #318
    wtf
    wtf nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 03.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet wtf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnap (október 24., vasárnap 19:00) jótékonysági verseny kerül megrendezésre a Csokin. A nevezési díj $10+$10, amelyből a fee a vörösiszap-tragédia károsoltjuinak megy, a Chocolate Poker pedig $500-t tesz hozzá! Ha esetleg ITM kerülsz és a nyereményed vmilyen részét felajánlod a károsultaknak, akkor a terem ugyanennyit tesz hozzá az adomány összegéhez $500-ig.

    Link: Jótékonysági verseny

    Úgy érzem, ennyivel mindenkinek illene hozzájárulni, aki csak tud! Tényleg nem hatalmas összegről van szó, de összefogva vkinek ez tényleg sokat érhet. Nem lehetne vhogy kitenni a főoldalra is mondjuk egy cikk formájában, hogy nagyobb publicitást kapjon a dolog? Tényleg nemes gesztusnak érzem ezt a kezdeményezést.
    Elég szomorú, hogy mindenki ennyire magasról szarik az egészre...

  9. #319
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Idézet wtf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég szomorú, hogy mindenki ennyire magasról szarik az egészre...
    Volt róla hir:
    Chocolate - Új csomagolásban!

    Sőt az unibetesről is:
    Pókerezz a Veszprém megyei vörösiszap-katasztrófa károsultjaiért!

    Szal nincs leszarva... mindeki segit ahogy tud.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  10. #320
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Idézet wtf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég szomorú, hogy mindenki ennyire magasról szarik az egészre...
    Mint ahogy az is,hogy eddig 7en regisztráltunk.Úgy gondolom a race top 10-nek minimum illene elindulnia.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •