Oldal: 30 / 41 ElsőElső ... 20282930313240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (402) összesen
  1. #291
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Tegnap meglehetősen fosul ment az az 1 session amit toltam, aminek alappillére 4/4 preflop coinflip elbukása volt, de pár szar herocallal meglehetett volna menteni egy fél beülőt. De volt hogy túl is aggroztam egy-két szitut. Vakharcban 99 szerintem jó 4betre reg ellen, bár mondjuk ha láttam volna hogy 4.5-ös a 3betje, akkor azért már elgondolkodtató, hogy már nem a valuért emelünk, hanem blöffbe fordítjuk, viszont tegnap óta nem tudom használni a PT HUD-ot, mivel amikor csak elkezdem az importálást lefagy az összes asztal.

    Október: +18BI (-5BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  2. #292
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    HM-nél mar megoldhato a dolog. De 2-3 session en is HUD nelkul toltam, brutal nyero sessionok lettek
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #293
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    Idézet brainfuuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap meglehetősen fosul ment az az 1 session amit toltam, aminek alappillére 4/4 preflop coinflip elbukása volt, de pár szar herocallal meglehetett volna menteni egy fél beülőt. De volt hogy túl is aggroztam egy-két szitut. Vakharcban 99 szerintem jó 4betre reg ellen, bár mondjuk ha láttam volna hogy 4.5-ös a 3betje, akkor azért már elgondolkodtató, hogy már nem a valuért emelünk, hanem blöffbe fordítjuk, viszont tegnap óta nem tudom használni a PT HUD-ot, mivel amikor csak elkezdem az importálást lefagy az összes asztal.

    Október: +18BI (-5BI) (NL100)
    Hasonló problémák...
    Hud Options > Table Preferences and tick forceontop
    Nekem ez megoldotta...

    szerk: fail látom PT
    Mostanában mindig mellényúlok...
    Utoljára módosítva: BaXee által: 2010. 10. 23. 15:31

  4. #294
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HM-nél mar megoldhato a dolog. De 2-3 session en is HUD nelkul toltam, brutal nyero sessionok lettek
    Jah, így hogy már amúgy is ismerem és be annak jelölgetve kik az értelmesebb fajtája nem nyújt annyi plusszt. Akit nem ismerek mint reg, az meg fish.
    Egyébként te is itt játszol bwinen, vagy Redkings?

    --------------------------------------------------------------------------

    Ma is lement egy 2 és fél órás session, ha tegnap elbuktam minden coin flipet, ma behúztam az összeset. Egyébként valamiért megint bravúrkodó hangulatban voltam, van ami bejött, van ami nem. Ne kérdezzétek mit reprezentálok, mert fogalmam sincs, csak a pure aggression vezérelte a kezem, amikor klikkelgettem a raise gombra.

    Október eddig: +21BI (+3BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  5. #295
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Én RK-n jatszom
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #296
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Tegnap is lement vagy 4 és fél óra poki két sessionben, az első nyugisan csörgedezett végig, de a másodikban miután sehogyse akart beindulni a dolog ismét bedurrant az agyam és nekiálltam elképesztő moveokat szórni. Szerencsére többnyire jók voltak a megérzéseim, de azért nem kéne ebből rendszert csinálni, mert egyszer nagyon megszívom.



    Október eddig: +24BI (+3BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  7. #297
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet brainfuuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap is lement vagy 4 és fél óra poki két sessionben, az első nyugisan csörgedezett végig, de a másodikban miután sehogyse akart beindulni a dolog ismét bedurrant az agyam és nekiálltam elképesztő moveokat szórni. Szerencsére többnyire jók voltak a megérzéseim, de azért nem kéne ebből rendszert csinálni, mert egyszer nagyon megszívom.



    Október eddig: +24BI (+3BI) (NL100)
    Amíg nem viszed túlzásba, addig nincs gond vele. Ha átcsap agyatlan agresszióba, meg szüntelen wp-be akkor vannak gondok. A nonsd gondolom hasít felfelé.

    A zárójeles szám, a +3BI azt mit jelent?

  8. #298
    Lelkes újonc pokerzoleey avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem viszed túlzásba, addig nincs gond vele. Ha átcsap agyatlan agresszióba, meg szüntelen wp-be akkor vannak gondok. A nonsd gondolom hasít felfelé.

    A zárójeles szám, a +3BI azt mit jelent?
    Gondolom az aznapi "bevételt"

  9. #299
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Micsoda egy elmebeteg sessiont játszottam! Alapvetően 4 részre lehet tagolni: első 15 percben rögtön ellövöldöztem 4BI-t az overaggro ****ságaimmal (hasonlóak mint amikből példát mutattam az előbbi bejegyzésemben), aztán szétmákoltam pár arcot (pl. TT vs. AA preflop, behúztam egy flop coin flipet), aztán engem mákoltak szét, majd a végén ismét én hurkáztam nagyokat és itt hagytam abba. Maga a játékom borzasztóan csapkodó, ideges volt, valószínüleg szép hónap lesz az október, de novemberben ennél sokkal több kell!

    Október eddig: +25.5BI (+1.5BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  10. #300
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Lement még egy 3 órás session, ahol ismét komoly mészárlást rendeztem a fishek között. Ugye ilyen 9-10 óra tájt lepik el leginkább a hálózatot, 6 asztalon játszottam teles-tele halacskákkal, ha kezdetben voltak is benn regek hamar fogták magukat és kiültek.
    I LOVE BWIN!

    Egy regulár skalpja, ok, ez ütközés
    Csak a szokásos idióták

    Október eddig: +32BI (+6.5BI) (NL100)
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •