Oldal: 404 / 522 ElsőElső ... 304354394402403404405406414454504 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.031 - 4.040 (5220) összesen
  1. #4031
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Szeretnék segítséget kérni.6 fős turbo don-t játszom 20-as téten ipokeren,mindenféle segédprogram nélkül.Szeretnék venni olyan programot ami segíti a játékom fejlődését.elemzőre és hud-ra lenne szükségem.Poker trackerre gondoltam,van-e jobb nála?Illetve ha valakinek lenne ideje akár ide akár privbe leírni, a hud-n melyik értékeket fontos nézni,mik jelenjenek meg?!És van 6000-es mintám kielemzésnél milyen értékek a "normálisak"?!
    köszönöm előre is ha valaki válaszolna
    üdv-balázs

  2. #4032
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10k db után érdemes ROI-t vizsgálni.
    2k az nagyon kicsi minta ilyen szempontból...
    Ezzel a 10k darabbal erősen vitatkoznék azért. 1-2k alapján szerintem bőven lehet következtetést levonni.

    Több okból is:
    - 10k játék alatt sokat változik már a te stílusod is
    - 10k játék alatt mások stílusa is változik
    - 10k játékot igen kevesen tolnak le ugyanazon a téten, ugyanazon teremben, ugyanazon típusú ellenfelek ellen

    Szóval ez több sebből is vérzik nekem.

    (persze lehetnek extrém esetek - játékosok - akiknek ekkor áll be a roi-ja, mert vagy extrém upswinget vagy extrém downswinget kapnak be, de ez közel sem általános)

  3. #4033
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet mbalazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Szeretnék segítséget kérni.6 fős turbo don-t játszom 20-as téten ipokeren,mindenféle segédprogram nélkül.Szeretnék venni olyan programot ami segíti a játékom fejlődését.elemzőre és hud-ra lenne szükségem.Poker trackerre gondoltam,van-e jobb nála?Illetve ha valakinek lenne ideje akár ide akár privbe leírni, a hud-n melyik értékeket fontos nézni,mik jelenjenek meg?!És van 6000-es mintám kielemzésnél milyen értékek a "normálisak"?!
    köszönöm előre is ha valaki válaszolna
    üdv-balázs
    Szerintem ha még soha nem használtad egyiket sem, a legtanácsosabb az lenne, hogy letöltöd mindkét szoftver triál verzióját (30 illetve 60 naposat) és ezalatt eldöntöd, hogy neked melyik a szimpatikusabb.

  4. #4034
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a 10k darabbal erősen vitatkoznék azért. 1-2k alapján szerintem bőven lehet következtetést levonni.

    Több okból is:
    - 10k játék alatt sokat változik már a te stílusod is
    - 10k játék alatt mások stílusa is változik
    - 10k játékot igen kevesen tolnak le ugyanazon a téten, ugyanazon teremben, ugyanazon típusú ellenfelek ellen

    Szóval ez több sebből is vérzik nekem.

    (persze lehetnek extrém esetek - játékosok - akiknek ekkor áll be a roi-ja, mert vagy extrém upswinget vagy extrém downswinget kapnak be, de ez közel sem általános)
    persze letolsz 1k-t 15%os ROI-val 5$-on és elkezdet erősen vitatkozni egy 100$os reggel.

  5. #4035
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet mbalazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Szeretnék segítséget kérni.6 fős turbo don-t játszom 20-as téten ipokeren,mindenféle segédprogram nélkül.Szeretnék venni olyan programot ami segíti a játékom fejlődését.elemzőre és hud-ra lenne szükségem.Poker trackerre gondoltam,van-e jobb nála?Illetve ha valakinek lenne ideje akár ide akár privbe leírni, a hud-n melyik értékeket fontos nézni,mik jelenjenek meg?!És van 6000-es mintám kielemzésnél milyen értékek a "normálisak"?!
    köszönöm előre is ha valaki válaszolna
    üdv-balázs
    Holdem managert is használnak néhányan, ugyanaz, hitvita melyik a jobb. Mindhez van próbaverzió, nézd meg. 6000 hand, vagy 6000 Don? (ha hand, akkor max a VPIP/PFR lehet ami beáll).

  6. #4036
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdem managert is használnak néhányan, ugyanaz, hitvita melyik a jobb. Mindhez van próbaverzió, nézd meg. 6000 hand, vagy 6000 Don? (ha hand, akkor max a VPIP/PFR lehet ami beáll).
    hali
    6000 donom van,és az érdekelne,hogy milyen értékek jók kb pre flop raise stb.
    köszi

  7. #4037
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    Idézet mbalazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Szeretnék segítséget kérni.6 fős turbo don-t játszom 20-as téten ipokeren,mindenféle segédprogram nélkül.Szeretnék venni olyan programot ami segíti a játékom fejlődését.elemzőre és hud-ra lenne szükségem.Poker trackerre gondoltam,van-e jobb nála?Illetve ha valakinek lenne ideje akár ide akár privbe leírni, a hud-n melyik értékeket fontos nézni,mik jelenjenek meg?!És van 6000-es mintám kielemzésnél milyen értékek a "normálisak"?!
    köszönöm előre is ha valaki válaszolna
    üdv-balázs
    holdem manager

  8. #4038
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze letolsz 1k-t 15%os ROI-val 5$-on és elkezdet erősen vitatkozni egy 100$os reggel. Nemvagy kacsa
    Nem a játéktudásával vitatkoztam. Csupán a statisztikai ismereteimről és a mezőny változásáról írtam.

    Bár a seggnyalás erősséged azt látom, de értékelném ha a témához informatívan szólnál hozzá és nem csak böfögnél valamit.
    Várom szeretettel a cáfolatod az alábbiakra: a játékod 10k sng alatt változik, a mezőny 10k sng alatt változik, 10k sng alatt az ember általában termet vált (értsd a mezőny megváltozik), az átlagos variancia mellett 1k-2k sng alatt lényeges (3-5% - nem a tudás változása miatt, értsd állandó játékkal - ) ROI eltérés már nincs.

    Én csupán ezekről írtam. Ennek ahhoz semmi köze, hogy egy 100$-os reg hogyan játszik.

  9. #4039
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet mbalazs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hali
    6000 donom van,és az érdekelne,hogy milyen értékek jók kb pre flop raise stb.
    köszi
    Az a baj, hogy 6maxról fogalmam sincs, de amúgy is stílus meg vakszint függő, 10-es asztalnál láttam nyerő embereket 8/7 körül meg 15/14 körülit. Amit nem láttam hogy limpelget és nyerő, vagy 20 feletti VPIP és nyerő, nehezen is tudom elképzelni.

  10. #4040
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Várom szeretettel a cáfolatod az alábbiakra: a játékod 10k sng alatt változik, a mezőny 10k sng alatt változik, 10k sng alatt az ember általában termet vált (értsd a mezőny megváltozik), az átlagos variancia mellett 1k-2k sng alatt lényeges (3-5% - nem a tudás változása miatt, értsd állandó játékkal - ) ROI eltérés már nincs.
    Egy durván grindelő játékos életében 10k sng az néhány hónap alatt megvan. Alap, hogy változik a játékod, de ugyanígy az ellenfeleké is (legalábbis a regeké), így hozzájuk képest túl nagy EV-ROI különbséget nem tudsz generálni. 3-5% eltérés az DoN SnG esetében olyan, mintha cashen azt mondanád valakiről, hogy nincs eltérés 3 PTBB/100 és 5 PTBB/100 között.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •