Oldal: 407 / 522 ElsőElső ... 307357397405406407408409417457507 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.061 - 4.070 (5220) összesen
  1. #4061
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Nnnna
    20-ason most járok 1600db-nál
    eddigi ROI-m 6,3%, amit tapasztalataim alapján hihetetlenül jónak találok. Már akkor áldanám az eget ha nem csúsznék be 4-5 alá, de sajnos biztos tarthatatlan lesz ami most van.
    15% ROI vicc kategória, illetve nem is, ha úgy vesszük az enyémben is találni 30%-os napot 100db játékkal.

  2. #4062
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nnnna
    20-ason most járok 1600db-nál
    eddigi ROI-m 6,3%, amit tapasztalataim alapján hihetetlenül jónak találok. Már akkor áldanám az eget ha nem csúsznék be 4-5 alá, de sajnos biztos tarthatatlan lesz ami most van.
    15% ROI vicc kategória, illetve nem is, ha úgy vesszük az enyémben is találni 30%-os napot 100db játékkal.
    Ez a 6.3% nagyon király! Csak így tovább. SN reális még, meglesz idén?

  3. #4063
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet pastecopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a 6.3% nagyon király! Csak így tovább. SN reális még, meglesz idén?
    Néhány nap amikor kevésbé voltam sikeres és úgy éreztem csak a pénzt szórnám ki a további játékkal, 1-2 óra után leállítottam a ninja autoregisztrációt. Sokszor kiderült a végén hogy kár volt, mert jó néhány nyertes asztal csendben bezáródott, tehát összességében pluszos lett a session. Na de a lényeg hogy olyankor már nem indítottam újakat, mert kb 3/4 óra mire felfut a 15 asztal.
    Tehát az ilyenek miatt jelenlegi állás szerint szilveszterig napi 110 asztal 20-as, és akkor meglesz.
    Köszönöm a bíztatást, ha nem fitok bele egy nagy bukó szériába, ami elveszi a kedvem, akkor megcsinálom. Esetleg decemberben jó lenne megpróbálni az 50-est ha minden jól alakul. 100 beülő kb megvan rá, de széttrassolnám magam játék alatt, egy olyan 150kéne a nyugalmamhoz.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2010. 10. 27. 19:05

  4. #4064
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    törölték jópár hsz-om ezért összegezném egyben a véleményemet:

    MurbleGuy próbálhatsz okoskodni és szépen fogalmazni, meg győzködni minket hogy 1-2k alatt simán beáll a ROI nemfog menni! Azok akik letoltak már több k-t azok tisztában vannak vele, jólnéz ki az a 15%os ROI-d de nemfogod tartani. Nálam már ott megbuktál amikor azt jelentetted ki hogy ha kisebb téten nagyobb ROI hozható akkor minek feljebb játszani...

    Azért mert egyetértek ceewyl-el az nem azt jelenti hogy nyalom a seggét ezen pattant el többek közt az agyam, de nemcsak a 10k-ban értek vele egyet, sőt a sidebetre is +1. Régóta DoN-ozok már, de pár hónapja van HM-em ez alatt az idő alatt amit 5$ról találtam az kb akkora minta mint a tied. 629db normal 5$os DoN alatt 3,6% a ROI-m. 540db 9fős SNG alatt 17%. Csak kb érezd, hogy mennyire nem minta...

    Legutoljára pedíg azt az időt amit te nemiszerved ritmikus huzogatásával töltesz, azt Fold és ceewyl pokerezéssel tölti, és játszanak... sokat... magas téten, ha nekünk nem is azért nekik tapasztalataik alapján hihetnél, mert nagyon ellenszenves az, ahogy berobbantál ide, és mert (lehet upswingel) elértél 15% ROI-t itt oktatod még őket is. Először szerintem bizonyítani kéne.

    Erre gondolom jön majd a szokásos válaszod: "nem ez volt a téma" és hogy "ismét nyolom a seggüket" azt gondolsz amit akarsz, azt írsz amit akarsz, témát én itt lezártam.
    Koszonom az osszefoglalast. A nickem egyebkent Marbleguy.

    Megintcsak teljesen mas dolgokat irsz es probalod elferditeni a hozzaszolasaimat. En csak a statisztikai tartalmarol irtam annak, hogy adott teten statikus jatekkal nem lesz ordito elteres 1k 2k 10k sng utan.
    Persze kelted itt az ellentetet, de egy rossz szavam nem volt egyik magasabb teten jatszo jatekos jatek strategiajara..mivel egyebkent is mas azon a teten a jatek.

    A tema reszemrol is lezarva mert nemhogy a statisztika, de mar az olvasas is nehezsegedre esik.

  5. #4065
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszonom az osszefoglalast. A nickem egyebkent Marbleguy.

    Megintcsak teljesen mas dolgokat irsz es probalod elferditeni a hozzaszolasaimat. En csak a statisztikai tartalmarol irtam annak, hogy adott teten statikus jatekkal nem lesz ordito elteres 1k 2k 10k sng utan.
    Persze kelted itt az ellentetet, de egy rossz szavam nem volt egyik magasabb teten jatszo jatekos jatek strategiajara..mivel egyebkent is mas azon a teten a jatek.

    A tema reszemrol is lezarva mert nemhogy a statisztika, de mar az olvasas is nehezsegedre esik.
    ki mondta, hogy a játék stratégiájára utaltál? nemkeltek semmiféle ellentétet, szerintem nemcsak nekem unszimpatikus a stílusod. az a különbség kettőnk közt, hogy én leírom mit gondolok a másikról mégha az nyomdafestéket nem tűr is amiért kis is kaparták 1-2 hsz-om amivel egyet értek, mert tényleg nem idevaló, de nekem ez a véleményem rólad. de te mit csinálsz? "A tema reszemrol is lezarva mert nemhogy a statisztika, de mar az olvasas is nehezsegedre esik." ugyanúgy lenézel. ilyen kijelentéseket teszel, és közben nyilván mosolyogsz, felsőbbrendűnek érezve magad. kérlek ne haragudj hogy elírtam a nicked kedves MarbleGay

  6. #4066
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

  7. #4067
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem rosz dobás volt. NoIQ ismeretében 52oval megadja, DE: Allin fogja tenni az SS-t is aki 50% eséllyel megússza. Szerintem koopereálni nem fog, és a többiek ezt tudják róla, azaz egyedüli megadó lesz. Azaz SSSnek van szerintem 25%-a, hogy kétszer duplázzon és akkor te bajban leszel.

  8. #4068
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Pont az a bajom, hogy noiq any2 call, ilyenkor semmit nem tud elengedni.
    Amúgy ez a parti kicsit felb@szta az agyam, mert pont az történt amit mondtál. SS duplázott, és végül én estem ki. Sikerült utána beletolnom egy QQ-ba.
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2010. 10. 28. 12:25

  9. #4069
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    nem rossz a dobás, de én is toltam volna.

  10. #4070
    Fanatikus tag urbanpoet303 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    348

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen feltételezéseket hány lejátszott DoN sng-re alapozod?
    Elkerulte a figyelmem a kerdesed, bocs

    Nem toltam sokat eddig, mindossze 200 darabot. De akkor kevesbe elesen fogalmazva, az ellenfelek megado range elegge laza. Egy pelda marol:

    Ez volt a 27. hand, eddig ket alkalommal szalltam jatekba, vagyis 8/8-as statokat lathatott rolam, steal 0%. Ellenfel nyero reg, 3% koruli ROI-val.

    Ez a hand miota megado range 7BB-vel SB-rol?????

    PokerStars Game #51818026636: Tournament #325815075, $10.00+$0.40 USD Hold'em No Limit - Level V (75/150) - 2010/10/28 16:57:15 ET
    Table '325815075 1' 10-max Seat #6 is the button
    Seat 1: Westland79 (1210 in chips)
    Seat 2: gabocc_87 (1415 in chips)
    Seat 3: RetiredFrsty (3377 in chips)
    Seat 4: slogrus (1085 in chips)
    Seat 5: Sir Gumball (2555 in chips)
    Seat 6: urbanpoet303 (1295 in chips)
    Seat 7: Shurick89 (1120 in chips)
    Seat 8: alexhedges (1308 in chips)
    Seat 10: tkho03 (1635 in chips)
    Westland79: posts the ante 15
    gabocc_87: posts the ante 15
    RetiredFrsty: posts the ante 15
    slogrus: posts the ante 15
    Sir Gumball: posts the ante 15
    urbanpoet303: posts the ante 15
    Shurick89: posts the ante 15
    alexhedges: posts the ante 15
    tkho03: posts the ante 15
    Shurick89: posts small blind 75
    alexhedges: posts big blind 150
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to urbanpoet303 [Kh 9c]
    tkho03: folds
    Westland79: folds
    gabocc_87: folds
    RetiredFrsty: folds
    slogrus: folds
    Sir Gumball: folds
    urbanpoet303: raises 1130 to 1280 and is all-in
    Shurick89: calls 1030 and is all-in
    alexhedges: folds
    Uncalled bet (175) returned to urbanpoet303
    *** FLOP *** [2s 8d 9h]
    *** TURN *** [2s 8d 9h] [5d]
    *** RIVER *** [2s 8d 9h 5d] [5s]
    *** SHOW DOWN ***
    Shurick89: shows [As 9d] (two pair, Nines and Fives)
    urbanpoet303: shows [Kh 9c] (two pair, Nines and Fives - lower kicker)
    Shurick89 collected 2495 from pot
    *** SUMMARY ***
    Total pot 2495 | Rake 0
    Board [2s 8d 9h 5d 5s]
    Seat 1: Westland79 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 2: gabocc_87 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 3: RetiredFrsty folded before Flop (didn't bet)
    Seat 4: slogrus folded before Flop (didn't bet)
    Seat 5: Sir Gumball folded before Flop (didn't bet)
    Seat 6: urbanpoet303 (button) showed [Kh 9c] and lost with two pair, Nines and Fives
    Seat 7: Shurick89 (small blind) showed [As 9d] and won (2495) with two pair, Nines and Fives
    Seat 8: alexhedges (big blind) folded before Flop
    Seat 10: tkho03 folded before Flop (didn't bet)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •