Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (85) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder branermajszter avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 08.
    Hely
    Akureyri
    Hozzászólások
    512

    Alapbeállítás

    The other players will be happy if you choice autopost mikor Tibcsi beül az elején,az is kemény!!

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hozzászólások
    18

    Beszélő

    Csak szerintem zseniális a soundtrack?

  3. #13
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jol ertem, hogy hiaba nyerek, nem tudom kivenni a lovet?
    5BB/100 felett nem jah....

    Igazából ezt az eredményt meg olyan teremben is lehet hozni, ahol van HUD, normálisan néz ki a szoftver, és nem 4$ a potátlag NL100on, meg nem 40 hand megy le óránként egy asztalon.
    Utoljára módosítva: kisrapi által: 2010. 10. 29. 12:50
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  4. #14
    Lelkes újonc Nitron avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 29.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    A zenék nagyon jók! tyty
    Ha az ember átlagon felül akar élni, akkor átlagon felül kell teljesítenie.

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 27.
    Hely
    Bonyhád
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    És aki befizet és egy versenyen nyer 20 ezer eurót az mit csinál ?
    Minden nap belép hogy megnézze nem-e törték fel az akját

  6. #16
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ilyen nit játékot nagyon rég láttam, bár igaz még csak a feléig jutottam.
    Viszont a JJ a TT ellen szerintem eléggé hazárdírozó move volt. Vagy csak én vagyok a hülye?

  7. #17
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    ja, vicces ez a CO szabály. Ezzel kb. limitálják a winrated. Ide pont azért menne az ember,hogy akár 8-10BB\100-al tömje meg a zsebeit,dehát így capelt winratel meg elég nehéz dolog ez. Vagy milyen már agyonvered a mezőnyt,de figyelned kell,hogy ne nyerj többet mint a rake, mert kb. burnmoney (persze viccelek,de akkor is joke ez a szabály)

    vagy pl tibibá mondta h pár session alatt nyert egy tonna pénzt. ez jól hangzik,de ebből gondolom nagyon max 1k-t tud eddig CO-zni. most akkor merre tovább? legyélbreakeven még 5k rakeig ?
    It's just a ride.

  8. #18
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen nit játékot nagyon rég láttam, bár igaz még csak a feléig jutottam.
    Viszont a JJ a TT ellen szerintem eléggé hazárdírozó move volt. Vagy csak én vagyok a hülye?
    Calling station olasz moronok ellen milyen játékot preferálnál jobban?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #19
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    a rake is sokkal nagyobb ebben a teremben, ha így nézed, könnyebb elérni azt, hogy ne nyerj többet a megtermelt rakenél...
    az mtt-s kérdés viszont tényleg érdekes, ha valaki behúz egy nagyobb nyereményt el kell cg-znie?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mondjuk nem annyira szigorú szabály, mint elsőre tűnik, bár nem tudom milyen rake struktúrával működnek. Nekem pl. bwin-en NL50-en 10bb/100-ra jött ki a rake, és 8bb/100 volt a winrate-em, így az alapján mindent kivehettem volna ilyen szabály mellett.

    Persze, ha itt valami extra alacsony, mondjuk 2-3bb/100 a rake, akkor már nehezebb ügy, de erre is van megoldás szerintem. Mivel kevesebb a regulár ezért könnyebb nyerni, lépkedni kell felfelé a limiteken egészen addig, amíg már a winrate kicsivel a rake bb/100 alatt lesz, és akkor minden profitot ki lehet venni.

    Lehet, hogy itt az NL100 más termek NL25-ének felel meg, így az NL100-as breake even játékosoknak megéri ide menni.

    Asszem most elküldöm a terem üzemeltetőknek a neteller accountom számát, hogy hova utalhatják a jutalékot, amiért ilyen támogató hsz-t írtam róluk.
    Nagyjából jól összefoglaltad. :-)


    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, vicces ez a CO szabály. Ezzel kb. limitálják a winrated. Ide pont azért menne az ember,hogy akár 8-10BB\100-al tömje meg a zsebeit,dehát így capelt winratel meg elég nehéz dolog ez. Vagy milyen már agyonvered a mezőnyt,de figyelned kell,hogy ne nyerj többet mint a rake, mert kb. burnmoney (persze viccelek,de akkor is joke ez a szabály)

    vagy pl tibibá mondta h pár session alatt nyert egy tonna pénzt. ez jól hangzik,de ebből gondolom nagyon max 1k-t tud eddig CO-zni. most akkor merre tovább? legyélbreakeven még 5k rakeig ?
    A koncepció valóban furcsa és nehezen fogadható el. Én a mai napig kételkedek benne, de jobban végig gondolva van mögötte logika.

    Az eddigi akadémiás hsz-ek alapján is jól látható, hogy a regeket a terem távoltartja. Inkább a játszani kívánokat célozza meg a hálózat. Ha egy regulár mégis betéved, akkor úgymond ezzel a szabállyal korlátozzák a winrate-ét. Ami még így is jó. Így fenntartják a hal állományt, örül a fish, és a regulár olyan könynen nyer, hogy néha még úgymond akár kötelezően gamberkedhet is egy kicsit, hisz az is belefér

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •