Oldal: 411 / 522 ElsőElső ... 311361401409410411412413421461511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.101 - 4.110 (5220) összesen
  1. #4101
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    intuicio

    én is szeretek a megérzésekre alapozni

    amugy a raise1st általában magasabb mint a pfr, nem az a lényeg hogy miért, hanem hogy hogyan kezeld :P

  2. #4102
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Egyértelmű open all in...a zsetonotthagyásnak meg semmi értelme. Hogy lehetne utána dobni? ha mind a 4en all in mennek mögötted? édes istenem...

  3. #4103
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet NeoTotus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyértelmű open all in...a zsetonotthagyásnak meg semmi értelme. Hogy lehetne utána dobni? ha mind a 4en all in mennek mögötted? édes istenem...
    ha van kedved olvass vissza pár lappal korábbra, ott volt szó erről a "zsetonotthagyásról".

    az az A5o annyira nem teljesit jol ket megado range ellen

  4. #4104
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet NeoTotus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyértelmű open all in...a zsetonotthagyásnak meg semmi értelme. Hogy lehetne utána dobni? ha mind a 4en all in mennek mögötted? édes istenem...

    Édes istenem, a 100$-on játszó regek többsége kacsa.
    Légyszi mondj 2 érvet, hogy miért jobb az all in, mint a zsetonhagyás.

  5. #4105
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Akik néha beböfögnek amúgy tudják hogy itt DoN-ról van szó?

  6. #4106
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet NeoTotus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyértelmű open all in...a zsetonotthagyásnak meg semmi értelme. Hogy lehetne utána dobni? ha mind a 4en all in mennek mögötted? édes istenem...
    ha mind a 4en allin mennek mögötted akkor szó nélkül dobás, és nagy valószínűséggel nyersz, ez ugyanis DoN. mielőtt okosakat kezdesz írni kcisit gondolkodj

  7. #4107
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tessék, ezt akarta múltkor pastecopy demonstrálni:
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    mikor megnyomtam a callt már fogtam a fejem
    A partival kapcsolatban kérdezném, hogy ha már ezt a variációt választjuk, hogy a kialakult helyzethez képest raise/callolunk vagy raise/foldolunk akkor nem lenne elég egy miniraise? Ha itt dobás lett volna mivel a 2 enemy összecsap és úgy alakult volna a helyzet hogy choco életben marad akkor Maxxxikának maradt volna annyi zsetonja, hogy átmenjenek rajta a vakok és chanu meg izgulhatott volna hogy a 270 zsetonját ne egyék meg a vakok. Persze ha addig ki nem ejti valaki.
    Szerintem ilyen zsetonállások mellett az 5x emelés FE-je se sokkal nagyobb.

  8. #4108
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet Diabolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A partival kapcsolatban kérdezném, hogy ha már ezt a variációt választjuk, hogy a kialakult helyzethez képest raise/callolunk vagy raise/foldolunk akkor nem lenne elég egy miniraise? Ha itt dobás lett volna mivel a 2 enemy összecsap és úgy alakult volna a helyzet hogy choco életben marad akkor Maxxxikának maradt volna annyi zsetonja, hogy átmenjenek rajta a vakok és chanu meg izgulhatott volna hogy a 270 zsetonját ne egyék meg a vakok. Persze ha addig ki nem ejti valaki.
    Szerintem ilyen zsetonállások mellett az 5x emelés FE-je se sokkal nagyobb.
    Amikor emelt A5el akkor még nem tudtam ám, hogy milyen lapok vannak kiosztva a többieknél, és hogy ollét fonak menni, ugyanakkor ha már így emelt akkor a helyében biztos dobtam volna. Viszont azok után hogy dobott a gigacl még tolható is az A5, mert nem szívesen callol senki a stackek miatt, egyedül bazyka. 800ból minraiselni semmi értelme nincs. Tegyük fel minraisel, marad 498 előtte chanu ollémegy amit callol bazyka, chanu nyer maxxxika előtt marad 500 úgy hogy még a vakok át se mentek rajta...
    Nálam ez alapesetben fold lenne, de msot így belegondolva tényleg abba, hogy lapnélküli callt nemfogunk kapni, max 1 embertől... disznó szitu, de szerintem békésebb a fold.

  9. #4109
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    rioka azt értem, hogy a lapokat nem tudjuk mi volt kiosztva. de az ilyen zsetonotthagyásos emelésnek pont az az értelme, hogy ha így alakul a helyzet akkor lehessen még dobni. Viszont a 750es emelés után ha dob Maxxxika marad előtte egy kevés amit megesznek mindjárt a vakok ha nem az ss esik ki. A 498 jelen helyzetben meg mondhatni sok is lenne ha azt nézzük hogy chanunak nem maradna csak 270. Ha át megy Maxxikán a vak még akkor is marad neki chipje, chanut viszont felzabálják vagy ha tolja akkor kötelező callon van a nagyvakja és ez újabb esély hogy kiessen.
    Persze lehet tök sületlenségeket beszélek. D
    De hát ezért érdeklődöm, hogy tisztábban lássam a szitut.

  10. #4110
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Diabolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont a 750es emelés után ha dob Maxxxika marad előtte egy kevés amit megesznek mindjárt a vakok ha nem az ss esik ki.
    Ilyen megjatszas es ekkora vakok/stack mellett szerintem nem opcio hogy mi van akkor ha a masik SS nyeri a partit, es nekunk marad egy kicsi. Ha 2 szereplos a parti, akkor igy is - ugy is le kell jatszani, ha meg bejon a masik SS, es mi meg tudunk dobni, akkor bizunk benne hogy a nagy stack kiejti ot.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •