Oldal: 412 / 522 ElsőElső ... 312362402410411412413414422462512 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.111 - 4.120 (5220) összesen
  1. #4111
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat.

  2. #4112
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Ja bocs, nem figyeltem, hogy ez full ring, és nem olvastam vissza. SH-n ez egyértelmű all in, itt meg egyértelmű dobás.

  3. #4113
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ezeket ti meg szoktátok adni?
    Nem vagyok benne biztos hogy ilyen esetekben itt még ez jó megadás (50/100)
    Túl sokszor vérzik el az AK(konkrétan tegnap 3x buktam el így játékot, és 1x sem nyertem) Mintha a DoNba ezek a megadások vinnék a legnagyobb varianciát.
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Jó, mondjuk ezen már lehet nem sokat kell agyalni 11BB-vel, de 15BB-nél már érdemesebb lehet ezt még dobni.

  4. #4114
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket ti meg szoktátok adni?
    Nem vagyok benne biztos hogy ilyen esetekben itt még ez jó megadás (50/100)
    Igencsak határeset. Any2 ellen van 65%-od.
    Ha nyersz, akkor ICM alapján 0.8 a részesedésed
    Ha bedobod az ICM alapján 0.5

    Azaz kb az any 2 ellen vagy jó (65%/od van) ha reálisabb ranget adsz a kezébe, amiből kivetted az absz szemeteket, akkor olyan 63-64 attól függően mit vettél ki.
    Itt szerintem még használhatod az ICM-et nem olyan nagyok a vakok...
    Utoljára módosítva: illese által: 2010. 11. 06. 17:26

  5. #4115
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    ha lehet egy intim kérdésem itt mivel kallolgattok? az az undorító a DoN-ban hogy felmerül ez a kérdés, hogy egy kisvak aki ránktolja ilyen szituban azt kalloljuk e AKval. Ha ezt az ollét nyered jó eséllyel ITM vagy, itt egy normál range ellen van 63%od ( 22+,A2s+,KTs+,QTs+,JTs,T9s,98s,87s,76s,A2o+,KTo+,Q To+,JTo ) de alap, szóval 63%ban (feltételezzük azt hogy ezek utánn tuti ITM leszel ami közel sem bizos, de most vegyük úgy) 63%ban nyered majd a DoN-jaid, tehát 16%(!!!!) ROI-t hoz. Grindolni kéne belőle több 100-at egy nap és akkor rádöbenne mindenki, hogy ezzel a kallal mennyit lehet keresni, nem pedíg foldolgatni mindent aztán kivárni amég kiesik valaki, mert "ez DoN címen", ezt mindenféle bántás nélkül mondom!!! De azt nem értem az esetek 90+%ában miért csak olyan handeket másoltok be amiben pre ollé szoptok 70-30akat meg 80-20akat? A rosszul megjátszott postflopjátékok amiből nem szedtek ki elég value-t sokkal tanulságosabb tud lenni véleményem szerint.

  6. #4116
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    hát én ezt az AK-t ilyen szituban, sose dobom el

  7. #4117
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha lehet egy intim kérdésem itt mivel kallolgattok? az az undorító a DoN-ban hogy felmerül ez a kérdés, hogy egy kisvak aki ránktolja ilyen szituban azt kalloljuk e AKval. Ha ezt az ollét nyered jó eséllyel ITM vagy, itt egy normál range ellen van 63%od ( 22+,A2s+,KTs+,QTs+,JTs,T9s,98s,87s,76s,A2o+,KTo+,Q To+,JTo ) de alap, szóval 63%ban (feltételezzük azt hogy ezek utánn tuti ITM leszel ami közel sem bizos, de most vegyük úgy) 63%ban nyered majd a DoN-jaid, tehát 16%(!!!!) ROI-t hoz
    Egyetlen egy hiba van a gondolatmenetedben de az nagy. Ha megadod és megnyered nem 100 hanem csak 80%-od van a nyerésre, nézd meg egy ICM kalkulátorral. Legyen mondjuk 85, mert big stackként terrorizálhatsz kicsit. Azaz a teljes nyerési esélyed 53%. Ami a PS-en kb 0%-os roit eredményez a rake miatt.

  8. #4118
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    53% turbo sng-n 2% roi.

    tartom a véleményemet, hogy nem dobnám el, nem soha, hanem ebben a szituban. a mutatás is tökéletes 70%, lemákoltak nagy cucc, bárcsak mindig 70% om lehetne..

    ha szerintetek (ezt nemtudom) akkora különbség van turbo meg sima között, akkor nemtudom mi a helyes, mindenesetre én turbora értem a véleményemet.

  9. #4119
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    53% turbo sng-n 2% roi.

    tartom a véleményemet, hogy nem dobnám el, nem soha, hanem ebben a szituban. a mutatás is tökéletes 70%, lemákoltak nagy cucc, bárcsak mindig 70% om lehetne..

    ha szerintetek (ezt nemtudom) akkora különbség van turbo meg sima között, akkor nemtudom mi a helyes, mindenesetre én turbora értem a véleményemet.
    Nálam normálon (10USD) szituáció függő. Ha no-iq-donk ül mögöttem adom, mert nem tudok lopni tőle. Ha maxxxika visítva dobom. Turbó-n főleg, ha már közel a vak emelkedés, meg kell addni, ott az ICM kevésbé jó kalkuláció.
    Szóval: turbo call. Normál szitufüggő, a call lehet, hogy órabért növel, mert hamarabb vége.

  10. #4120
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen egy hiba van a gondolatmenetedben de az nagy. Ha megadod és megnyered nem 100 hanem csak 80%-od van a nyerésre, nézd meg egy ICM kalkulátorral. Legyen mondjuk 85, mert big stackként terrorizálhatsz kicsit. Azaz a teljes nyerési esélyed 53%. Ami a PS-en kb 0%-os roit eredményez a rake miatt.
    igen igen, csak ha elolvasod ismét "(feltételezzük azt hogy ezek utánn tuti ITM leszel ami közel sem bizos, de most vegyük úgy)" lehet így kelett volna írnom: (FELTÉTELEZZÜK azt hogy ezek után tuti ITM leszel ami KÖZEL SEM BIZTOS, de most VEGYÜK ÚGY)

    amúgy meg biztos nagyobb öröm ezt itt eldobni, majd megvárni az AA-t amivel tudsz majd emelni

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •