Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (43) összesen
  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na most már össze áll a kép.

    Sosem értettem, hogy ez a fish, hogy ér mindig oda...

    A két bloggert, az egyik egy bombázó csaj amúgy a prágai Unibet Open során megismertem. A csajjal hosszasan beszélgettem is. Mutatta az oldalukat (pokerboom.eu) amin se hirdetés se semmi nem volt. Kb óránként írtak két sort, csináltak pár gagyi fotót és ennyi.

    Kérdeztem is, hogyan lesz ebből pénz. Mert két embernek fizetni az utazást, szállást, ellátást, bért nem kis költség. Azt mondta, ő nem tudja, ő csak dolgozik, amíg megkapja a pénzét nem érdekli....
    Bazze ez mennyire durva. Persze nyilván nem voltam olyan naív, hogy azt gondoljam nincs ilyesmi, de azért ennyire nyíltan, már nagyon pofátlan.
    A videón tényleg tisztán látszik, hogy a bloger/fényképész gyerek 0.31-0.32-nél amint allint tol az ellenfél már emel a nyakához valami passtartót vagy valamit.

  2. #12
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Boby Long eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hülye vagyok ,de élőben mi az hogy súg egy blogger, technikailag hogy?
    Meg fura ez, másnak nincs bloggere csak neki?
    Nem neki van bloggere. Ez egy site, ami "működik" (Zoli írja mennyire), valszeg nem is hozható vele összefüggésbe, de a haverjai csinálják. Ezzel betudnak menni a közvetítésre az asztalok közé... Odaállnak ellenfél mögé, nutsa van megvakarja a fejét, setje van, megpiszkálja az orrát stb. Amúgy FU, ja.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Most néztem csak meg a csatolt videót.. A dagi fotós gyerek ott volt velencében is az ft előtti napon, egész nap egy asztalon ültem ali-val, és kifejezetten emlékszem hogy körbe körbe járkált szinte minden körben ahogy az emberekre ért az akció, és egyértelműen próbálta megfigyelni a lapjait. Én természetesen mindig úgy csináltam hogy ne lássa, de a többieket nem nagyon zavart, úgy tűnt.. Csodálkozom hogy senki nem küldte el , mondjuk én is csak annak tudtam be akkor hogy szegény unatkozik nagyon, aztán ezzel szórakoztatja magát. Ja és emlékszem hogy cannes-ban is ott volt, szóval szinte tuti hogy ő az egyik cinkos..

  4. #14
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Kopi44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A videón tényleg tisztán látszik, hogy a bloger/fényképész gyerek 0.31-0.32-nél amint allint tol az ellenfél már emel a nyakához valami passtartót vagy valamit.
    Mint te, amikor rádszóltak Bécsben. Te kis hamis.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Alessio avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    undorító!
    Túl sok mentalista van az online asztaloknál . . .

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem neki van bloggere. Ez egy site, ami "működik" (Zoli írja mennyire), valszeg nem is hozható vele összefüggésbe, de a haverjai csinálják. Ezzel betudnak menni a közvetítésre az asztalok közé... Odaállnak ellenfél mögé, nutsa van megvakarja a fejét, setje van, megpiszkálja az orrát stb. Amúgy FU, ja.
    Ja és arra emlékszel, mikor most Bécsben az öreg fószer rámszólt, hogy soha ne álljak mögé? Lehet, hogy már játszott Ali ellen, engem meg összekevert a dagadt gyerekkel. Mostmár értem. (bár mondjuk ő azzal indokolta, mert a magyarok trükkösek...)

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint te, amikor rádszóltak Bécsben. Te kis hamis.
    Hehe, most írom.
    Egyébként nyilván ha valakinek, akkor Szuszának nem hiszem, hogy kellene bármit is jelezni.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Én a többi pókeres helyében azért egy félreeső kis utcácskában tisztességesen megruháznám Ali babát!
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  9. #19
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Kopi44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hehe, most írom.
    Egyébként nyilván ha valakinek, akkor Szuszának nem hiszem, hogy kellene bármit is jelezni.
    Mindegy, de a magyarok csalnak. LoL.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet zend eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a többi pókeres helyében azért egy félreeső kis utcácskában tisztességesen megruháznám Ali babát!
    Én arra gondoltam, hogy összepacsiznék vele, és már törném is az ujjait, hogy kártyát többet ne tudjon kézbe venni.
    A dagadt gyereknek csak a szemeit bántanám.

    Egyébként ilyen esetben, mikor egyértelműen kiderül valakiról, hogy csaló és régebben is csalt, akkor visszamenőleg a pénzt, címet meg lehet vonni valahogy tőle?
    Zoleee?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •