Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (90) összesen
  1. #41
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg vmivel letöltötted
    Nem ide az akadémiához van bekötve az FTP accom hanem ...st**egyhez és ott írtam egy levelet ,hogy segítsenek már a dologban.Ez úgy működik hogy nem az emailemről írtam hanem belépve is tudok írni a supportnak(az email amúgy is meghalt). Írtam nekik hogy segítsenek nekem és rá kb 10 percre ez a ****** kiléptetett és átírta a jelszavamat. Gondolom ennek a ****nak tudnia kell magyarul mert akkor nem szakítja meg az affiliatemmel a kapcsolatot.ezt is vhogy megkéne oldani hogy elérjem őket.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet tabaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem csak elég volt feltenned egy kétes eredetű progit.Ja egyébként ne próbáld leirtani Trojan-GameThief.Magania scannerrel meg hasonlókkal amik ilyenkor kis ablakok formájában megjelennek, hogy le lehet szedni meg hasonlók....Mert nem ér semmit.Ez úgy működik hogy valaki írt egy trójait ami előhozza ezeket az ablakokat hogy le lehet szedni x pénzért és akkor leirtja.Csakhogy nem irtja le.Meg amúgyis a trójai készítője meg a "vírusirtó" készítője egy és ugyanaz a személy.
    és ha újrarakom a rendszert akkor gondolom leszedi nem?

  3. #43
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és ha újrarakom a rendszert akkor gondolom leszedi nem?
    Ha megformázod azt a partíciót amin a windows van és úgy rakod újra a rendszert akkor biztosan, de szerintem meg kéne az összes partíciót.Jártam már úgy hogy a másik partícióba is beleírta magát.Igaz az nem trójai volt......
    Utoljára módosítva: tabaki által: 2010. 11. 07. 22:50

  4. #44
    Fanatikus tag hetya avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 24.
    Hely
    where the wild things are
    Hozzászólások
    367

    Alapbeállítás

    a windowsos particiot egy az egyben formatálnám, de jobb ha egész winchestert, majd felhúzni egy új rendszert és mielőtt túl sokat töltenél az interneten, felrakni egy tűzfal+vírusírtó combot

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Alessio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az FT-n van pin kódod, és beléptek, akkor valszeg egy kémprogram van a gépeden, ami a képet is küldi a gazdájának.
    Ha ezt nem vette észre az aktuális vírusirtód, akkor sürgősen tegyél fel egy kémprogram irtót, most hirtelen a spyware terminator-t javaslom, mert ingyenes, és csinálj egy full scan-t.
    Free spyware removal and spyware protection - Spyware Terminator
    sziasztok

    olvasva a leírtakat letöltöttem az ajánlott programot és csináltam egy vizsgálatot. talált cookiekat, hátrahagyott keylogger elemeket (alacsony fenyegetettséggel) és valami SPR/Shutdown (unclassified therat)-ot-ezt már es fenyegetettséggel. ezt mindet törölhetem?

  6. #46
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    sajnos mindkét partición rajta volt

  7. #47
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    a Pokerstars gyors volt nagyon ,zárolták a számlám és azt mondták hogy szóljak amint minden rendben van a gépemmel és újra indítják. most írtam még egy emalilt hogy az a kis pénz ami rajta volt megvan e még. Ha megvan akkor valószinüleg az FTP-s pénzzel se tudott mit kezdeni sztem ennyi idő alatt.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Üzenet

    Az a lényeg, hogy megtaláltad és kiirtottad

    Kis szerencsével egy új e-mail címmel és egy jó adag izgalommal megúszod a dolgot.

    Azt javaslom, a jövőben ne ingyenes e-mail címet használj a pókerszámládhoz és installálj föl valami jó kis vírusirtó + firewall combót.

  9. #49
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet cincinatus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a lényeg, hogy megtaláltad és kiirtottad

    Kis szerencsével egy új e-mail címmel és egy jó adag izgalommal megúszod a dolgot.

    Azt javaslom, a jövőben ne ingyenes e-mail címet használj a pókerszámládhoz és installálj föl valami jó kis vírusirtó + firewall combót.
    ha meg marad a pénzem ami a Full Tilten van akkor csak egy kellemetlen emlék lesz ,de jelen állás szerint a bankrollom egy jókora részéhez nem tudok hozzá férni. A PS-en csak a kassai szatelit miatt volt pénzem de azért egy PS accountot senki sem akar elveszíteni.

  10. #50
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    spyware terminator nem fog osszealadni Nod-dal?
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •