Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (90) összesen
  1. #61
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    hajrá és kitartás!
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Ritka szerencsés vagyok én is vasárnapra nyúlok bele a szarba. Gondolom ilyenkor pörögnek a supportok rendesen.A Full Tilt már órák óta nem ír vissza.

  3. #63
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritka szerencsés vagyok én is vasárnapra nyúlok bele a szarba. Gondolom ilyenkor pörögnek a supportok rendesen.A Full Tilt már órák óta nem ír vissza.
    nem tudom, hogy hasznalna-e, de en 10percenkent irnek nekik
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  4. #64
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom, hogy hasznalna-e, de en 10percenkent irnek nekik
    Kellett írni a Full Tiltnek már máskor is akkor is csak másnap írtak csak idegesít a hozzáállásuk. A Starson már minden rendben van leszámítva azt hogy meglesz e az a kevés pénz ami ott volt de az nem zavar. Megpróbálom megint elkűldeni az adataimat hátha már írnak vissza.

  5. #65
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Végre válaszoltak.Így az accountot visszaszerzem az tuti.Szerintetek így vissza kapom a pénzemet?


    Hello XY,

    Thank you for sending your documents.

    We're pleased to confirm that your photo ID has been verified.

    As a reminder, we require that you submit one of the following:

    Photo ID: A digital photograph of you holding your ID document, so that we can compare you to your ID document and verify your identity.

    We recommend you scan your document as this method generally produces a higher quality image. If you don't have access to a scanner there are many businesses that provide scanning and faxing services. We recommend 96 to 150 DPI or higher for scanned copies.

    Alternatively, you can take a digital photo of your document and upload the image to your computer. Ensure you take the photo in a well lit room with the flash disabled to avoid whiting out portions of the license. If your camera has a macro feature (appears as a tulip icon), please enable it and take the photo within a 12 to 18-inch distance. If your camera does not have this option, please take the photo within a 24-inch distance.

    Before emailing your document, please ensure it is legible and in either JPEG (.jpg, .jpeg) or PDF (.pdf) format and does not exceed 3 MB.

    Please note that your Full Tilt Poker account will remain invalid until we receive and verify legible copies of all requested documents.

    Once we process your documentation we will contact you with an update on the status of your account.

    Thank you for your cooperation.

    Regards,

    Robert
    Security
    Full Tilt Poker

  6. #66
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    A másik fórumon írogatják hogy bosszúból zárhatott ki onnan. Nem tudom. Olyan helyen lakok és olyan embereket ismerek akikről elképzelni se tudom hogy megtudják számolni mind a 10 ujjukat. Annyit kérhetnék a másik fórumtól hogy valahogy az ottani illetékesnek tudnátok szólni hogy írtam és szeretném megkérni hogy ha lehet segítsen?

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder Alessio avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hely
    Hungary
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Beteszem ide is a múltkor írtakat, mert úgy látom, hogy egyre jobban aktuális!
    Tessék!
    Virus/számítógépvédelem
    Túl sok mentalista van az online asztaloknál . . .

  8. #68
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Teganp lefuttattam gyorsan az Ad-Aware full scant és talált nálam is egy

    Trojan-droper.win32.agent vírust.

    Azt írták róla az interneten, hogy ez a droper fajta, további trojai letöltésekben segítí az íróját. Tapasztalat?

    Elvileg azt írta az Ad-aware, hogy sikerült a törlése. Hogyan tudom ellenőrizni?

  9. #69
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Idézet kitezoltan1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teganp lefuttattam gyorsan az Ad-Aware full scant és talált nálam is egy

    Trojan-droper.win32.agent vírust.

    Azt írták róla az interneten, hogy ez a droper fajta, további trojai letöltésekben segítí az íróját. Tapasztalat?

    Elvileg azt írta az Ad-aware, hogy sikerült a törlése. Hogyan tudom ellenőrizni?
    vki írta meg geek spanom is mondta hogy nagyon nem lehet megtisztítani ettől a gépet.ahogy lejön a windows rakom újra az egész rendszert.meg azt is mondta hogy ez a vírus vagy kémprogram az újfajta windowsokon már nem él meg.én még amilyen bal**** meg lusta vagyok mindig XP-t használtam

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    lol.én meg amilyen bal**** vagyok átlagban havonta ujra teszem a windowst
    de legalabb megvan az elönye is

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •