Oldal: 467 / 888 ElsőElső ... 367417457465466467468469477517567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.661 - 4.670 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #4661
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Kikapcsoltam az UAC-ot, így már megy, thx
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  2. #4662
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Létezik esetleg olyan oldal ahonnan kész HUD configokat tudok letölteni? Próbálkozok beállítani, hogy hogyan lenne kényelmes és hasznos de inkább használnám egy profiét
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  3. #4663
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Idézet panamaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Tables preferences/force ontop/activ table only
    Hello!

    Sajnos így sem működik!

    Vki le tudná írni a gyári beállításokat a table preferebces-ben?Mi van be ill nem be pipálva?Nagy segítség lenne.

    Köszi


    Vagy az is jó ha vki tud egy olyan opciót ami visszaállít mindent a gyárira.

    UI.:ha valaki csípős paprikát evett akkor utána ne piszkálja az orrát.húú.Rohadt szar...

  4. #4664
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet MayerApu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kikapcsoltam az UAC-ot, így már megy, thx
    te tudod...

    google... fogsz találni fórumokat(2+2,HM), ahol vannak fent hud configok. de ha megnézel egy-két akadémiás videót onnan is lehet lesni.
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  5. #4665
    Tag MayerApu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Kösz, a HM fórumába találtam egy elég bíztatót! Csak még tanulni kel, hogy melyik szám micsoda :-)
    Ha egy pénzzel rendelkező ember találkozik egy tapasztalattal rendelkező emberrel, akkor a tapasztalattal rendelkező pénzzel távozik, a pénzzel rendelkező pedig tapasztalattal.

  6. #4666
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet Overcome85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Sajnos így sem működik!

    Vki le tudná írni a gyári beállításokat a table preferebces-ben?Mi van be ill nem be pipálva?Nagy segítség lenne.

    Köszi


    Vagy az is jó ha vki tud egy olyan opciót ami visszaállít mindent a gyárira.

    UI.:ha valaki csípős paprikát evett akkor utána ne piszkálja az orrát.húú.Rohadt szar...
    Az én beállításaim:

  7. #4667
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 12.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Előre is bocs ha volt már ez a téma.

    Szal én most kezdeném használni a HM-et de súlyos gondjaim vannak már az installnál. Rendesn megvettem a szoftvert a honlapról.
    Combo installt választottam (HM és PostgreSQL együtt). Ezt ajánlják.
    Az install végén kiírta, hogy nem tudta felinstallálni a PostgreSQL-t. "sorry"
    Írtam nekik, hogy mi a gond. Adtak egy linket, ogy onnan töltsem le és az jó lesz. Hát nem volt jó. Installálás felénél megáll, és nem történik semmi. Egy óráig hagytam hátha csoda történik.
    Írtam nekik megint, persze b*sznak váalszolni.
    Megpróbáltam a közvetlen PostgreSQL linkekről de azok vagy valami kódot kérnek vagy olyan bonyolult, hogy mattot kaptam. Nem vagyok programozó
    Win 7 van a gépemen. Tök új minden. Kb csak a PS van fent meg a Table Ninja.

    Segítsetek kérlek.
    Előre is kösz.

  8. #4668
    Újonc vatinyu avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Próbáld meg leinstallálni előbb. A holdem managert is, és a PostgreSQL-t is. Utána a programok mappájából töröld ki a Postgre maradék mappáit (kettő lesz). Majd menj be a Users mappába, azon belül találsz egy postgre nevű felhasználót. Töröld. Ürítsd a kukát, log off, log in. Ezután próbáld meg felinstallálni az egészet.
    Még fontos. Ahhoz, hogy felmenjen a postgre, rendszergazda jogokkal kell bejelentkezned. Ha nem az vagy, akkor állítsd át.

  9. #4669
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 12.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet vatinyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg leinstallálni előbb. A holdem managert is, és a PostgreSQL-t is. Utána a programok mappájából töröld ki a Postgre maradék mappáit (kettő lesz). Majd menj be a Users mappába, azon belül találsz egy postgre nevű felhasználót. Töröld. Ürítsd a kukát, log off, log in. Ezután próbáld meg felinstallálni az egészet.
    Még fontos. Ahhoz, hogy felmenjen a postgre, rendszergazda jogokkal kell bejelentkezned. Ha nem az vagy, akkor állítsd át.
    Köszönöm a választ.

    De sajna így sem megy. Megáll féltávon az install sáv.
    Valószínüleg rendszergazda vagyok a gépen, sztem így állították be anno.
    Az hol tudom megnézni, hogy milyen jogokkal rendelkezem?

  10. #4670
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet KapusSrac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ.

    De sajna így sem megy. Megáll féltávon az install sáv.
    Valószínüleg rendszergazda vagyok a gépen, sztem így állították be anno.
    Az hol tudom megnézni, hogy milyen jogokkal rendelkezem?
    szedjél le mindent. előbb a postgrest kell felrakni a honlapjukról, aztán a HMet.
    szükséges még a vezérlésen belül a szolgáltatásokban átállítani a másodlagos bejelentkezést automatikusra.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •