Oldal: 244 / 509 ElsőElső ... 144194234242243244245246254294344 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.431 - 2.440 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #2431
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ha HU sng-re gondolsz, 1$ fee = 100 Market pont.

  2. #2432
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet mrszmotyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha HU sng-re gondolsz, 1$ fee = 100 Market pont.
    igen arra
    köszi

  3. #2433
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Ti sem tudtok beülni az asztalokhoz?
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  4. #2434
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet VWRoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti sem tudtok beülni az asztalokhoz?
    nem elérhető az egyenleg, ezért nem tudsz beülni
    remélem hamar megoldják a dolgot.

  5. #2435
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Helóka,

    most olvastam valamelyik pénzügyi topicban, hogy tulajdonképpen a BWIN az euróban tartja a pénzedet. Akkor ez most nekem tök jó lehet, mert nekem eurós Neteller kártyám van.

    Kérdéseim:
    - miért nem kommunikálja ezt valahol az Akadémia, hogy az adott oldal euróban v. dollárban tartja a pénzedet? Én ezt már az Interpókernél baromira megszívtam, mert az pont ugyanez, csak pepitában - dollárt utaltak az eurós számlámra...
    - a BWIN tényleg euróban tartja a pénzt? Akkor ez most passzol az eurós kártyámhoz?

    Köszi!

  6. #2436
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helóka,

    most olvastam valamelyik pénzügyi topicban, hogy tulajdonképpen a BWIN az euróban tartja a pénzedet. Akkor ez most nekem tök jó lehet, mert nekem eurós Neteller kártyám van.

    Kérdéseim:
    - miért nem kommunikálja ezt valahol az Akadémia, hogy az adott oldal euróban v. dollárban tartja a pénzedet? Én ezt már az Interpókernél baromira megszívtam, mert az pont ugyanez, csak pepitában - dollárt utaltak az eurós számlámra...
    - a BWIN tényleg euróban tartja a pénzt? Akkor ez most passzol az eurós kártyámhoz?

    Köszi!
    Kikértem 7200 hufot és 7251 érkezett a számlára, gondoltam biztos euróban küldték, viszont még sose volt ilyen. Ráadásul a sebességükről se voltak híresek, de az utalást 11.08-án írták jóvá, ma délben pedig már a számlámon volt a pénz.

  7. #2437
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helóka,

    most olvastam valamelyik pénzügyi topicban, hogy tulajdonképpen a BWIN az euróban tartja a pénzedet. Akkor ez most nekem tök jó lehet, mert nekem eurós Neteller kártyám van.

    Kérdéseim:
    - miért nem kommunikálja ezt valahol az Akadémia, hogy az adott oldal euróban v. dollárban tartja a pénzedet? Én ezt már az Interpókernél baromira megszívtam, mert az pont ugyanez, csak pepitában - dollárt utaltak az eurós számlámra...
    - a BWIN tényleg euróban tartja a pénzt? Akkor ez most passzol az eurós kártyámhoz?

    Köszi!
    Szerintem ha forintos számlád van akkor "tartja" euroban a pénzedet. Ezért van az hogy az árfolyam változásával több-kevesebb pénzed lesz a számlád forintban. Sajnos ez nem jelenti az hogy kifizetéskor is mint euros számlát kezelné, hanme forintosat. Ezért bukód is az átváltási költséget.
    Ezért alap, hogy neteller pénzneme = terem pénzneme (amit Te választasz ki) különben mindig bukni fogod az átváltás költségét.

  8. #2438
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Köszi Srácok!

    Azt még mindig nem tudom, hogy akkor milyen pénznemekben lehet ott számlát nyitni... Euró alapút lehet? Valahogy a forintos számlától idegenkedem...

    Köszi!

  9. #2439
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Srácok!

    Azt még mindig nem tudom, hogy akkor milyen pénznemekben lehet ott számlát nyitni... Euró alapút lehet? Valahogy a forintos számlától idegenkedem...

    Köszi!
    mikor én regeltem csak USD és HUF volt, nem hinném hogy változtattak rajta. de lehet valaki okos tudja, hogy igen

  10. #2440
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 25.
    Hely
    Kalocsa
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mikor én regeltem csak USD és HUF volt, nem hinném hogy változtattak rajta. de lehet valaki okos tudja, hogy igen
    euróban tuti lehet már egy éve biztosan

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •