Oldal: 17 / 25 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (243) összesen

Téma: AutoHotKey

  1. #161
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Start menu megkeresed autohotkeyt és ott kell lennie a "Convert .ahk to .exe"
    vagy "C:\Program Files\AutoHotkey\Compiler\Ahk2Exe.exe".
    Ha így sem jó van még egy ötletem.

  2. #162
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Megcsináltam az exe filet. Azt indítottam el és így sem ment! De most azt vettem észre hogy a numpad nem működik az everesten a chatbe se tudok beírni a numpadrol számokat, az emelés nagyságát sem tudom számokkal beírni! Be van pedig kapcsolva, és máshova tudok számokat beírni! Nem tudom van-e összefüggés! De ez is fura! Most el kell mennem egy fél órára de addig írd le ha van valamilyen ötleted majd megcsinálom ha hazajöttem ! Nagyon köszi a segítséget!

  3. #163
    Tag Dreedle avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Ez a numpados dolog nekem is van XP-n és Win7-n is.

    Ötletem: Először is futtasd rendszergazdaként ha eddig nem úgy tetted volna(jobb egérgomb / futtatás rendszergazdaként). Ha használsz valamilyen HIPS modult tartalmazó tűzfalat vagy antivírust (pl. Comodo IS, Online armor) akkor azokat próbáld meg kikapcsolni ideiglenesen vagy legalább tedd őket tanuló módba. Több ötletem sajnos nincs.

    Még azt teheted ha elég jó géped van, hogy csinálsz egy virtuális XP-t(pl. VirtualBox-al) és azon pókerezel.

  4. #164
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Használja valaki a pokerPad nevű AHK scriptet az Ongame-en(BetFair)? Nekem valamiért nem működik. Everesten használom ott meg jól működik!
    Esetleg tud valaki olyan scritet az Ongamere, ami annyit tud hogy lenyomok egy gombot az aktív asztalon meg foldra kattint a script?

  5. #165
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Most kezdtem el használni az AHK-t. Van 1 script ami alapján megírtam a sajátom amin minden jól működik… DE. Ha bekapcsolom játék közben a HM-et már nem működik :S Nem tudjátok mi lehet ennek az oka? Esetleg van rá bármilyen megoldás? Válaszokat előre is köszönöm!

  6. #166
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy nem ide kellene , de van olyan program ami különböző site-ok asztalait beállítja sorrendbe?
    Tehát pl. 3 asztal ftp , 6 asztal ps asztal és egy gomb és 9 asztal szépen egymás mellett lesz? Nem nekem kell húzni ide-oda? Kicsinyíteni, meg nagyítani?
    KÖSZI

  7. #167
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy nem ide kellene , de van olyan program ami különböző site-ok asztalait beállítja sorrendbe?
    Tehát pl. 3 asztal ftp , 6 asztal ps asztal és egy gomb és 9 asztal szépen egymás mellett lesz? Nem nekem kell húzni ide-oda? Kicsinyíteni, meg nagyítani?
    KÖSZI
    Ilyen nekem is kéne.

  8. #168
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen nekem is kéne.
    Van ilyen, placemint. Azzal meg lehet csinálni. Keress rá és találsz róla leírást még itt az akadémián is. Itt pl:Szoftvert keresek..

    csabadeak-nak:
    Amúgy ugyanezt megkérdezted egy másik topikban ott már válaszoltam rá. Legalább nézd meg hogy reagáltak-e a kérdésedre.

  9. #169
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van ilyen, placemint. Azzal meg lehet csinálni. Keress rá és találsz róla leírást még itt az akadémián is. Itt pl:Szoftvert keresek..

    csabadeak-nak:
    Amúgy ugyanezt megkérdezted egy másik topikban ott már válaszoltam rá. Legalább nézd meg hogy reagáltak-e a kérdésedre.
    Köszi!
    Egy időben tettem fle a kérdést!
    De nagyon köszi , hogy válaszoltál 2szer is!!!
    Egy Úr vagy!!!

  10. #170
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy időben tettem fle a kérdést!
    Ez nem igaz, itt tetted fel majd egy nappal hamarabb a kérdést, és így már érthető. Én csak az órát néztem a napot nem, ami szerint arra már válaszoltam, mikor ez a kérdés jött . Szóval bocs. Remélem sikerül megcsinálni.

Oldal: 17 / 25 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •