Oldal: 272 / 370 ElsőElső ... 172222262270271272273274282322 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.711 - 2.720 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #2711
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz itt mostanaban valami komolyabb promo, race stb?
    Jó kérdés!?

  2. #2712
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz itt mostanaban valami komolyabb promo, race stb?
    Nem

    Nem tudom csak tippelem, ahogy elnézem hány asztal fut mostanában csúcsidőben inkább össze kéne dobni pár $-t
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  3. #2713
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem

    Nem tudom csak tippelem, ahogy elnézem hány asztal fut mostanában csúcsidőben inkább össze kéne dobni pár $-t
    Elég rendszeresen voltak promóciók idáig, ezért bizakodtam mikor befizettem pár napja, hogy lesz értelme itt játszani
    Esténként azért van valamennyi forgalom, de bonusz meg promo nélkül nem sok value van benne elnézve a játékosállományt.
    No Time For Nuts

  4. #2714
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég rendszeresen voltak promóciók idáig, ezért bizakodtam mikor befizettem pár napja, hogy lesz értelme itt játszani
    Esténként azért van valamennyi forgalom, de bonusz meg promo nélkül nem sok value van benne elnézve a játékosállományt.
    Esténként 20e játszanak, eddig is kb ennyi volt, bár lehet hogy attól még kevesebb asztal fut! Eddig is volt promó, eztán is lehetne.
    Bár az akadémiáról eddig sok raket termelő játékosok közül többen is ott hagyták az Everestet. Gondolom ezért nincs race. Csak ennek az lesz a következménye hogy aki eddig maradt, az nem fog ezután.

  5. #2715
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég rendszeresen voltak promóciók idáig, ezért bizakodtam mikor befizettem pár napja, hogy lesz értelme itt játszani
    Esténként azért van valamennyi forgalom, de bonusz meg promo nélkül nem sok value van benne elnézve a játékosállományt.

    Mostanában párszor ránéztem az NL100 asztalokra esténként, és megdöbbenve láttam, hogy kb 3-ad annyi fut mint nyár elején. Gondolom a franciák kitiltása nem tett jót...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #2716
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Az omaha szekció gyak. teljesen kihalt plo100 fölött, ha már fut 3 asztal, az jónak számít...

  7. #2717
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    50NL mondjuk tele volt fissel de en is inkabb 100-on szeretnek porogni, ha lenne eleg asztal, meg valami sweet promo
    No Time For Nuts

  8. #2718
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hely
    Mór
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    sziasztok (nem nagyon fórumozok de most megteszem)
    kérdésem:

    PokerStarson ill Everesten szoktam játszani csak verseny/SnG makro/alcsony téten (Party Pokeren néha de versenyekben kispénzűeknek nem kedvez fulltilltre még nem akarok befizetni.)

    Everesten "beindult a szekér", igaz hogy össze sem lehet hasonlítani PS-el ... de pont ezért, mivel jóval kevesebb az induló (sajnos csak kevés) versenyeken jóval nagyobb(?) az esély hogy jó helyezést érsz el. PS en jóval nagyobb a pénz de mivel a mikró és alacsony beülőkön több ezren vannak nagyon nagy a szórás tudás ide vagy oda.
    Szóval everesten az elmúlt pár hétben jobban odafigyelve (régebb óta bohóckodtam ott 2-3 éve de nem igazán találtam jó versenyeket) mióta felfedeztem hogy van ott az úgynevezett rebuyroham (ami hála istennek korán kezdődnek) ... ott kicsit "megszedetem magam" és betudtam ülni 2,2 dolláros rebuyra ill sime/turbó 5-10-20 dollárosokra is és most közel 1000 dollár körül vagyok ahhoz képest hogy pár hete még csak olyan 30-40 körül voltam. ROI az olyan 160%, szinte minden nap ha játszom pozitívban jövök ki. Bár tegnap este keserű szájízzel feküdtem le mivel fizetős hely előtt estem ki 5. ént utána már 288 dollár ütött volna a markomat legrosszabb esetben is... ehh.

    szóval Everest-hez hasonló termet tudtok ajánlani?

    ahol viszonylag alacsonyabb a létszám (tehát pár száz és nem pár ezer) és vannak alacsonyabb beülős versenyek. + normális időpontokban versenyek értsd: 18-21 h közt kezdődjön hogy munkanap is lehessen játszani befejezni időben. És a tudás hamarabb hozza gyümölcsét az alacsonyabb létszám miatt stb(legalább is bízom benne hogy nem (csak) a vakszerencsének köszönhetem az utóbbi idők eredményét).

    PS az most nem megy most alacsonyabb SnG-ken próbálok pénzt összehozni, de inkább everestet nyomom ha van időm játszani. Bár lehet kis odafigyeléssel türelemmel PS alacsony SnG kal is összelehetne hozni pénzt, de ott iszonyatosan sok az őrült alacsonyon mivel ami neki fillér az nekünk még azért pénz ... szóval most everestre koncentrálok inkább, aztán ha elég pénz összejött invesztálok más oldalra magasabb tétre.

    köszönöm

  9. #2719
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Ipoker network, Pacific, valamint ongame network szerintem jo valasztas lehet
    No Time For Nuts

  10. #2720
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás Műszaki hiba

    Ahogy észrevettétek, az oldalunkon kedden este sajnos műszaki hiba lépett fel. Az anyagi kárt szenvedett játékosokat természetesen kárpótolni fogjuk.
    A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •