Oldal: 18 / 42 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (412) összesen
Like Tree8Likes

Téma: póker -> tőzsde.

  1. #171
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    A robot forex tapasztalat: kezdek "összeesküvés" elméletet sejteni...
    2kval nyitottam számlát, 2 hete megy a kereskedés, és napi 50-100 kötése van a robotnak, eddig enyhe minuszos volt (1950), tegnapra lett enyhe plusszos, 2020dolcsin áll.
    Aztán beszélgettem néhány pókeressel, akik emlékeztettek, hogy a pokeres oldalak\partnerek által hozott játékos által termelt rakeje után bizony komoly jutalékot kapnak.
    Igy kilogikáztam, hogy "vajon nem-e lehetne-e", hogy az itthoni forexes "beszervező" cég is kaphat utánam komoly jutalékot a szolgáltatótól, mivel a robot által kötött üzletek spreadje ugyancsak komoly hasznot termel a szolgáltatónak....
    Ja, és ha véletlen nyereséget termel, akkor ugye a 40% az az ő jutalékuk. Veszteség esetén azonban maximum mély sajnálatukra számithatunk. Bomba üzlet, na.
    Nekem egyelőre eléggé hasonlit a pókerre: közel nullás várható hozamú, óriás szórású játék, ahol a játékos\befektető kockáztat, minden más szereplő viszont fix jutalékkal tuti megél, a legnehezebb feladat a rake\jutalék "megverése"...

    A pannónia részvény hasit: a nyitó 940ről szépen 760ig lement....

  2. #172
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem egyelőre eléggé hasonlit a pókerre: közel nullás várható hozamú, óriás szórású játék, ahol a játékos\befektető kockáztat, minden más szereplő viszont fix jutalékkal tuti megél, a legnehezebb feladat a rake\jutalék "megverése"...
    Ezt úgy érted, hogy tudsz olyan pókerrobotot, ami közel nullásan játszik?

  3. #173
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet ATM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt úgy érted, hogy tudsz olyan pókerrobotot, ami közel nullásan játszik?
    valoszinuleg ugy erti, ahogy azt mas topikokban is bizonygatta: a pokerben nem lehet nyerni...
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  4. #174
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pannónia részvény hasit: a nyitó 940ről szépen 760ig lement....
    750es beszállóval még jó vagy
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #175
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi van ezzel a topiccal? kivancsi lettem volna, hogy akik esetleg kicsit beleastak magukat, milyen tapasztalataik vannak. netan ujabb linkek,"tananyagok" stb.
    én belekezdtem egy nagyobb projektbe ezzel kapcsolatban, írok ha kész van és közzéteszem.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  6. #176
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet ATM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt úgy érted, hogy tudsz olyan pókerrobotot, ami közel nullásan játszik?
    Pókerrobot témában nem vagyok otthon, ezt a forex robotra mondtam.
    A forexen mivel engedélyezett a robotok használata, kb 80%ra teszik az általuk generált forgalmat. Na most bármely forexrobot forgalmazó, vagy befektető ajánlata az "ölég korrekt hozam". Hogyan lehetséges ez, egy nulla várható értékű piacon? "Kin" keresik meg? Ahol ráadásul sápot is levesznek? Én még nem tudom...
    Kicsit hypenak érzem, amolyan piramisjátéknak: akinek bejön, az nagy hangon hirdet, akinek meg nem az csendben kiszáll (mint a póker;-).
    Mióta befizettem, vagy 5 ismerősöm be akar szállni, "merezolyan menő\ultramodern tuti dolog". Eredmény meg semmi.
    Ja, de, jött a mai kimutatás: -10% egy nap alatt, az ir hireket a szuperokos robot bebukta. Egy laza 20 kötés alatt sem jött rá, hogy mi az ábra. És akkor miért nem "szól bele" egy ember, vagy állitja le a "rossz" robotot?
    Ellenben ma is jókora jutalékot fizettem a szolgáltatónak és a közvetitőnek is, akinek tök mindegy hogy ma A nyer és B veszit, holnap meg forditva, mindkettőről leveszik a sápot (((
    Ez csak egy magánvélemény, semmi "tudományos" alapja, nem vitatkoznék, bennem még nem állt össze a "hogyan lehetne nyerni" elv.
    Ez a pénz benn marad amig nem érik el a -30%os limitet, ahol végleg kiszállok, tanulópénz.

  7. #177
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Ja, ezt irták a hirlevélben:
    ' A ma délutáni esemény nem tesz senkit boldoggá, de fontosnak tartjuk megjegyezni, hogy mivel a kockázati szintet még mindig alacsonyan tartjuk, ez megvédte a jelentősebb veszteségtől minden tisztelt Ügyfelünk, így az Ön tőkéjét is. A korrekció nélküli esésben ekkora mértékben tudtuk minimalizálni a veszteségeket."

    Ezzel megkaptam a választ a kérdésemre, hogy kin lehet keresni? Hát rajtam ;-)
    Mondjuk szivesebben olvastam volna ezt: " T ügyfél, a mi űberultraszuper robotunk 3 bukás után levette mi a helyzet, és utána a 50% profitot termelt, egy ilyen egyértelmű piacon."

  8. #178
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    lol balage mire vártál, majd 3 perc guglizással csak úgy találsz valamit ami termeli a pénzt és nem kell csinálnod semmit?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #179
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet peterpanic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én belekezdtem egy nagyobb projektbe ezzel kapcsolatban, írok ha kész van és közzéteszem.
    Kivancsian varom.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #180
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hozamplázát használja valaki? azon kívül, hogy viszonylag magas vételi jutalékkal dolgoznak, van valami hátránya?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •