Oldal: 51 / 75 ElsőElső ... 41495051525361 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (744) összesen

Téma: Doyle's Room

  1. #501
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    tehat nem

  2. #502
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás Visa cashout

    Sziasztok,

    Van olyan köztetek aki itt játszik, játszott és kért visára cashout opciot a kliensbe? Mert én kértem és már el is bírálták elvileg. De semmi információt nem kaptam az eredményről és a kliensben sem jelent meg.

  3. #503
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás cash out

    Sziasztok!

    Ma regisztraltam be a doyles room-ba, fizettem is be 50 dollart, de rajottem hogy ez nekem nem tetszik. Eddig 3 sit&go-t jatszottam. Az nem gond hogy mar vissza is utalom a penzt a moneybookersemre?

  4. #504
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    50% max $300 reload bónusz, a PUNTACANA kód felhasználásával. További részletek.

  5. #505
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 18.
    Hozzászólások
    1

    Felkiáltójel Doyle's Room

    Követve az itteni utasításokat befizettem xxx $-t. Ezzel nem is volt semmi baj. Beléptem, még láttam, hogy xxx $ van a számlámon, majd amikor játszani szeretttem volna, UTÓLAG! egy ablak jött fel: Error code 615. Kérdem, mi ez? Válasz: Nem regisztráltam még az accountomat, küldjem el a bankkártyám mindkét oldali másolatát, bankszámlakivonatot, közüzemi számlát, személyi igazolvány mindkét oldalt, meg még mit tudom én mit, nem is értettem a felét. Csak azon csodálkoztam, hogy nem kértek igazolást arról, nem loptam-e a befizetett pénzt?
    Szóval az esti póker helyett anyázós levelek angol szerkesztése lett az osztályrészem (jó, abból is lehet tanulni). Ha nem akartok így járni, kerüljétek ezt a termet, mint a pestist!

  6. #506
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet ZsugaZsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Követve az itteni utasításokat befizettem xxx $-t. Ezzel nem is volt semmi baj. Beléptem, még láttam, hogy xxx $ van a számlámon, majd amikor játszani szeretttem volna, UTÓLAG! egy ablak jött fel: Error code 615. Kérdem, mi ez? Válasz: Nem regisztráltam még az accountomat, küldjem el a bankkártyám mindkét oldali másolatát, bankszámlakivonatot, közüzemi számlát, személyi igazolvány mindkét oldalt, meg még mit tudom én mit, nem is értettem a felét. Csak azon csodálkoztam, hogy nem kértek igazolást arról, nem loptam-e a befizetett pénzt?
    Szóval az esti póker helyett anyázós levelek angol szerkesztése lett az osztályrészem (jó, abból is lehet tanulni). Ha nem akartok így járni, kerüljétek ezt a termet, mint a pestist!
    Nincs ezzel semmi gond. Bármelyik teremben előfordulhat bárkivel.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  7. #507
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Thanksgiving is a great time to earn some extra cash for Christmas!
    Deposit Now through Sunday, November 28th at midnight ET using promotion code TURKEY300 and receive a 50% bonus up to $300!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #508
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás cashout

    Sziasztok!
    Valaki segítsen már, mert egyszerűen nem tudok leutalni ebből a teremből.
    Direct bank transferrel próbálkozom és állandóan visszaküldik 2-3napra a pénzemet. Pedig szerintem jól írok be mindent.
    Iban számomat egybe írom, Swift kódomat is beírom úgy ahogy a bank honlapján szerepel és egyszerűen eddig még nem sikerült a kliensen keresztül sikeres kifizetést végrehajtani, egyszer sikerült de akkor a supportnak írtam és egy pár email után elintézték a pénzt amit meg is kaptam.
    Ja és a CIB banknál vagyok és úgy tudom, hogy nincsen problémájuk a pókertermekkel.
    Utoljára módosítva: rentox által: 2010. 11. 25. 19:48

  9. #509
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    upppp

  10. #510
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    doylesroom support nekem azt írta, hogy előbb azonosítanom kell magamat (telefonhívás), és aztán kérhetek kifizetést. írj megint nekik.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •