Oldal: 291 / 692 ElsőElső ... 191241281289290291292293301341391 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.901 - 2.910 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #2901
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet tesla79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm, ez a magamfajta NL20 körüli regnek úgy érzem elérhetetlen... Mindenesetre, köszönöm!
    Pörög a pont már ott is szépen (mondjuk nl25 van itt), persze nem mindegy, hogy hány asztalon tolod és hány órát egy nap.

  2. #2902
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Idézet Kopi44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pörög a pont már ott is szépen (mondjuk nl25 van itt), persze nem mindegy, hogy hány asztalon tolod és hány órát egy nap.
    Dodóban nem gond az NL25. 4 asztalon tolom, havi 50-60 órát. Köszi!

  3. #2903
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Állandóan szakadozik ez a vacak. Sose csinált még ilyet, másnak is csinálja?

  4. #2904
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állandóan szakadozik ez a vacak. Sose csinált még ilyet, másnak is csinálja?
    Nálam is.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #2905
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet Kopi44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pörög a pont már ott is szépen (mondjuk nl25 van itt), persze nem mindegy, hogy hány asztalon tolod és hány órát egy nap.
    Szerintetek jól érzem, hogy valamivel könnyebb elérni a (Ironman) szinteket? Vagy én vagyok túl laza?
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  6. #2906
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    tegnapelőtt cashoutoltam FTpről, ma ez jött:
    This email is to inform you that your recent withdrawal request has been declined.

    We have reviewed your Full Tilt Poker account and determined that you are attempting to withdraw funds for another player that were transferred to you.

    For the security of our site and our players, Full Tilt Poker does not allow this activity. We offer our services to provide a safe and secure environment to play online poker and not solely to facilitate the movement of funds between player accounts.

    If you do not intend to play at the tables using these funds, please transfer them back to [c*****5 ] . To ensure your account remains in good standing in the future, please do not withdraw funds for other players.

    Thank you for your cooperation, and if you have any questions, please let us know.

    ilyenkor mit lehet tenni?

  7. #2907
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek jól érzem, hogy valamivel könnyebb elérni a (Ironman) szinteket? Vagy én vagyok túl laza?
    Az október 1-ei upgrade-del nem csak a rake változott, hanem a pontszerzés is. 1$ fee előtte 7ftp volt, most 10, cashgame-nél hasonlóan, minden 1$-nyi rakeért 10 pontot kap az asztal. A pontok egyenlően oszlanak el az asztalnál ülők között.
    Tehát gyorsabban jönnek a pontok, viszont pont ezért meg is emelték az elérendő pontokat. (a legalacsonyabb 50 pontost nem, de a többit 100-ról 125-re, illetve 200-ról, 250-re emelték)

    Amúgy persze túl laza vagy.

  8. #2908
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet borg1r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnapelőtt cashoutoltam FTpről, ma ez jött:
    This email is to inform you that your recent withdrawal request has been declined.

    We have reviewed your Full Tilt Poker account and determined that you are attempting to withdraw funds for another player that were transferred to you.

    For the security of our site and our players, Full Tilt Poker does not allow this activity. We offer our services to provide a safe and secure environment to play online poker and not solely to facilitate the movement of funds between player accounts.

    If you do not intend to play at the tables using these funds, please transfer them back to [c*****5 ] . To ensure your account remains in good standing in the future, please do not withdraw funds for other players.

    Thank you for your cooperation, and if you have any questions, please let us know.

    ilyenkor mit lehet tenni?
    A levél alapján annyit tudsz tenni, hogy visszaküldöd azt a pénzt, amit kaptál player transferrel, és utána a többit pedig ki tudod kérni valószínűleg.

  9. #2909
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet P8k3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A levél alapján annyit tudsz tenni, hogy visszaküldöd azt a pénzt, amit kaptál player transferrel, és utána a többit pedig ki tudod kérni valószínűleg.
    A gond csak az, hogy 410$-t kaptam, és az abból megmaradt 280$-an kéne...

  10. #2910
    Fáradhatatlan grinder P8k3r avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    528

    Alapbeállítás

    Idézet borg1r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gond csak az, hogy 410$-t kaptam, és az abból megmaradt 280$-an kéne...
    Akkor pedig a másik megoldás, hogy valószínűleg van olyan FTP-n, hogy az után az összeg után, amit kaptál player transferrel, x pontot kell termelni vagy vmi hasonló és utána ki tudod venni talán.Nézd meg FAQ-ban, talán van ilyen opció is.Vagy pedig visszaküldöd a pénzt FTP-n, ő meg MB-n vagy Netelleren odaadja.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •