Oldal: 21 / 26 ElsőElső ... 111920212223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (257) összesen

Téma: Chilipoker

  1. #201
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Engem az is érdekelne, hogy miért van a honlapon még mindig 3 garantál beülő, mikor a versenyen már csak kettő van?

    Cserébe felemelték 40-re a min. létszámot...ősi román szokás.

  2. #202
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    25-en vagyunk regelve, 2 és fél óra múlva azaz 17:00-kor !! kezdődik, ha egyáltalán elindul a WPT Marrakesh mega sat....

    Korábban 18:00- ra volt kiírva a kezdés, gondoltam szólók, hátha nem figyelitek folyamatosan, mert chili kavar - kever rendesen...

    GL!
    A fish aki fejlődni akar

  3. #203
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    sziasztok,
    át lehet valahogy állítani az asztalok színét? Engem nagyon irritál ez a lila piros kombináció. Választ előre is köszi

  4. #204
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Lordius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok,
    át lehet valahogy állítani az asztalok színét? Engem nagyon irritál ez a lila piros kombináció. Választ előre is köszi
    : : I'm Modder [Home] : :

    használd ezt, én is ezt teszem a chilire a 2.11-es verzió jó.

    A "sets" részben tudsz letölteni pluszban kártyákat, háttereket, csak be kell másolni a megfelelő könyvtárba és tehetsz be sajátot is, vagy máshonnan szerzettet is.

  5. #205
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Idézet minoson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    : : I'm Modder [Home] : :

    használd ezt, én is ezt teszem a chilire a 2.11-es verzió jó.

    A "sets" részben tudsz letölteni pluszban kártyákat, háttereket, csak be kell másolni a megfelelő könyvtárba és tehetsz be sajátot is, vagy máshonnan szerzettet is.
    Köszi,
    leszedtem a progit meg egy asztalfélét is. Ez az asztal egy jpg fájl és nem igazán tudom, hogy hova kéne bemásolni, mert amikor berakom a table könyvtára nem akar megjelenni játék közben. Hova kell ilyenkor rakni és hogy tudom behozni?

  6. #206
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Lordius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi,
    leszedtem a progit meg egy asztalfélét is. Ez az asztal egy jpg fájl és nem igazán tudom, hogy hova kéne bemásolni, mert amikor berakom a table könyvtára nem akar megjelenni játék közben. Hova kell ilyenkor rakni és hogy tudom behozni?
    miután beraktad a könyvtárba akkor a programban kiválasztod azt, megnyomod start modding, pár másodpercig dolgozik,majd leáll, akkor kell nyitni az asztalt, játék közben nem fog átváltozni, csak ha újra nyitod az asztalt.
    Az asztalt mindig a módosítás után kell nyitni, előnye a proginak, hogy nem kell minden indításkor újra csinálni mindent, hanem úgy marad, amíg nem változtatsz újra.
    Utoljára módosítva: minoson által: 2010. 11. 19. 18:36

  7. #207
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    60

    Felkiáltójel Chilipoker Karácsony

    Spicy Chili Karácsony

    A Chilipokerrel és Santa Lizzel egész Decemberben lehetőséged nyílik, hogy osztozz a $20,000 készpénzben és ajándékokban. Játssz Krácsonyi promócióink egyikén, vagy akár az összesen és kerülj te is ünnepi hangulatba – Cash Game játékok, MTT Liga és SnG-k várnak rád!

    MTT Liga
    Hozd ki a lehető legtöbbet magadból. Kezdj el játszani, hogy biztosan bejuss az MTT Xmas Final versenyre. Az első kvalifikáló verseny 2010. December 5-én, vasárnap este, 20:30 CET időpontban kerül megrendezésre – jegyezd fel naptáradba!

    Cash Game asztalok
    Játssz kedvenc Cash game asztalodnál Karácsonykor és vegyél részt a Raked hand race-en, miközben FP pontjaidnak köszönhetően még LottóSzelvényeket is kapsz! Ne hagyj mindent az utolsó pillanatra…Kezdj el játszani most!!
    Raked Hand race: Játssz December 1 és 31 között, kerülj fel ranglistáink egyikére, vagy akár az összesre és osztozz a $13k-ban.
    Lottó: Szerezz egy Lottószelvényt minden 200 FPP után, kövesd figyelemmel a 2011 január 6-ai sorsolást és nyerd meg egyikét fantasztikus nyereményeinknek!

    SnG versenyek
    Játssz bármelyik naponta megrendezésre kerülő SnG-n December 1 és 31 között és kerülj be a január 4-én 20:30 CET-kor megrendezésre kerülő SnG Xmas Final versenyre. Tartsd szemmel a lobby-t, újabb versenyek tűnhetnek fel bármikor!

    Egy iPhone 4 16GB, XBOX 250GB, Digitális Fényképezőgép és több tonna készpénz…csak, hogy néhányat megemlítsünk a Chilipoker Karácsonykor neked szánt ajándékai közül.
    További részletekért és a nyeremények teljes listájáért látogass el a Chilipoker.com - Play Poker oldalra!

  8. #208
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás chilipoker

    Csak annyit szeretnék kérdezni hogy hogyan kell kifizetést végrehajtani a chilin mert lövésem sincs

  9. #209
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit szeretnék kérdezni hogy hogyan kell kifizetést végrehajtani a chilin mert lövésem sincs
    gondolom arra gondolsz, hogy miután a kliensből elindítottad, akkor nem történt semmi? Mert olyankor a főszámládra kerül át a pénz és onnan kell kérned a kifizetést, lépj be a weboldalukon és ott tudod intézni, itt tudsz pénzt mozgatni a számlák között is.

  10. #210
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Már egy hete nem elérhető a cashier menü.Másnak nincs ilyen gondja?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •