Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
  1. #21
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen, viszont nagyon alacsony a 4bet %-a, így JJ-val még a 3bet calloló range előtt vagyok. egyébként amikor pusholt még azon is gondolkoztam, hogy lehet QQ-KK van nála

    KK, QQ nem hiszem, hogy pusholna, ha overparra tesz teged. Tovabbra is setre utal ez a jatek, ami nem is rossz egy olyan ellenfel ellen, akitol lattunk mar AI call-t overparral. Toled lathatott ilyet?
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  2. #22
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KK, QQ nem hiszem, hogy pusholna, ha overparra tesz teged. Tovabbra is setre utal ez a jatek, ami nem is rossz egy olyan ellenfel ellen, akitol lattunk mar AI call-t overparral. Toled lathatott ilyet?
    nem. eddig egy ilyenem volt AA-val, ott sor és flöss húzó is volt flopon.
    de legalább most is tanultam valamit viszont nekem továbbra is jobban tetszik a 3bet, akárhányszor nézem meg a partit

  3. #23
    Idegen BlackSmith avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Newerth
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KK, QQ nem hiszem, hogy pusholna, ha overparra tesz teged. Tovabbra is setre utal ez a jatek, ami nem is rossz egy olyan ellenfel ellen, akitol lattunk mar AI call-t overparral. Toled lathatott ilyet?
    Nem inkább egy kombódraw, vagy túlértékelt fd lehet nála? nagyon agro az ellenfél.

    Kapott egy 3betet pre, amit poziból sok lappal megadhat.
    tudja, hogy ez a flop nem nagyon találhatta el Hero 3bet range-ét ezért a push.
    Vagy a 70% fold to 3bet-ből ez a variáció már kizárható?
    Too bad, it's me! BLACKSMITH!

  4. #24
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most tudod hol állsz?
    lol

  5. #25
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet BlackSmith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudja, hogy ez a flop nem nagyon találhatta el Hero 3bet range-ét ezért a push.
    Akkor nem biztos, hogy push lenne, amivel kockaztatja az egesz stack-jet. Persze nem lehetetlen ez a variacio sem, de erre a celra jobb egy kisebb bet, amivel mar olyan dontesre keszteti az ellenfelet, hogy dobjon, vagy tolja be az egesz stackjet.
    Ezt hivjak leverage pointnak, ami az a minimalis kockaztatott osszeg, amivel maximalis osszeg kockaztatasara kesztetjuk az ellenfelet.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  6. #26
    Idegen BlackSmith avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Newerth
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Persze nem lehetetlen ez a variacio sem, de erre a celra jobb egy kisebb bet, amivel mar olyan dontesre keszteti az ellenfelet, hogy dobjon, vagy tolja be az egesz stackjet.
    Ezt hivjak leverage pointnak, ami az a minimalis kockaztatott osszeg, amivel maximalis osszeg kockaztatasara kesztetjuk az ellenfelet.
    jogos, de egy olyan bettel (reraise) már ő is commited lesz és be kell hogy tolja any turnön.
    Szóval én nem értem ezt a pusht, bármi is volt nála.... nagyon buta, mert azt feltételezi, hogy hero fish és calloz fd-vel, TT+ -al
    Utoljára módosítva: BlackSmith által: 2010. 11. 23. 13:18
    Too bad, it's me! BLACKSMITH!

  7. #27
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet BlackSmith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bármi is volt nála.... nagyon buta, mert azt feltételezi, hogy hero fish
    naaa

  8. #28
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    volt még egy kérdés: milyen lappal játszunk itt bet/callt egy pushra? mind 100bb mind pedig egy kicsit deppebben!

    100bb deep ne vicceljünk már h eldobnánk QQ-AA-t, ha igen akkor az komoly hiba szvsz.
    Attól, hogy 70% a fold to 3betje nem csak monsterrel ad 3betet, btn vs bb sokkal tágabb lehet ez a range, főleg egy ilyen kicsire. Legtöbbször b/c lenne a játékom minden overpárral sokszor 9x-el is, ha meg lesettelt nh, legközelebb megkopasztjuk.

    Pre call itt nem a legjobb, simán van value a 3betben, az elöbb leírtak miatt.

    140bbvel: Pre nagyobb 3bet, oop mindig nagyobb kell mint 3szoros,főleg deepen(bár ez nem igazán az), erre a pushra meg nem tudom mit reagálnék. Talán tényleg jó a fold, mert ez az idióta overbet ai legtöbbször floppolt nuts vagy QQ-AA, de sírva hajítanám.

  9. #29
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100bb deep ne vicceljünk már h eldobnánk QQ-AA-t, ha igen akkor az komoly hiba szvsz.
    Attól, hogy 70% a fold to 3betje nem csak monsterrel ad 3betet, btn vs bb sokkal tágabb lehet ez a range, főleg egy ilyen kicsire. Legtöbbször b/c lenne a játékom minden overpárral sokszor 9x-el is, ha meg lesettelt nh, legközelebb megkopasztjuk.

    Pre call itt nem a legjobb, simán van value a 3betben, az elöbb leírtak miatt.

    140bbvel: Pre nagyobb 3bet, oop mindig nagyobb kell mint 3szoros,főleg deepen(bár ez nem igazán az), erre a pushra meg nem tudom mit reagálnék. Talán tényleg jó a fold, mert ez az idióta overbet ai legtöbbször floppolt nuts vagy QQ-AA, de sírva hajítanám.
    köszönöm

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •