Oldal: 256 / 509 ElsőElső ... 156206246254255256257258266306356 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.551 - 2.560 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #2551
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Eddig egy Visa kártyára kértem a kifizetéseket bwinen(amivel a befizetés is történt), de most szeretnék egy másik kártyára kifizetést kérni erre van valahogy mód mert nem igazán találom, ha visa-s kifizetést választom automatikusan bejön az eddig használt kártya és nem nagyon lehet változtatni.

  2. #2552
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Először be kell fizetni az új kártyával és csak utána lehet arra kifizetést kérni.

  3. #2553
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

  4. #2554
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    Más is kapott ehhez hasonlót? :O

    Semmi sem lehet izgalmasabb, mint egy hihetetlenül nagy cash game pot. Legyen akár egy biztosnak látszó, mégis becsődölt blöff, egy sorsfordító turn vagy egy klasszikus csata, amelyben az Ász győz a Király ellen - minden hand-nek érdekes története van.

    2010. november 25. és 2011. február 6. között minden héten bemutatjuk a bwin-en lejátszott 5 legizgalmasabb hand-et, melyeknél a nagy vak legalább 600. Élje át újra a partik izgalmát a Hand Replayer menüpontban és gondolja végig, egy-egy lépésnél mi állt a háttérben.

    Válassza ki kedvenc "Big Play of the Week" partiját, adja le szavazatát és nyerhet egy 22$ értékű verseny jegyet.

    Szerintetek a 600 mi lehet? 600 Forint, fabatka, $, krumpliszsák? Esetleg egyéb ötletek?

  5. #2555
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet geri190 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más is kapott ehhez hasonlót? :O

    Semmi sem lehet izgalmasabb, mint egy hihetetlenül nagy cash game pot. Legyen akár egy biztosnak látszó, mégis becsődölt blöff, egy sorsfordító turn vagy egy klasszikus csata, amelyben az Ász győz a Király ellen - minden hand-nek érdekes története van.

    2010. november 25. és 2011. február 6. között minden héten bemutatjuk a bwin-en lejátszott 5 legizgalmasabb hand-et, melyeknél a nagy vak legalább 600. Élje át újra a partik izgalmát a Hand Replayer menüpontban és gondolja végig, egy-egy lépésnél mi állt a háttérben.

    Válassza ki kedvenc "Big Play of the Week" partiját, adja le szavazatát és nyerhet egy 22$ értékű verseny jegyet.

    Szerintetek a 600 mi lehet? 600 Forint, fabatka, $, krumpliszsák? Esetleg egyéb ötletek?
    Promó szövegnél már csak a leosztások szánalmasabbak.

  6. #2556
    Tag White avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 29.
    Hely
    Verőce
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet geri190 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más is kapott ehhez hasonlót? :O

    Semmi sem lehet izgalmasabb, mint egy hihetetlenül nagy cash game pot. Legyen akár egy biztosnak látszó, mégis becsődölt blöff, egy sorsfordító turn vagy egy klasszikus csata, amelyben az Ász győz a Király ellen - minden hand-nek érdekes története van.

    2010. november 25. és 2011. február 6. között minden héten bemutatjuk a bwin-en lejátszott 5 legizgalmasabb hand-et, melyeknél a nagy vak legalább 600. Élje át újra a partik izgalmát a Hand Replayer menüpontban és gondolja végig, egy-egy lépésnél mi állt a háttérben.

    Válassza ki kedvenc "Big Play of the Week" partiját, adja le szavazatát és nyerhet egy 22$ értékű verseny jegyet.

    Szerintetek a 600 mi lehet? 600 Forint, fabatka, $, krumpliszsák? Esetleg egyéb ötletek?
    Én is kaptam! Nézd meg a honlapon az eheti handeket Eszméletlen.
    A 600 nem tudom mi lehet, de van köztük nl10es is.

  7. #2557
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Én is kaptam ilyen emailt sőt be is kerültem az e heti legjobb 5 be
    A 600 az a pot méretére utal BB ben.
    Megkérek minden kedves fórumozótársat hogy ha módjában áll szavazzon rám.Előre is köszönöm.

    https://poker.bwin.com/hu/poker.aspx...&week=1&show=1

    Enyém a 3. leosztás a hetes settel.
    Ha megnyerem mindenki részesülhet belőle a legközelebbi fórumtalálkozón amire már remélhetőleg eltudok majd menni

  8. #2558
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Üzenet

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkérek minden kedves fórumozótársat hogy ha módjában áll szavazzon rám.
    - módomban állt

  9. #2559
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Valaki tudna segíteni, mert megint noob vagyok. USD MB-ről fizetnék be HUF-os bwin számlára. Milyen árfolyammal számoljak?
    Mama azt mondta: varázsló az, aki varázsolni tud!

  10. #2560
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hely
    hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is kaptam ilyen emailt sőt be is kerültem az e heti legjobb 5 be
    A 600 az a pot méretére utal BB ben.
    Megkérek minden kedves fórumozótársat hogy ha módjában áll szavazzon rám.Előre is köszönöm.

    https://poker.bwin.com/hu/poker.aspx...&week=1&show=1

    Enyém a 3. leosztás a hetes settel.
    Ha megnyerem mindenki részesülhet belőle a legközelebbi fórumtalálkozón amire már remélhetőleg eltudok majd menni
    ÖREGEEEEM LOOOOOLLLLLLL
    AQo-val szépen játszott mit ne mondjak .... végülis én már meg se lepődök, hogy ez bekerült mert elég szórakoztató ahogy áttolta a zsetonokat. A többi partit még nem néztem de ezekután nem tudom mire számítsak
    Amúgy ment a szavazat azért

    Kérdésem lenne, Visa kártyáról fizettem be, arra is utaltam ki. Most viszont lejárt a kártyám és küldött is mailt a bwin. A bankomtól MasterCardot kaptam, és nem tudom, hogy tudok e kiutalni rá, nézegettem kifizetésnél de nem jelezte a MasterCardot. Vagy ha másik kártyára akarok kiutalni előtte kell befizetnem arról és azután utalhatok ki Mastercardra is?
    Köszi a segítséget előre is.
    Utoljára módosítva: tomecs által: 2010. 11. 24. 19:49

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •