Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
  1. #11
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha alámpakolná az outokat ilyen deepen ekkora vaknál? dehogynem

    most azt nem mond hogy ez itt egy jo játék meg halado gondolkodás blabla
    le van írva az interjúban hogy miért csinálta azt amit. lehet itt fishezni, meg azt mondogatni hogy csak bemákolta, csak nincs értelme.
    abc pókerrel meg niteskedéssel nem lehet mtt-t nyerni, ha ő abban a pillanatban úgy érezte, hogy a K magas 5bet profitábilis, akkor biztos úgy is van. nem azt kell nézni hogy AA volt nála, és hogy ezért mekkora fish. lehetett volna enemynél 88 is, és akkor flipet játszik. egy wccop ME-en ugyanis nem csak AA-val 4betelnek egyesek.
    te itt egy hh alapján ne vonj le semmilyen következtetést, egy adott szituációban kb. harmadrendű dolog hogy milyen lap van nálad.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    a gyerek is pont ugy játszott kb minraiselgetett hogy valami trash vagy pocket lenne nála, ha nem látom a lapját is QQ+ra teszem , de ok télleg nagy stack volt , volt mit eljátszani belőle : ))

    persze tudom hogy mákolni kell mttn hogy jo helyezést érj el, ritkán sikerül anélkül csak ez a hand szemet szurt

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    K90 4bet pre???
    Ertem en, hogy aggresszivnek kell lenni a chipleadernek, de aztan az 5betre meg vissza is tolja. Senki ne mondja, hogy ez nem fish jatek...

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Ő ment 5bet allin...tökjó hogy okoskodsz úgy h azt se tod mi történt
    Amúgy meg az interjúban olvashatod a move indoklását.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Levele!

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem csak beletekernél a videóba megnézni a bad beatet, hanem végignéznéd a versenyt, látnád hogy teljesen logikus gondolatmenet eredménye volt a push.Tudta hogy az ő stackjét nem rázza meg túlságosan ha mégis vmi monstert mutat az ellen. Mákolt? Persze, de honnan tudod h a srác akit kiejtett nem pont egy ilyennel jutott az FTre?
    De ha szerinted ilyen egyszerű az egész online MTT bizisz, hogy egyszer kell mákolni egy 90/10et és egyből 25 milliós stacked lesz akkor hajrá, csapassad, biztos te is nyersz 2,2$ milliót hamarosan
    GL
    Nem szeretnélek nagyon elkeseríteni, de átalában ennyire egyszerű. Az ominózus hand pedig egy tipikus lukbox push-win volt, aminél semmivel sem igényel több agyat vagy tehetséget a bingózás. Egyébként három ilyen 80-20-at nyert meg a srác. Ennyit a szerencsefaktoráról...Szóval szerintem nem érdemes nagyon belemélyedni abba, hogy milyen ****a játékot is láttunk.

  6. #16
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnélek nagyon elkeseríteni, de átalában ennyire egyszerű. Az ominózus hand pedig egy tipikus lukbox push-win volt, aminél semmivel sem igényel több agyat vagy tehetséget a bingózás. Egyébként három ilyen 80-20-at nyert meg a srác. Ennyit a szerencsefaktoráról...Szóval szerintem nem érdemes nagyon belemélyedni abba, hogy milyen ****a játékot is láttunk.


    nevezz be vagy szatozd be magad a következő nagy online esemény főversenyére, és bingózd végig. ez ilyen egyszerű
    Utoljára módosítva: fejes1988 által: 2010. 11. 24. 18:15
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  7. #17
    Tag JustHoldPlz avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 19.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet Venus57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    K90 4bet pre???
    Ertem en, hogy aggresszivnek kell lenni a chipleadernek, de aztan az 5betre meg vissza is tolja. Senki ne mondja, hogy ez nem fish jatek...

    cheong is sixbet allin ment me top 3-ban A7(?) -el, es megis napjaink egyik legjobb mtt playere

    ballernek kell lenni ahoz h nagymezonyu mtt-t nyerj

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnélek nagyon elkeseríteni, de átalában ennyire egyszerű. Az ominózus hand pedig egy tipikus lukbox push-win volt, aminél semmivel sem igényel több agyat vagy tehetséget a bingózás. Egyébként három ilyen 80-20-at nyert meg a srác. Ennyit a szerencsefaktoráról...Szóval szerintem nem érdemes nagyon belemélyedni abba, hogy milyen ****a játékot is láttunk.
    Nem keserítesz el, az igazat megvallva egész jót derültem

  9. #19
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet Venus57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    K90 4bet pre???
    Ertem en, hogy aggresszivnek kell lenni a chipleadernek, de aztan az 5betre meg vissza is tolja. Senki ne mondja, hogy ez nem fish jatek...
    looooooool. a helyedben 3 évesen nem itt okoskodnék, hanem mennék autókázni a gumiszobára. ahhoz csak jobban értesz..

  10. #20
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem keserítesz el, az igazat megvallva egész jót derültem
    +1 tök jókat lehet nevetni egyesek "hozzáértésén"
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •