Oldal: 430 / 522 ElsőElső ... 330380420428429430431432440480 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.291 - 4.300 (5220) összesen
  1. #4291
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a bajod veluk? Kedvesen addnak mindent es gamblerkednek. Legalabbis 5USDn.
    Nekem meg pont az a véleményem,hogy a ruszkik jók és vigyázni kell velük.

  2. #4292
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Nem lehet konkrétan kijelenteni ki milyen játékerőt képvisel pusztán a hovatartozása miatt. Ez ugyanolyan minthogy 100$on sem pusztán képzett játékosok vannak, kisebb téten sem csak halak. Minnél nagyobb egy ország...
    Az tény ha valaki értetlenebb és orosz, német, francia vagy olasz azon nem lepődöm meg.

  3. #4293
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Kicsit elmélkedtem a normál vakstruktúrájú DoN-okon.

    Van a legegyszerűbb stratégia (mesteri művelője Pekarstas_86, előnye, hogy 25-30+asztalon játszható) Gyanítom hogy a kezdetekkor tényleg ez lehetett a legjobb stratégia. Az ember megvárja míg a 8 hal gyepálja egymást, néha közben azért ő is duplázik 1-2-t az ászpárral, aztán lassan vége, mert már csak 6an vagytok bent.
    Lényegét Titcar aláírása megfogalmazza: "jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám" Itt lényegében befeszül az ember, 200-as vakig TT+ AJ+ játszik, BTN-tól Ax,Kx lopás. Mivel ezzel általában nem olyan rohadt sok zsetont tud összeszedni az ember, ezért magas vakszinten BTN, SB push szinte any2, ez pedig tudjuk mivel jár, igen gyakran itt véget ér a játszma. Ezzel a stratégiával ma már nem lehet profitra szerttenni, legjobb esetben is egy breakeven hozható, nem tudom hogy megéri-e a geccsölést 5-10 dolláron. Ebbe a stílusba építette bele Barselonic és Easycompany a light3bet és lightresteal trükköket több-kevesebb sikerrel.


    Fentebb lépve 20-as, 50-es tétre, már látható egy kis játszadozás.
    Amikor itt elkezdtem játszani, Szintén a 10-esen megszokott feszes játékkal indítottam, aztán látva hogy szabad a vásár a lopásokra(és meglátva Bogdann1982 ultralaza kolléga sikeres játékát), szépen kilazultam, és kb 1000 játék után már odáig jutottunk hogy 100as vaknál MP-ből QJs-sel loptam. Tehát loptam CO, BTN, SB (minden steal mutatóóm 60+%-on volt), középről pedig 77+ JQ+ lapokkal feltéve hogy nem ül utánam egy mániákus.. ha netán 3betelnek semmi gond, dobás és jöhet a következő lopás. És működött a dolog. Ezzel olyan szépen felszedtem magam, hogy öröm volt nézni. Mire eljött a 150-es vakszint, az asztalok többségén 2500-3000 zsetonnal ücsörögtem. Ezt persze megunták és észrevették a regek. Nyílván ez már tényleg baromság volt a részemről, dehát a kapzsiság... szóval meg kell találni azt a lopási százalékot, amit még tolerálnak a regek, úgy gondolom ezt Shabalin már megtalálta. és ez 40% körül van.
    onnantól fogva pedig jajj volt nekem ha emeltem, valamelyik auto3beten volt.
    A végére odáig jutottunk, hogy úgy játszottam mint egy totál hal, beemelek középról QK-val, BB-ről a reg visszatolja rám, én elgondolkozok, és arra jutok hogy ahhha biztos csak látja hogy magas a fto3bet-em, akkor ő ellopja a szarjával, na nézzük csak meg. Na és valahol itt következett be az a szép kis Mariana-árok a grafikonomban.
    Szóval ezután most megint egy darabig befeszülős időszak, hogy lássák milyen rendes srác vagyok, aki csak Ász párral emel, aztán fokozatosan egy optimálisra kilazulok.
    Ebben figyelem a szint legnagyobb nyerőinek a HM statisztikáit.
    Na jó ez nem igaz, csak Shabalinvladot figyelem
    [IMG=http://img24.imageshack.us/img24/3929/shabalinvlad.jpg][/IMG]



    A képen lehet látni, hogy szép fokozatosan kilazul, ahogy bejön az Ante, és már ő is emelget középről is elég kétes lapokkal, lopási pozícióban meg a lapjai 40%-val lop. Ennek ellenére is van egy 70+% lopási sikere.
    Szerintem ez a srác találta fel a spanyol viaszt, mert ezzel a játékkal 10%ROI-t hoz.

    Vélemények?
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2010. 11. 26. 13:38

  4. #4294
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    érdekes, nem tudok belekötni, turbora is elég igaz ez, annyi különbséggel, hogy itt nincs ekkora visszajátszás egymásra, a sokkal nagyobb mezőny miatt.

    a srácnak érdekesek az adatai, az összesitettet is betennéd?

    eléggé hasonlit az enyémre, de nekem nincs 10% roim, sőt lassan 2 sincs

  5. #4295
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Vélemények?
    Ügyes a csávó/csaj az vitathatatlan, de a sok asztal miatt sok hibát is elkövet a végjátékban.

  6. #4296
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hozzászólások
    21

    Beszélő Bemutatkozás

    Sziasztok!

    Balapa vagyok 34 éves.Lassan 2 éve csak donozok mikro limiten.Everesten kezdtem 25 centes donokkal, jelenleg bwinen nyomom 3ason. Közben voltam ps-on(őrültekháza),titánon,cake pokeren és partypokeren ahol a rossz br management miatt sikerült nullázni kb egy éve. A pár ezer játék amit letoltam nem sok de sajnos ahhoz elég, hogy a rossz beidegződések hátráltassák a magasabb szintre lépésemet.A topicot eddig inkább csak olvasgattam(bár elég aktívan), hozzá keveset szóltam.

    Maxxxika annyit szólnék hozzá, hogy kis limiteken valóban működik az általad említett "legegyszerűbb stratégia"(kivéve talán a pokerstars) viszont sajnos tényleg rossz beidegződések maradnak miatta, amit magasabb szinteken le kell vetni magadról. Én éppen ebben a stádiumban vagyok, mert bwinen ezen a szinten nem tudok profitálni a "csak ülök várom, hogy kiejtsék egymást és hátha jönnek a kézbe ászok" játékkal.
    Elég nehéz megszokni hogy néha lopkodni kell mp-ból is, magas vakszinteken pedig sb-ról, buttonról szinte kötelező. És valóban tesztelni kell mi az amit még elviselnek a regek lopkodás terén.
    Célok:először fellépni 5$ szintre bwinen, majd 100 bi megszerzése a 10-es szintre, és vissza a starsra,aztán nincs megállás 100-as szintig ahol lehet verni a civileket Erre 2 évet adtam magamnak, ami család és meló mellett nem lesz sétagalopp.
    Ja és ha van itt még rajtam kívül kezdő akinek nehézséget okoz a stílusváltás, belinkelem RTT314 blogbejegyzése amit 2+2 fórumról fordított nekünk. Nekem sokat segített. Íme: Póker blogok / RTT314 / Félelem az SNGk-ben (Vigyázat, hosszú!) | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

  7. #4297
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet Balapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Balapa vagyok 34 éves.Lassan 2 éve csak donozok mikro limiten.Everesten kezdtem 25 centes donokkal, jelenleg bwinen nyomom 3ason. Közben voltam ps-on(őrültekháza),titánon,cake pokeren és partypokeren ahol a rossz br management miatt sikerült nullázni kb egy éve. A pár ezer játék amit letoltam nem sok de sajnos ahhoz elég, hogy a rossz beidegződések hátráltassák a magasabb szintre lépésemet.A topicot eddig inkább csak olvasgattam(bár elég aktívan), hozzá keveset szóltam.

    Maxxxika annyit szólnék hozzá, hogy kis limiteken valóban működik az általad említett "legegyszerűbb stratégia"(kivéve talán a pokerstars) viszont sajnos tényleg rossz beidegződések maradnak miatta, amit magasabb szinteken le kell vetni magadról. Én éppen ebben a stádiumban vagyok, mert bwinen ezen a szinten nem tudok profitálni a "csak ülök várom, hogy kiejtsék egymást és hátha jönnek a kézbe ászok" játékkal.
    Elég nehéz megszokni hogy néha lopkodni kell mp-ból is, magas vakszinteken pedig sb-ról, buttonról szinte kötelező. És valóban tesztelni kell mi az amit még elviselnek a regek lopkodás terén.
    Célok:először fellépni 5$ szintre bwinen, majd 100 bi megszerzése a 10-es szintre, és vissza a starsra,aztán nincs megállás 100-as szintig ahol lehet verni a civileket Erre 2 évet adtam magamnak, ami család és meló mellett nem lesz sétagalopp.
    Ja és ha van itt még rajtam kívül kezdő akinek nehézséget okoz a stílusváltás, belinkelem RTT314 blogbejegyzése amit 2+2 fórumról fordított nekünk. Nekem sokat segített. Íme: Póker blogok / RTT314 / Félelem az SNGk-ben (Vigyázat, hosszú!) | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    Szia,

    én is ugyanott ugyanazon a limiten, azt hiszem párszor akkor ültünk már egy asztalnál
    Milyen segédprogit használsz, ha egyáltalán, mert valami adatcsere dolog engem érdekelne, ha Te is hasonlóan gondolod...

  8. #4298
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    én is ugyanott ugyanazon a limiten, azt hiszem párszor akkor ültünk már egy asztalnál
    Milyen segédprogit használsz, ha egyáltalán, mert valami adatcsere dolog engem érdekelne, ha Te is hasonlóan gondolod...
    HM-et használok, mehet a csere bár az a százvalahány party amit 3-on toltam nem visz téged előbbre azt hiszem. A többit privátban. Egyébként a bwin nickem Balapaa.

  9. #4299
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Sajnos valamiért nem enged részedre privátot küldeni

    én ugyanezzel a nickel vagyok ott jelen, és eddig cca 400 db ilyet toltam le, bár én PT3-at használok. Ha megoldható a két progi között az adatcsere, én benne vagyok úgy is, hogy az átadott mennyiség az eleéjén nem egyezik. Elhiszem, ha megígéred, hogy később pótolod.

  10. #4300
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos valamiért nem enged részedre privátot küldeni

    én ugyanezzel a nickel vagyok ott jelen, és eddig cca 400 db ilyet toltam le, bár én PT3-at használok. Ha megoldható a két progi között az adatcsere, én benne vagyok úgy is, hogy az átadott mennyiség az eleéjén nem egyezik. Elhiszem, ha megígéred, hogy később pótolod.
    Ezen aztán nem múlik, szívesen áttolom neked akár úgy is ha nem viszonzod. Örülök ha segíthetek, ha elmondod hogy kell kiszedni az adatbázist hm-ből mert mostanában nem lesz időm utánanézni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •