Oldal: 4 / 34 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (339) összesen
Like Tree1Likes

Téma: AK poker klub

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hely
    Kralovsky Chlmec
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    vicces ez a 200as FD, én 37%ot kapok. loal.

  2. #32
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Figyelem, új információ jutott tudomásunkra a nagy játékosokra (értsd több ezer euróval több profitot mint raket termelő játékosok) vonatkozó AKP terem szabályozás kapcsán. Legalább közel 1:1-es profit/rake arányt kell tartani, kifizetni a a rakenek megfelelő mennyiségű profitot lehet. Az új információt beírtuk a terembemutatóhoz is, elnézést mindenkitől akinek az eddig rendelkezésünkre álló információk bármilyen problémát okoztak.

  3. #33
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 15.
    Hely
    SunCity
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, új információ jutott tudomásunkra a nagy játékosokra (értsd több ezer euróval több profitot mint raket termelő játékosok) vonatkozó AKP terem szabályozás kapcsán. Legalább közel 1:1-es profit/rake arányt kell tartani, kifizetni a a rakenek megfelelő mennyiségű profitot lehet. Az új információt beírtuk a terembemutatóhoz is, elnézést mindenkitől akinek az eddig rendelkezésünkre álló információk bármilyen problémát okoztak.
    Akkor ez azt jelenti, hogy ha jelentős profitot érek el a teremben, akkor nem utalhatom ki a pénzem, amíg nem teljesítem ezt az 1:1-es rake arányt?

  4. #34
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet puskinl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez azt jelenti, hogy ha jelentős profitot érek el a teremben, akkor nem utalhatom ki a pénzem, amíg nem teljesítem ezt az 1:1-es rake arányt?
    A rakenek megfelelő összeget igen, a profit maradék részét nem.

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Azt hol tudom megnézni, hogy mennyi rake-et termeltem? (talán comp points/10 lenne az?)

    A kifizetésnél akkor ezek szerint egyszerre sem lehet leutalni a bankrollt (vállalva a kitiltást)?
    Mert ha nem lehet, akkor egy nyerő játékos soha nem fogja tudni leszedni a pénzét erről az oldalról! Vagy van rá mód?

    Ja és a "lényegesen nagyobb összeggel" én nem sok mindent tudok kezdeni, konkrétan mi számít annak? Ha 50nl-en nyerek 5k-t egy hónapban az kis összeg, de ha 2000nl-en 10k-t az nagy összeg lesz? Jó lene ha ezt számszerűsítenék...

  6. #36
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás deposit

    Akadémiás cikkben azt olvastam hogy befizetés visa-val lehetséges nekem pedig nem fogadja el, supporttal beszéltem azt válaszolták hogy Magyarországról cska moneybookers, és neteller-rel lehetséges befizetni... Ki mivel fizetett be?

  7. #37
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hely
    Ujkigyos
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás pénzkivétel

    Sziasztok
    Hol lehet megnézni, mennyi rake-t termeltem eddig? Pontokból lehet valamit következtetni? És akkor jól értem , hogy csak annyit vehetek ki amennyi raket termeltem.
    Vagy kivehetem az egészet és kifizetik, de akkor kizárnak a teremből?

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    1$ rake = 10 comp point

    Én úgy értelmezem h amit befizettél azon felül vehetsz le annyit, amennyit rakeltél (Pl.: befizetsz 200 eurot, termelsz 100 euro raket, akkor 300-at vehetsz ki), de ez nem 100%

  9. #39
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 25.
    Hely
    Kalocsa
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet conciliere eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akadémiás cikkben azt olvastam hogy befizetés visa-val lehetséges nekem pedig nem fogadja el, supporttal beszéltem azt válaszolták hogy Magyarországról cska moneybookers, és neteller-rel lehetséges befizetni... Ki mivel fizetett be?
    visa-val akartam én is, de egyből átdobott a moneybookersre így azon keresztül fizettem, máshogy nem lehet szerintem, ja persze netteller is jó valszeg

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Idézet Janesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1$ rake = 10 comp point
    Pontosabban 1 rake = 10 comp points.

    Az általad termelt rake-et a rakerace oldalon is meg tudod nézni. Én netellerről fizettem be, szóval az is megy rendesen.

Oldal: 4 / 34 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •