Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (47) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2010. 11. 26

  1. #21
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Mondjuk a call az 13 480 Ft bevétel hosszú távon, de egy ekkora poton egy élő terem mekkora rake-t szed? Ha a rake magasabb mint 8.2446%, már mindjárt csak breakeven vagyunk.
    Utoljára módosítva: reirreT által: 2010. 11. 26. 17:15
    “I'd rather be lucky than good.”

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Nemtom....
    Ha matek feladvány, akkor maradhatott volna a szokásos: "Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor......" és kapott volna a nagyérdemű egy 90-10%-os találati arányt.
    Ha a szitura - amit mindenki kedvenc adminja a mai napra szerkesztett nekünk - gondolok, szerintem borzasztó a call (tudom deadmoney meg matek meg 48% meg OMG hányhúzomvanmégtejóisten).
    A "helyi kaszinóban játszol" (20-30?!? leosztás/óra, talán) nem 4-6-8 asztalon, hanem 1-en! Mikorra lesz ez EV+? Tudom hosszútáv, de ülje ki a matekos nagyérdemű (zsebükben az ehez szükséges bankrollal). Én meg dobok, és megvárom a remegő kezű "barátom" zsetonjait egy számomra kedvezőbb helyzetben. A callban annyi órabér van, hogy ennyi erővel kukásnak is mehetsz, és még matekoznod sem kell.

    ui: Mi történt az "eredeti emelővel"?

  3. #23
    Idegen babylon2000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet e11even eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemtom....
    Ha matek feladvány, akkor maradhatott volna a szokásos: "Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor......" és kapott volna a nagyérdemű egy 90-10%-os találati arányt.
    Ha a szitura - amit mindenki kedvenc adminja a mai napra szerkesztett nekünk - gondolok, szerintem borzasztó a call (tudom deadmoney meg matek meg 48% meg OMG hányhúzomvanmégtejóisten).
    A "helyi kaszinóban játszol" (20-30?!? leosztás/óra, talán) nem 4-6-8 asztalon, hanem 1-en! Mikorra lesz ez EV+? Tudom hosszútáv, de ülje ki a matekos nagyérdemű (zsebükben az ehez szükséges bankrollal). Én meg dobok, és megvárom a remegő kezű "barátom" zsetonjait egy számomra kedvezőbb helyzetben. A callban annyi órabér van, hogy ennyi erővel kukásnak is mehetsz, és még matekoznod sem kell.

    ui: Mi történt az "eredeti emelővel"?
    Nagyon jó hozzászólás!

    Látszik,hogy itt rengetegen csak online játszanak és másképp látják a leosztást... ("az RNG úgyis ledobja az outjaimat...lol")

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet e11even eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemtom....
    Ha a szitura ... gondolok, szerintem borzasztó a call (tudom deadmoney meg matek meg 48% meg OMG hányhúzomvanmégtejóisten)
    Szerintem te félsz a 75.000 Ft-tól. Átfogalmazom a feladatot, így is fold?

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:10 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak:5,-Ft
    Nagy vak:10,-Ft
    A kollégiumban játszol összesen 1000,-Ft-tal előtted. Az egyik korai pozícióban ülő konzervatív játékos 40,-Ft-ig emelt, mely emelésre az előtted ülő játékosok eldobják lapjaikat, Te viszont megadással válaszolsz. A vakok dobnak. A flop 6TJ Az eredeti emelő passzol, Te - miután megpillandod a flopot - 100,-Ft-ig emelsz, amire ellenfeled all-int jelent úgy, hogy összesen 750,-Ft van előtte. Ellenfeled véletlenül még a lapjait is felfordítja: AA van előtte. A parti a helyi szabályoknak megfelelően megy tovább, rajtad áll, hogy megadod-e az all-int vagy sem. Mit teszel?
    MrCharger426 likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  5. #25
    Idegen babylon2000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Boletus;257678]Szerintem te félsz a 75.000 Ft-tól. Átfogalmazom a feladatot, így is fold?

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:10 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak:5,-Ft
    Nagy vak:10,-Ft
    A kollégiumban játszol összesen 1000,-Ft-tal előtted.


    MEGALOL!!!

    Én pl. preflop ollé megyek és lesz ami lesz....

    Komolytalan amit írtál.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet babylon2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pl. preflop ollé megyek és lesz ami lesz....

    Komolytalan amit írtál.
    Ugyanazt a szituációt másképpen játszod azért, mert más a nagyvak pénzbeli értéke?

    Szerintem kettőnk közül te vagy a komolytalan.
    MrCharger426 likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Nekem is Fold! Biztos ezért nem tudok cashgamet játszani.

    A kérdésem az hogy mi van ha ez nem cash szitu, hanem verseny! Ott is megadó a többségnek?

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 15.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    persze........Sok sikert!

  9. #29
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    omgomgomgomg
    "The money goes into my piggy bank..."

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Mégis milyen flopot szeretnétek 78sre ha nem erős kombódrawt (oké, sort/fullt a flopba persze, de nem erre épít az ember ha bemegy egy öltönyös konnektorral).
    És miért kevertek bele olyan dolgokat h tét nagysága/játék helye...+EV call mindenhol plusz EV.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •