Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (47) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2010. 11. 26

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 06.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Komolyan pókerezik még olyan ember, aki a pot vásárlóértéke alapján ítéli meg a helyzetet? És ezt utána magabiztosan le is írja kommentben? Meg hogy nem az EV számít, mert úgyse jön le a húzólapod? Azt meg szabad kérdezni, hogy melyik oldalon játszotok?

  2. #32
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Még több ilyen nehéz feladványt, aztán jöhetnek a trollok megint
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #33
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet Tomika81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem az hogy mi van ha ez nem cash szitu, hanem verseny! Ott is megadó a többségnek?
    Persze, hogy call, majd szurkolj, hogy ne essen a lapod, így mehetsz cash-ezni a többi hallal

    Mondjuk ha valami olyan verseny amiről nem szeretnék kizúgni, akkor biztosan dobnám, az ilyen lapmutogató játékosok ellen azért csak nagyobb az edged, mint amilyen véknyan +EV ez itt.
    “I'd rather be lucky than good.”

  4. #34
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem te félsz a 75.000 Ft-tól. Átfogalmazom a feladatot, így is fold?

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:10 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak:5,-Ft
    Nagy vak:10,-Ft
    A kollégiumban játszol összesen 1000,-Ft-tal előtted. Az egyik korai pozícióban ülő konzervatív játékos 40,-Ft-ig emelt, mely emelésre az előtted ülő játékosok eldobják lapjaikat, Te viszont megadással válaszolsz. A vakok dobnak. A flop 6TJ Az eredeti emelő passzol, Te - miután megpillandod a flopot - 100,-Ft-ig emelsz, amire ellenfeled all-int jelent úgy, hogy összesen 750,-Ft van előtte. Ellenfeled véletlenül még a lapjait is felfordítja: AA van előtte. A parti a helyi szabályoknak megfelelően megy tovább, rajtad áll, hogy megadod-e az all-int vagy sem. Mit teszel?

    haha +1
    a póker, az póker, az odds, az odds mindegy, hogy hol játszol.
    MrCharger426 likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #35
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    elmagyaraznatok hogy a 12 lap az miért 48%
    szerintem csabitto a megadas de en akkor is dobtam
    legközelebb igyál előtte egy Páleszt és add meg.

  6. #36
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 06. 30.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Szerintem cashben ez nem kerdes, versenyt ne keverjetek bele....

    990 games 0.005 secs 198,000 games/sec

    Board: Th 6h Js
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 52.222% 52.22% 00.00% 517 0.00 { AcAd }
    Hand 1: 47.778% 47.78% 00.00% 473 0.00 { 8h7h }


    udv

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem te félsz a 75.000 Ft-tól. Átfogalmazom a feladatot, így is fold?

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:10 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak:5,-Ft
    Nagy vak:10,-Ft
    A kollégiumban játszol összesen 1000,-Ft-tal előtted. Az egyik korai pozícióban ülő konzervatív játékos 40,-Ft-ig emelt, mely emelésre az előtted ülő játékosok eldobják lapjaikat, Te viszont megadással válaszolsz. A vakok dobnak. A flop 6TJ Az eredeti emelő passzol, Te - miután megpillandod a flopot - 100,-Ft-ig emelsz, amire ellenfeled all-int jelent úgy, hogy összesen 750,-Ft van előtte. Ellenfeled véletlenül még a lapjait is felfordítja: AA van előtte. A parti a helyi szabályoknak megfelelően megy tovább, rajtad áll, hogy megadod-e az all-int vagy sem. Mit teszel?
    ennek sztem 95-5 lett volna a vége a call-ok felé. Admin! Írjátok már ki a szgépetek mellé és tegyétek közzé ezt (vagy egy hasonlót 67s-sel) kb 3-4 hét múlva, aztán nézzük meg a különbséget!
    MrCharger426 likes this.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Berserker;257741]Komolyan pókerezik még olyan ember, aki a pot vásárlóértéke alapján ítéli meg a helyzetet?

    Komolyan kérlek taníts! Te vásárlóérték alapján ítéled meg a helyzetet? És ebben a helyzetben te mit vásárolnál? Gabonapelyhet?
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  9. #39
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    [QUOTE=dj.reLax86;257831]
    Idézet Berserker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyan pókerezik még olyan ember, aki a pot vásárlóértéke alapján ítéli meg a helyzetet?

    Komolyan kérlek taníts! Te vásárlóérték alapján ítéled meg a helyzetet? És ebben a helyzetben te mit vásárolnál? Gabonapelyhet?
    én általában bulátát szoktam!

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    én simán megadnám, még ha break even is. egyrészt ha nyerek tuti kiborul az illető, másrészt meg azt hiszik, hogy micsoda gambler vagyok. és ez nem kis előny. akinek sok ez a pénz, és nem mer kockáztatni az játszon NL2-őt lol...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •