Oldal: 432 / 522 ElsőElső ... 332382422430431432433434442482 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.311 - 4.320 (5220) összesen
  1. #4311
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ebből az összesítettből amúgy mi hasznosat lehet kilátni?
    Nem pont az a lényeg, hogy vakszintenként máshogy játszik?
    de, csak mivel azt már láttam, kiváncsi voltam erre is.

    amugy nekem azért számit, mert ha játszok, a hud ezeket irja ki, és ez alapján is kategorizálok, nem mindig nézem meg részletesen az adatokat, főleg ha nincs idő.

  2. #4312
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Balapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos hülye vagyok, de mi az az FT?
    Buborék gondolom.

  3. #4313
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 10.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Buborék gondolom.
    kösz

  4. #4314
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem olyan sok ám, 5-10 dollárosokon 30 asztalon nyomtam, igaz elég gépies is volt
    Stacked módban játszom, bal felső sarokban van az összes, FT-ket szoktam csak kivenni a kupacból(Tableninja table aside), hogy mindig szem előtt legyenek.Úgy van beállítva a tableninja, hogy folyamatosan menjen 15 asztal, amint 1 megszűnik, beregisztrál egy újra 2x3-4órán keresztül. Egyszerre max 5 FT szokott lenni, így simán játszható, kis átfedéssel 6 asztal elfér a monitoromon.
    Hm. Egészen más szint, mint az én tessék-lássék 2-4 asztalos játékom. Röhögni fogtok, de leginkább úgy szeretek játszani, hogy a két 19 colos monitoromra 1-1 asztalt kinagyítok maxra, és akkor két asztalon.

    Aztán ha lefutott, akkor pihenek 1-2 órát, mert annyira kimerített úgymond szellemileg. 1 óra alatt játszol annyit, mint amit én 1 hét alatt szerintem. Na ezen változtatunk.

    Asszem privátban támadlak le a beállításokkal.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #4315
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Kipróbáltam 10 asztalon. Ami tetszett, hogy nincs idő lamentálni. Nem figyelem árgus szemekkel, hogy megadják-e az allint, nem érdekel ha kiesek, csak meghozom a szerintem optimális döntést, aztán lépek is tovább.

    Hátrány, hogy nem veszem észre ha kiléptet (egymáson vannak az ablakok), az egyiken megtörtént, és a játék majdnem legvégéig apasztották a vakjaimat.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #4316
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam 10 asztalon. Ami tetszett, hogy nincs idő lamentálni. Nem figyelem árgus szemekkel, hogy megadják-e az allint, nem érdekel ha kiesek, csak meghozom a szerintem optimális döntést, aztán lépek is tovább.

    Hátrány, hogy nem veszem észre ha kiléptet (egymáson vannak az ablakok), az egyiken megtörtént, és a játék majdnem legvégéig apasztották a vakjaimat.
    Ezért kötelező ehhez a Tableninja. Amíg nekem nem volt, addig cascade módban játszottam, ott gyorsan végig lehet pörgetni az asztalokat. Sajnos előfordulnak steal focus problémák még mindig, és így könnyen belehet nyalni 1-2 asztalt, ha nem ültet vissza a ninja.

  7. #4317
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ja most esett le, nem FT, már eleve az amikor elindul.
    Szóval igen, FT--> Bubble

  8. #4318
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amugy nekem azért számit, mert ha játszok, a hud ezeket irja ki, és ez alapján is kategorizálok, nem mindig nézem meg részletesen az adatokat, főleg ha nincs idő.
    a Maxxxika altal beszurt statokbol jol latszik hogy ez az illeto mennyire mashogy jatszik BB100tol, mint elotte. Ezert is lenne jo ha a HM HUD-ot be lehetne allitani, hogy a statokat BB szintek szerint mutassa - valamennyire ezt potolja ha a statokat a jatekosok szamatol fuggoen iratjuk ki, hogy mit jatszik pl. 9-10 embernel, vagy a bubble-ban.

  9. #4319
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet pastecopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Maxxxika altal beszurt statokbol jol latszik hogy ez az illeto mennyire mashogy jatszik BB100tol, mint elotte. Ezert is lenne jo ha a HM HUD-ot be lehetne allitani, hogy a statokat BB szintek szerint mutassa - valamennyire ezt potolja ha a statokat a jatekosok szamatol fuggoen iratjuk ki, hogy mit jatszik pl. 9-10 embernel, vagy a bubble-ban.
    Dehát BB szintenként különböző statokat mutat alapból!!???
    Nem vetted még észre, hogy az újoncoknak sosincs handszáma vakemelkedésnél?

    Vagy én nem vettem eddig észre, hogy ez az emberszám miatt van??
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2010. 11. 29. 20:22

  10. #4320
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    hát nekem semmi ilyet nem mutat. csak handszám, meg overall statok..

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •