Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is adom. szerintem is megcsinálja sok gyengébb flush-el. egyébként villain is magyar. : )
    mi más lenne
    azok után, hogy én turnon és riveren is erőt mutattam, szerintetek megcsinálná ezt a river minraiset kisebb flushel? ez nekem pont olyan csalógatónak tűnt, hogy lécci még ezt add meg!

    flopon pont azért nem raiseltem, hogy a blöffjeit ne dobassam el, sokkal több lappal donkol itt, mint amivel egy raiset utána meg tud adni oop!

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    az, hogy nyerő reg, relatív. szerintem egy rettentő spewy játékos, ellenem már csomószor csinált nagyon érdekes move-okat, amiket semmiképp sem neveznék +EV-snek.

    egyébként a kis emelés mögött az is állhat, hogy Ő nem mer nagyobbat valueraiselni deepen, és így még dobhat ha 3beteled. persze az is lehet, hogy nutflush-el csinálja és call-t szeretne mindenképp.

  3. #13
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az, hogy nyerő reg, relatív.
    Nálam fishnek van jelölve, játszottam már én is ellene NL100on pár K handem van róla.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  4. #14
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam fishnek van jelölve, játszottam már én is ellene NL100on pár K handem van róla.
    nálam jó és fish között van bejelölve nem tudom besorolni lehet adni kellett volna? jó lenne ha benézne ide, és elmondaná milye volt

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Sztem is megcsinálná kissebb flushel mert ugye ha nála az van akkor téged nem hiszem hogy flushre rakna inkább vmi 2 párra vagy szettre és ebből kiindulva sztem is call. Persze lehet nála K v A magas flush de lehet hogy neki van szettje és így játszotta meg, mivel nem feltétlenül fog flushre rakni téged. Most hogy jobban átgondoltam tuti call szinte mindig.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •