Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2010. 12. 14

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:8 fő
    Pozició:CO
    Kis vak:200,-Ft
    Nagy vak:500,-Ft
    Ismét élőben pókerezel abban a klubban, ahol tegnap is játszottál. Az asztal most 200/500-as vakokkal fut, te vagy a short stack egy néhány partival ezelőtt elbukott játszma miatt: összesen 40.000,-Ft van előtted. Szokatlan módon mindenki dob előtted, te úgy döntesz, hogy 3.000,-Ft-ig emelsz, amit csak a két vak ad meg. A flopra KQJ lapok érkeznek, a vakok passzolnak, te 7.000,-Ft-ot hívsz, amit csak a kisvak ad meg. A potban jelenleg 23.000,-Ft van, a turnre Q érkezik, ellenfeled ismét passzal nyit, előtted még 30.000,-Ft van, mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ha ugyanott játszom ahol tegnap és az emberek képesek rengeteg pénzt kifizetni a húzólapukkal, ráadásul tegnap meg is lett beszélve, hogy a kasszához képest nagy összegek kerülnek be, akkor miért nem jobb a nagyobb emelés?

  3. #3
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    trixilw: ugyanott játszol, de az elenfelek nem feltétlen ugyanazok

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hely
    Pusztulat
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Mivel tilten vagyok az előbbi bukás miatt,ezért most checkelek,hogy majd jó sokat nyerjek tőle a riveren.A riverre K érkezik ,a SB hosszas gondolkozás után all-in megy,amit én tartok, hogy "nehogy má' engem kiblöfföljön,amikor végre fullom van"... SB Kd2s-t mutat,az asztaltól csalódottan állok fel,rájövök, hogy ez a játék nem nekem való...

  5. #5
    Lelkes újonc InsolentD avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ugyanott játszom ahol tegnap és az emberek képesek rengeteg pénzt kifizetni a húzólapukkal, ráadásul tegnap meg is lett beszélve, hogy a kasszához képest nagy összegek kerülnek be, akkor miért nem jobb a nagyobb emelés?
    mert előtted csak 40k van, és ennél nagyobb emeléssel akár meg is mutathatod a lapod, így meg inkább néz ki second barellnek... mondjuk 80k-ból én is nagyobb emelés mellett lennék, hogy riveren lehessen ollin menni...

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    P
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Ha 10-14-et emelek azzal egyértelműen jelzem, hogy el vagyok kötelezve a river után is, szóval sztem ez az egyetlen rossz döntés.

  7. #7
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet tryshark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 10-14-et emelek azzal egyértelműen jelzem, hogy el vagyok kötelezve a river után is, szóval sztem ez az egyetlen rossz döntés.
    de úristen, te játszottál már élőben?
    neki ez eszébe nem fog jutni. van egy flöss vagy sorhúzója, esetleg egy párja, semmit nem néz csak, hogy "áh csak 10ezer, megnézem" riveren pedig, ha párja van, vagy odaért a draw, az életben nem fogja eldobni. "ha már eddig bennvoltam megnézem..."

    el se tudjátok képzelni mik mennek élőben...
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #8
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    crazy3317: én tudom, pont ezért kérdeztem. Nagyon sok kasszányi megadást láttam már lyukas sorra, ráadásul a nagyobb emelést sok élős hajlamosabb nyengeségnek venni, főleg ha feszes vagy. De egy normálisabb ellenfél ellen tényleg meggyőzőbb a félkasszányi ahogy mondtátok, na de mi az ellen statja?

  9. #9
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    crazy3317: én tudom, pont ezért kérdeztem. Nagyon sok kasszányi megadást láttam már lyukas sorra, ráadásul a nagyobb emelést sok élős hajlamosabb nyengeségnek venni, főleg ha feszes vagy. De egy normálisabb ellenfél ellen tényleg meggyőzőbb a félkasszányi ahogy mondtátok, na de mi az ellen statja?

    élőben amúgy sokszor látni, hogy alulhívják a potot, semmi következtetést ebből nem kell levonni, csak annyit, hogy nem tudják mennyi van benn.

    valószínűleg drawing dead az ember, így én amellett vagyok, hogy beosszuk a stackünket két utcára, úgy, hogy kényelmesen tudjon callozni minden trashel.
    most 23k a pot, betelünk mondjuk 12-et, riveren a pot 47k lesz és lesz előttünk 17k. K-t biztos, hogy nem dob, de sokszor rosszabbat sem.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #10
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    "Mivel tilten vagyok az előbbi bukás miatt,ezért most checkelek,hogy majd jó sokat nyerjek tőle a riveren.A riverre K érkezik ,a SB hosszas gondolkozás után all-in megy,amit én tartok, hogy "nehogy má' engem kiblöfföljön,amikor végre fullom van"... SB Kd2s-t mutat,az asztaltól csalódottan állok fel,rájövök, hogy ez a játék nem nekem való... "


    Ezen beszakadtam, de ez át villant az agyamon nekem is....
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •