Oldal: 7 / 21 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (203) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Az onlinepóker szabályozása 2011-ben

  1. #61
    Fanatikus tag rogyion avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 18.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    "A Szerencsejáték Zrt. úgy véli, ezeket az online szerencsejátékokat minél előbb vissza kell szorítani. Kiemelték azonban, hogy erre nem az adóbevétel miatt van szükség, hanem azért, mert ezen játékok többségében a fiatalokat, és sokszor a 18 év alatti réteget célozzák. "

    Azta*****..és nem nyílik meg alattuk a föld vagy nem szakad rájuk az ég!
    Ekkora álszent dumát.Hihetetlen!
    Egy felmérést kellene csinálni,hogy a magyarországi szerencsejátékfüggők hány százaléka pókeres.Igen meglepődnének..illetve hülye vagyok..dehogy lepődnének meg tudják ők azt nagyon jól,hogy elenyésző részük.
    "Nagy téten óvatosnak,kis téten nagyon agresszívnek kell lenni!"

  2. #62
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet dj.reLax86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nem szarnának be tőled.
    Nem is ismersz...

  3. #63
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is ismersz...
    Ez igaz. Viszont te sem ismered őket....
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #64
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Vigyétek R1per2-t, akadémiás tali fotók alapján tőle szerintem beszarnának
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ha betiltják kiköltözök a felvidékre, úgyis itt a határ pár km-re, így ebédelni haza tudok ugrani

  6. #66
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 19.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    hat az szomoru
    Utoljára módosítva: petskate által: 2010. 12. 15. 13:39

  7. #67
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Oszinten, egy csapat, magas KOPASZ, kigyurt uriemberek igazal “elbeszelgethetnenek” a fejesekkel egy keso esti sotet sikatorban.

    Te is elvagy tévedve mint a magyar emberek 95% a!

    Az ország összes magas kopasz kigyúrt úri embere egy nulla hulladéknak számít számukra. Nem is tudom hogy jut ilyen badarság az eszetekbe, hogy sikátor meg kigyúrt kopaszok. megalol. Nem kigyúrt kopaszok nem tudnak ellenük mit tenni hanem senki! SENKI! Államok se!

    Kire küldenétek a kopaszokat? A SZJZRT vezérkarára? Minek? Ő max javaslatot tesz a törvénymódosításra de nem ő fogadja el. Tehát innentől mehetnek a kopaszok a parlamentbe.

    A parlamentbe kihez mennek? Orbán Viktorhoz? Minek? Ő igazából csak egy báb. Ő is kb csak azt csinálja amit diktálnak neki a főnökei.

    Innentől kezdve pedig a magas kopasz kigyúrt úri emberek mehetnek a *****khoz meg az USA ba. Szerintem kevesek lennének.

    A SZJZRT bevételei bizonyára megcsappantak az on line fogadások miatt. Ezek mellett az állam zsebéből a pénz folyamatosan vándorol kifele külföldre. És csak töredéke jön belőle vissza. Nem érdekli őket ha elbukod a pénzed amíg Magyarországon bukod azt el, mert addig benne van a gazdaságba. Az internet korában pedig mindenkinek kényelmesebb otthon ülve az interneten fogadni, mint lejárni a lottózóba. És az interneten általában külföldi oldalon fogadsz. Tehát amint kiutalod a pénzed az nagy általánosságban soha többet nem érkezik haza. Mert ugye a sportfogadás az lutri. Nem valószínű hogy sokan profitot könyvelnek el belőle. ( Mármint a fogadók közül) Tudjuk jól hogy a nyerő játékosok vannak kevesebben akik a pénzüket nem is hozzák Magyarországra. A vesztők csak küldik kifele az országból a valutát amit a nyerők viszont nem hoznak haza. Meg nem is tudnának annyit nyerni amennyit a többiek buknak. Ez valamikor régen számszerűsítve is volt itt az oldalon hogy a magyar játékosok mennyit buknak. Nem emlékszek már rá de lényegtelen. Ehhez jön plusz a sportfogadás. Tehát Ő leszarja hogy Te a pénzt amit a munkáddal megkerestél mire költöd el. Ő azt is leszarja ha elbukod az egészet. De neki bukd el és ne másnak! Főleg ne annak a pár okos embernek akik "lószarból" megcsinálták az on line sportfogadási és/vagy póker oldalakat. Ennyi kb a lényeg.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  8. #68
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Amúgy igen. Az on line póker jelenlegi formájának rövidesen vége. Lehet még fél év vagy 1 év de vége.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  9. #69
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet petskate eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ….

    Ok
    Akkor mondom a velemnyem

    Hogy van pofajuk ezeknek a hazaarulo, zsidoknak h ilyen torvenyt hozzanak ? Mar igy is nagyon le van jaratva az orszag.
    A szjzrt kb szarja a penzt., de azert annak a par embernek meg mindig kell, nem erdekelve hogy amiatt milliok fognak rosszul erezni, szenvedni. Moral, erkolcs az nuku.
    Kevesen tudjak de a ami penz befolyik lottora csak kb 30 % kerul be a nyeremeny alapba. A maradek 70 % szepen lenyuljak; Es ezt persze nem mondjak senkinek.
    Na megis mekkora zsidok ezek ?
    Fuggoseget meg a poker okoz legkevesbe. Kaparos sorjegy,rulett, ½ karu rablo es tarsai a fo forrasok. Meg a lotto. Olyan –EV mindegyik, h en az o helyukbe elegge roszzul ereznem magma erkolcsileg, az tobb mint pusztan lopas a szegeny, Magyar emberektol.

    Profithajcsar,semmittevo banda.
    Ezen rohogtem a legjobban :

    "A Szerencsejáték Zrt. úgy véli, ezeket az online szerencsejátékokat minél előbb vissza kell szorítani. Kiemelték azonban, hogy erre nem az adóbevétel miatt van szükség, hanem azért, mert ezen játékok többségében a fiatalokat, és sokszor a 18 év alatti réteget célozzák. "

    1. Mikor es milyen eredmenyyel zartak a vizsgalatunk a 18 ev alattiaknal.? ( bar ketlem h lett vonla ilyen )
    2. Mert hazudnak nyilvanossag elott ? Mas normalis orszagba ilyet szintu dolgot mond vki maris lemond meg bocsanatot ker, stb. Itt meg vigyorognak es nem lehet semmit csinalni ellene.
    3. A kiskoru problema pld : nincs erkolcs, nincs egyutterzes, agresszivitas, stb. Erre kene inkabb penzt forditani. Meg iskolakra, korhazakra, stb. Nem 4 milliarder allami butorokat venni a parlamentbe meg stb.
    4. Kb szerencsejatek lenne az utolso problemas dolog amire gondolnek a 18 alattiak koreben. A sok cigany ( mar majdnem 1 millioan vannak orszagunkban ), oket kene inkabb megnevelni. Errol jut eszembe egy vicc :
    “Mi az 1 cigany es 5 skinhead?
    Jatek hatarok nelkul”

    Oszinten, egy csapat, magas KOPASZ, kigyurt uriemberek igazal “elbeszelgethetnenek” a fejesekkel egy keso esti sotet sikatorban.

    Megis mennyire kell nyero jatekosnak lenni , hogyha kene adot fizetni ? fizeted a terem raket + rohadt sokat az allamnak. De ha vesztesz azzal persze nem torodnek.
    TUDOM kicsit el is tertem a tematol, bocsasson meg mindenki. Csak elmondtam a velemenyem,

    Itt amcsiban, Meszecsuszettc allamban az ado csupan 6,25 szazalek. Ja s kajan es ruhan 0,aza nulla az ado. Na otthon ehhez kepest mennyi ? Mekkora fenyevnyi kulonbseg van a ket orszag kozott? Pedig pont h az ellenkezojenek kene lennie.
    1. Igazi kis rasszista szöveg. Csak Téged jellemez.
    2. Amennyiben az USA határain belül tologatod a biciklidet, mit érdekel, hogy Magyarországon mi történik? Ezt a GDP-t erősíted?
    3. Persze minden a *****k hibája, esik az eső nálatok? Mert akkor valszeg én is ludas vagyok benne. Bizonyára.

    Kis suttyó Vagy, aki nem a megoldást kutatja, ami valamilyen szellemi befektetéssel jár, hanem mást hibáztat, mert azt könnyebb. Szánalmas.

    Az, hogy a Szerencsejáték Zrt. mit csinál, egy dolog. Sajnos megtehetik, mert hiába EU, a szolgáltatások nem áramlanak szabadon sehol. Ezzel a részével egyet kell értenem. Azonban nem az erőszak a megoldás, hanem a megoldás megtalálása, bármilyen kis kapuról is legyen szó.

    Peace,
    O.

  10. #70
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Hagyjuk már a kopaszokat, meg a skinheadeket,meg a "harcos" pólós gyerekeket, akik több ezer forintért veszik meg a cuccaikat, és nem veszik észre, hogy átbasszák őket, mert az egész csak üzlet. Az, hogy valaki mennyire magyar nem öltözködésben, és honfitársaid szidásában kell megmutatni! Legfőképp pedig nem a kopaszoknak kell intézni az online poker legalizációját.

    Nem is értem minek kellett felhozni a kopaszokat. omg.

Oldal: 7 / 21 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •