Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (58) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Pokerstars kifizetés help!

  1. #21
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Tiszalúc
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás kifizetés

    nekem is OTP Visa kártyám van, és mindig erről utaltam fel pénzt. Köszönöm. Nagyon örülök neki még most se fogtam fel.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet lenikrevic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, Pokerstarsra fizettem be Visa kartyaval otpnél, kb 3 honapja kiutaltattam 1000$-t ami meg is erkezett a szamlamra.1 hete ujra szerettem volna kiutalni, de nem talaltam a Visa lehetoseget, ezert csekken kértem az összeg kifizeteset.Postan meg is erkezett..

    A kérdésem az lenne,hogy hol tudom bevaltani a csekket?Szerintetek hol a legjobb es egyaltalan hol lehet ezt bevaltani?

    Elore is koszi a valaszokat!
    Bármelyik bankban beválthatod ahol van folyószámlád de nagy szívás mert húzós jutalékot számolnak fel,szóval nem éri meg csekket kérni.

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 13.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nyertem egy kisebb casht egy CECOOP-on és el is indítottam a kifizetést. A kérdésem az lenne mit tudtok az OTP-s bankszámlára történő kiutalásokról?

    Arra már rájöttem, hogy nem voltak túl gyorsak a PS-nél, tegnap küldték el a bank felé a pénzt, innentől számítva 3-5 napot mondtak. Ehhez képest 12-én cash outoltam, 16-án már egyszer írták, hogy elküldték a bankom felé a lóvét...

    Továbbá: mit tudtok, ha a számlám Ft-ban van és Euroban kapom a számlára az összeget, mennyit vehetnek le emiatt?:S

    Még annyi, hogy ez egy OTP-s Junior kártya...

  4. #24
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Tiszalök
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás kifizetés

    Sziasztok.Érdeklödni szeretnék,hogy csekken mennyi idö alatt érkezik meg a pénz?és mennyi a jutalék amit leszámolnak a beváltáskor.elöre is köszönöm
    Utoljára módosítva: Marika86 által: 2010. 12. 28. 19:01

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 27.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás $ 950

    Sziasztok!

    Nem rég nyertem egy kisebb összeget Pokerstarson, ezért ki szeretnék venni 950 dollárt a PS számlámról. Ekkora összeget milyen formában érdemes/biztonságos kivenni? Esetleg lenne valaki, akit érdekelne PS-en belüli átutalás? 200 Ft-os árfolyamon adnám, lehetőleg $100-os vagy annál nagyobb egységekben.

    Köszönöm a segítséget,
    Tamás

  6. #26
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet hun.tamas.17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem rég nyertem egy kisebb összeget Pokerstarson, ezért ki szeretnék venni 950 dollárt a PS számlámról. Ekkora összeget milyen formában érdemes/biztonságos kivenni? Esetleg lenne valaki, akit érdekelne PS-en belüli átutalás? 200 Ft-os árfolyamon adnám, lehetőleg $100-os vagy annál nagyobb egységekben.

    Köszönöm a segítséget,
    Tamás
    Azért szép "kis" összeg lehet Én csekken szoktam kérni, de ahhoz ez az összeg túl nagy 100-200$-nál nagyobb összeget nem igazán fogadnak el a bankok vagy túl nagy jutalékot kérnek utánna. Az azonnali banki átutatlást javasolnám, esetleg Neteller, moneybookers, de ezeket sajnos még nem használtam:S
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 15.
    Hely
    SunCity
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet hun.tamas.17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem rég nyertem egy kisebb összeget Pokerstarson, ezért ki szeretnék venni 950 dollárt a PS számlámról. Ekkora összeget milyen formában érdemes/biztonságos kivenni? Esetleg lenne valaki, akit érdekelne PS-en belüli átutalás? 200 Ft-os árfolyamon adnám, lehetőleg $100-os vagy annál nagyobb egységekben.

    Köszönöm a segítséget,
    Tamás
    Ahonnan befizettél, oda engedi a Stars a kifizetést. Ha még nem volt befizetésed, szerintem a Neteller vagy a Moneybookers tökéletes (és gyors).
    Pénzküldéssel, pénzcserével szvsz. inkább ne foglalkozz, megjárták már egy páran.

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás Banki utalás

    Sziasztok

    Érdeklődni szeretnék, hogy PSről banki átutalással kifizetett összeg hazai bank részére szerintetek mennyire para, APEH szempontból? Egyáltalán, ha van olyan aki jártas ezekben a dolgokban, hogyan és mikor tudják ellenőrizni ezeket a dolgokat? Szerintetek rászállnak egyáltalán ezekre a dolgokra? Érdemes emiatt nyitni egy NETELLER fiókot?

    Köszi minden építő hozzászólást!

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Elég fontos kérdésem lenne jó vele tisztában lenni mielőtt nagyobb pénzt nyernék. Az a helyzet hogy én 100%-os rokkant vagyok és az érdekelne hogy így hogy eszközölhetném a pénzhez jutásomat ha aktuális lesz? Ismerősöm azt mondta nem bonyolult csak 1 megbízottal nyittatok 1 bankszámlát (én ugye bankba menni nem tudok de aki már csinált ilyet azt mondja megbízott is kezelheti) kiutaltatom a nyereményt és kész. Ez tényleg ilyen egyszerű? Hangsúlyoznám hogy nem vagyok cselekvés képtelennek nyilvánítva aláírhatok hivatalos papírt stb.... Ahhoz a ps-nek ugye semmi hogy ki kikezeli a számlámat? Gondolom csak magamat kell igazolni, hogy valóban megfelelek a játékszabályzatnak? (nagykorú vagyok ecetera) Kifizetéskor mit kérnek be mivel kell igazolni magam? Személyi ?

    Szóval aki tudja a választ segítsen légyszi tisztába tenni a dolgokat köszi.

  10. #30
    Idegen pityu88 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    sziasztok!
    nekem az lenne a kérdésem hogy első kifizetésnél kérnek e személyes dolgokat pl.: személyi, lakcím kártya
    "Az élet egy nagy játék, játszd...!"

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •