Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha preflop allin vagytok, akkor is ellavírozol a mutatásig.
    LOL
    van még mit tanulnom =)

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet ashnur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne ha azok adnának tanácsokat itt akik sngben hosszútávon (értsd: több mint 10000 játékkal a hátuk mögött) plusszosak. Akik csak idézni tudják a jótanácsokat azok könnyen félreértelmezhetnek bizonyos helyzeteket.

    Való igaz, hogy KK pre be szokás tenni, de egyrészt nem kötelező, másrészt miért kellene ilyen deepen preflop allin menni? potcontrol nuku? ez nem cg...

    és hogy ellentmondjak magamnak - mivel egyáltalán nem értek a pókerhez, bárki aki ismer ezt megmondja - én is valszeg 4betelek egy potnyit, olyan 2500 körül, és nem túl valószínű hogy dobok allinra sem.

    Nyilván lehet weakeskedni (call, és checkcall végig ha nem jön A vagy K) is ha nem akarod a KK-t nutként kezelni és imádod ha lejön az AKhoz az A vagy settesedik az ellen .
    KK-val be kell tenni....ezt fogja neked mondani az is, aki 1 sng-t játszott eddig, meg az is, aki csillibilliót.

    Ez nem akkora tét, hogy 1000rel megy a levelling, és poziból lejátszod KK-val, mert ő nem hiszi, hogy az van nálad...

  3. #23
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KK-val be kell tenni....ezt fogja neked mondani az is, aki 1 sng-t játszott eddig, meg az is, aki csillibilliót.

    Ez nem akkora tét, hogy 1000rel megy a levelling, és poziból lejátszod KK-val, mert ő nem hiszi, hogy az van nálad...
    persze, ezen nincs is mit vitázni, csak nem szeretem amikor nem tudás alapján mennek az érvek, hanem mindenki ismétli amit másoktól hallott. Mert csak egyet kérdek, mi van ha QQ van nálad amivel már nem standard a pre allin és J jön a törnön nem Q, hogy ne zavarjon ez se be... ?

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet ashnur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze, ezen nincs is mit vitázni, csak nem szeretem amikor nem tudás alapján mennek az érvek, hanem mindenki ismétli amit másoktól hallott. Mert csak egyet kérdek, mi van ha QQ van nálad amivel már nem standard a pre allin és J jön a törnön nem Q, hogy ne zavarjon ez se be... ?
    tehát a board 777J? Nálunk pedig QQ van? Be kerül minden....1$os téten közepes párokkal is ugyan ezt játsszák, meg Ax-ekkel is. Többször leszünk elől... most nem nézek stove-ot, de biztos, hogy favoritok vagyunk.

    JJ,AA,KK verne minket, ez szvsz irtó kis része a réndzsének.

  5. #25
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tehát a board 777J? Nálunk pedig QQ van? Be kerül minden....1$os téten közepes párokkal is ugyan ezt játsszák, meg Ax-ekkel is. Többször leszünk elől... most nem nézek stove-ot, de biztos, hogy favoritok vagyunk.

    JJ,AA,KK verne minket, ez szvsz irtó kis része a réndzsének.
    hja, de QQ-val beteszed pre?

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet ashnur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hja, de QQ-val beteszed pre?
    Ez sok mindentől függ. Ha simán meg van a rollom a limitre, akkor csak a győzelemre játszanék, és ha itt bekerül minden és behúzzuk, akkor óriás CL-ek lennénk. De szvsz 70%ban 4betelnék, és utána újraértékel.

  7. #27
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez sok mindentől függ. Ha simán meg van a rollom a limitre, akkor csak a győzelemre játszanék, és ha itt bekerül minden és behúzzuk, akkor óriás CL-ek lennénk. De szvsz 70%ban 4betelnék, és utána újraértékel.
    látod, ez egy normális válasz, én is valami ilyesmit csinálnék. az nem normális válasz, hogy sok az idióta, tedd be. nem mondom, hogy nem számít a tét, de gondolkodni mindig kell, még AA -val is.

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  8. #28
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    ne már ,rossz olvasni ezt a kezdőpostot.

    pf: 4bet simán, OOP vagy
    flop: reraise egy ilyen kicsi betre
    turn: allin
    river:allin

    Csak ennyi hiba van

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne már ,rossz olvasni ezt a kezdőpostot.

    pf: 4bet simán, OOP vagy
    flop: reraise egy ilyen kicsi betre
    turn: allin
    river:allin

    Csak ennyi hiba van
    Jogos sajnos... Az volt a baj, hogy jópár bukott sng-n voltam már túl a mai nap, tegnap 5 gigapotot buktam (ez 4 kiesést jelent pénzben, meg egy CL-ről feleződést - mindegyikben favoritként raktam be, és mondjuk 2-3-4 hely környékén, tehát alaposan megmaradt bennem, hogy az idióta megadások/riverkillek miatt nem sikerült nyernem, csak 2-3-4 helyeket hoztam), mert riveren húzták be ellenem a csodaoutjukat, és úgy voltam, hogy ha már sikerült stacket építenem a verseny közepén, nem akarom elbukni.
    Tudom hogy fish dolog emiatt eltérni az optimális játéktól, és egy KK-val ennyire gyengén játszani, de hatott rám a tegnapi pár pofon. Tudom, hosszútáv, stbstb, meg ha már 1 dolcsin nem bírom a nyomást, mi lesz velem később, ezért is dobtam magam a mókusok elé, hogy vitassuk meg. =)
    Néha nem tudom hol az egyensúly ezen a szinten, mi az optimális: alkalmazkodni a káoszpókerhez, vagy sokat agyalni egyes lépéseken - még ha ez a parti túlgondolkodásához vezet is? Nem mehetek feljebb, mert a bankroll nem bírja, 50 dolcsiból mégjobban remegne a térdem játék közben egy 2-3-5 dolcsis versenyen, ha kizúgok vmi hülyeség miatt. Újratöltés nem jöhet szóba, ezt most komolyan fialtatni szeretném.

    Tanulni jöttem ide, és írtam le a sztorit. Nem azért hogy "mekkora fish vagy" felkiáltásokkal intézzenek el.

  10. #30
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet ddrum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jogos sajnos... Az volt a baj, hogy jópár bukott sng-n voltam már túl a mai nap, tegnap 5 gigapotot buktam (ez 4 kiesést jelent pénzben, meg egy CL-ről feleződést - mindegyikben favoritként raktam be, és mondjuk 2-3-4 hely környékén, tehát alaposan megmaradt bennem, hogy az idióta megadások/riverkillek miatt nem sikerült nyernem, csak 2-3-4 helyeket hoztam), mert riveren húzták be ellenem a csodaoutjukat, és úgy voltam, hogy ha már sikerült stacket építenem a verseny közepén, nem akarom elbukni.
    Tudom hogy fish dolog emiatt eltérni az optimális játéktól, és egy KK-val ennyire gyengén játszani, de hatott rám a tegnapi pár pofon. Tudom, hosszútáv, stbstb, meg ha már 1 dolcsin nem bírom a nyomást, mi lesz velem később, ezért is dobtam magam a mókusok elé, hogy vitassuk meg. =)
    Néha nem tudom hol az egyensúly ezen a szinten, mi az optimális: alkalmazkodni a káoszpókerhez, vagy sokat agyalni egyes lépéseken - még ha ez a parti túlgondolkodásához vezet is? Nem mehetek feljebb, mert a bankroll nem bírja, 50 dolcsiból mégjobban remegne a térdem játék közben egy 2-3-5 dolcsis versenyen, ha kizúgok vmi hülyeség miatt. Újratöltés nem jöhet szóba, ezt most komolyan fialtatni szeretném.

    Tanulni jöttem ide, és írtam le a sztorit. Nem azért hogy "mekkora fish vagy" felkiáltásokkal intézzenek el.
    Ez már értelmesebb hozzáállás.
    Szerintem itt majdnem mindenki átment ezen az állapoton. A kulcs az, hogy ne remegj. Ezt saját tapasztalatból írom, és amióta nálam eljött ez a pont, +8k$-ban vagyok. 1$-n ne gondolkozd túl a dolgokat, sima ABC póker, és kész

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •