Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
  1. #31
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha preflop allin vagytok, akkor is ellavírozol a mutatásig.
    Ez tiz pont

  2. #32
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez már értelmesebb hozzáállás.
    Szerintem itt majdnem mindenki átment ezen az állapoton. A kulcs az, hogy ne remegj. Ezt saját tapasztalatból írom, és amióta nálam eljött ez a pont, +8k$-ban vagyok. 1$-n ne gondolkozd túl a dolgokat, sima ABC póker, és kész
    Ehhez a hozzászóláshoz csak én is csatlakozni tudok, annó én is túlkombináltam a dolgokat meg minden ahelyett hogy egy egészséges ABC pókert toltam volna és ha meg szarkamu van akkor ez van nyelni kell egy nagyot és tovább menni úgy mint az élet többi területén, mert ami nem öl meg az megerősít!

    GL

  3. #33
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    szerintem túltárgyaltuk. mit csináltál riveren, mi volt nála?

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem túltárgyaltuk. mit csináltál riveren, mi volt nála?
    Mint szinte kitalálható volt az eredeti hozzászólásból, dobtam. =) Maradt még zsetonom (50-60 BB), ITM 18. lettem/maradtam 6. hely helyett (fontos szempont, hogy ha ITM helyezésnél vagyok egy ilyen sng közepénél, már nem kockáztatok sokat, csak szinten tartom a zsetonokat, és ha eljön a tényleges ITM, akkor lazulok, meg ha a stack engedi, akkor bubble körül is). Kicsit elment mellettem a verseny, mert fél óráig a postot fogalmaztam, és nem figyeltem a játékra. 1x még dupláztam egy flop sorral, aztán AQ vs. AK kiestem, standard módon. Az ellenfél 200 BB-t bukott el 20 perc alatt, öröm volt nézni.

    Megpróbálok HH-t szerezni, mert érdekel h mi volt nála. Ha AA, akkor nem volt túlzott az óvatosság, minden másnál pf 4bet/AI, és hülye voltam.

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Szerintem kis téten legtöbbször Ász kicsi az ilyen min3bet, úgyh én min4betelnék 1200-1400-1500-ig amit úgyis megad mert "egy 213 forintos verseny miért ne ha már hal vagyok"?Vagy "Ezt a floppot látnom kell", "alig kell valamennyit megadnom""Érzem hogy jön" stb.
    Aztán berakatjük a random lapjai ellen, de nagyon nem értek azzal egyet hogy itt a min3bet az erőt mutatna. Főleg nem ftp-n ahol van pot gomb és minden monsterrel rávernek egyet a pot-ra és lövöldözni kezdenek. Úgyh egy kis4bet és floppon bestackeljük. postflop pedig minden utcán value raiseltem volna, mert a fenti idokok miatt semmit sem dob.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Valszeg azért bukott el 200BBt mert egy idiota... És ellened is áttolta volna mint ahogy szépen elosztogatta. 1$os sngn a 4bet mini az pont nem ilyen ranget takar. Benne van de most őszintén: Mivel pakolnád be? Max egy AQra teszem vagy egy blöffre. Amugy az sokat elárul a játékáról ,h nem sokra rá oda jutott ahova. Szvsz ha nem is flopon de mindenképp allinig megyek. Nem várhatod mindig,h ilyen helyzetben AAn vagy pokin ücsörögj. Aztán note és reg a kövire ha mégsem jött be.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •