Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (58) összesen
  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet Palo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok! tudnátok vmi jó oldalt ajánlani mikro cashgamehez ahol gyenge a mezőny és jól működik a holdem manager ja és persze használható a szoftvare.
    Everest!

  2. #32
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Üzenet

    Hihetetlenül jó anyag. maximális Respect!
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  3. #33
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás 10%?!

    sziasztok!

    először is, nagyon hasznos, tartalmas és példaértékű hozzáállásról árulkodó anyagot hoztatok össze, amihez gratula!

    viszont talán az 58. oldalon említettétek, hogy a játékosok kevesebb, mint 10%-a nyerő. bár Sklansky ezt írta, de az OPHU-n megjelent egy cikk, amit nem találok, amiben valamelyik terem cg állományát vizsgálták profit szempontjából, és grafikonokon látszott, hogy ~40% körül van a nyerők száma. ha belegondolunk, ez reálisabb adat, hiszen ha veszünk egy elég nagy pókeres játékos mintát, akiket egy játékosok száma - bb/100 grafikonon ábrázolunk, akkor kb. egy harang alakú görbét kapunk. rake nélkül a harang szimmetrikus lenne az y tengellyel (játékosok száma), viszont a rake miatt eltolódik, és emiatt nincs biztosan 50% vagy afölötti nyerő arány.

    persze, ez csak egy apróság, és még egyszer mondom, maga az anyag nagyon szép munka. kellemes ünnepeket mindenkinek

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet Gabbbbb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

    először is, nagyon hasznos, tartalmas és példaértékű hozzáállásról árulkodó anyagot hoztatok össze, amihez gratula!

    viszont talán az 58. oldalon említettétek, hogy a játékosok kevesebb, mint 10%-a nyerő. bár Sklansky ezt írta, de az OPHU-n megjelent egy cikk, amit nem találok, amiben valamelyik terem cg állományát vizsgálták profit szempontjából, és grafikonokon látszott, hogy ~40% körül van a nyerők száma. ha belegondolunk, ez reálisabb adat, hiszen ha veszünk egy elég nagy pókeres játékos mintát, akiket egy játékosok száma - bb/100 grafikonon ábrázolunk, akkor kb. egy harang alakú görbét kapunk. rake nélkül a harang szimmetrikus lenne az y tengellyel (játékosok száma), viszont a rake miatt eltolódik, és emiatt nincs biztosan 50% vagy afölötti nyerő arány.

    persze, ez csak egy apróság, és még egyszer mondom, maga az anyag nagyon szép munka. kellemes ünnepeket mindenkinek
    Az anyaghoz+1 De én is megtaláltam azt a cikket. Ha jól emlékszem ebben írják: http://www.onlinepokerhu.com/_printcikk.php?Id=101

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    uff. ha mindenki dicséri az "anyagot", aszem én is kipróbálom (de azért ez így elég drogosnak tűnik)

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    uff. ha mindenki dicséri az "anyagot", aszem én is kipróbálom (de azért ez így elég drogosnak tűnik)
    Én kis dózisokban fogyasztom mivel kemény anyag. Így könnyebben emészthető

  7. #37
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet Gabbbbb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

    először is, nagyon hasznos, tartalmas és példaértékű hozzáállásról árulkodó anyagot hoztatok össze, amihez gratula!

    viszont talán az 58. oldalon említettétek, hogy a játékosok kevesebb, mint 10%-a nyerő. bár Sklansky ezt írta, de az OPHU-n megjelent egy cikk, amit nem találok, amiben valamelyik terem cg állományát vizsgálták profit szempontjából, és grafikonokon látszott, hogy ~40% körül van a nyerők száma. ha belegondolunk, ez reálisabb adat, hiszen ha veszünk egy elég nagy pókeres játékos mintát, akiket egy játékosok száma - bb/100 grafikonon ábrázolunk, akkor kb. egy harang alakú görbét kapunk. rake nélkül a harang szimmetrikus lenne az y tengellyel (játékosok száma), viszont a rake miatt eltolódik, és emiatt nincs biztosan 50% vagy afölötti nyerő arány.

    persze, ez csak egy apróság, és még egyszer mondom, maga az anyag nagyon szép munka. kellemes ünnepeket mindenkinek
    Végignéztem pár adatbázisomat, hogy kábé mennyi nyerő reg van és ált. közelebb van a csúszka a 10%-hoz mint a 40%-hez.
    Mondjuk ennek lehet az oka, hogy velem ülnek egy asztalnál, úgy nehéz nyerni
    “I'd rather be lucky than good.”

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végignéztem pár adatbázisomat, hogy kábé mennyi nyerő reg van és ált. közelebb van a csúszka a 10%-hoz mint a 40%-hez.
    Mondjuk ennek lehet az oka, hogy velem ülnek egy asztalnál, úgy nehéz nyerni
    Ennyi!

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hely
    Nagyszénás
    Hozzászólások
    2

    Király :)

    Félelmetes!!

  10. #40
    Idegen clown avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 22.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás nem jó:(

    nem tudom letölteni az e-bookot nem hozza be az o9ldalt ahonnan letölthetem.mit tegyek?

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •