Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2010. 12. 27

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:6 fő
    Pozició:CO
    Kis vak:$1
    Nagy vak:$2
    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor - miután előtted mindenki dobott - $6-ig emelsz a CO-ról. A dealer dobása után a kisvak csak megad, a nagyvak dob. Ellenfeled nagyobb minta alapján egy 20/16-ot játszó regulár, aki szeret mind a flopon, mind a turn-ön megadni a cbetekre, a kisvakban 7%-ban 3betel. A flopra AK3 lapok érkeznek, ellenfeled passzol, te $10-ig emelsz, amit ő megad. A turn 8 ellenfeled ismét passzol, te most $24-ig emelsz, amit ő most is csak megad. A river 6, ellenfeled ismét passzal nyit, te $56-ig emelsz, amire ő all-in megy. A partit $200-ral kezdtétek, mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    river passz?

  3. #3
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    River passz?
    River passz!!
    Csak egy calling station ellen lehet value betelni ezt riveren nem egy regulár ellen szvsz

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Ez nagyon exploitable ha itt dobunk

  5. #5
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    Arra azért kíváncsi lennék, milyen laptartománnyal játszik így egy reg!!!
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    b/f.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet burinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra azért kíváncsi lennék, milyen laptartománnyal játszik így egy reg!!!
    bármilyen suited diamond Ax vagy Kx (KQs, KJs, KTs), lehet QdJd és QdTd is

    ha a handünkben az ász, vagy a dáma káró, akkor meg lehet próbálni a bluffcatchet, mert kevesebb lesz az ellenfél valuekombója, de az se hiba, ha mindig fold, SB flat range-ében elég kevés olyan lap lesz, amit riveren bluffbe fordít.

    a river vbet teljesen egyértelmű, könnyen lecallolhat rosszabb lappal, mert busted draw és bluffbe fordított kis párok, vagy totál air is van a range-ünkben, az ellenfél range-e meg legtöbbször 1 pár, nekünk meg a legjobb 1párunk van.

  8. #8
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bármilyen suited diamond Ax vagy Kx (KQs, KJs, KTs), lehet QdJd és QdTd is

    ha a handünkben az ász, vagy a dáma káró, akkor meg lehet próbálni a bluffcatchet, mert kevesebb lesz az ellenfél valuekombója, de az se hiba, ha mindig fold, SB flat range-ében elég kevés olyan lap lesz, amit riveren bluffbe fordít.

    a river vbet teljesen egyértelmű, könnyen lecallolhat rosszabb lappal, mert busted draw és bluffbe fordított kis párok, vagy totál air is van a range-ünkben, az ellenfél range-e meg legtöbbször 1 pár, nekünk meg a legjobb 1párunk van.
    Az számomra is egyértelmű volt, hogy bet/ fold, mert ilyen lineon a river check/push az egy értelmes játékostól "szinte" sosem blöff...csak kíváncsi voltam, hogy mégis milyen lapot játszhat így le: check/call-check/call- check/AI
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás .

    Üdv! nem feltétlen a témához szólnék, viszont lenne egy partim, amire megköszönném, ha mondanátok vmit. A parti történetesen NL10-en volt.
    KK-t kaptam. kisvakként. A középen ülő játékos 30centig hívott. utána kettővel rá vki 75centig, én jöttem és csak megadtam a hívást, mire az első beszélő allin ment a 10eurojával. Erre a második beszélő dobott. Én jöttem. Aki allin ment játékos egy elég jo regulár a limiten, és elég feszes is, amíg bent ültem gyakorlatilag nem nézett flopot. Az adatai 14/1-es, 0% 3bet 0%4bet.
    Eldobtam... mert meggyőződésem h AA volt nála, de utólag kételyeim támadtak.. a kérdésem, hogy nagyon fish dolgot csináltam vagy nem annyira?
    Köszönöm a válaszokat.
    Sziasztok

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet _Feeder_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! nem feltétlen a témához szólnék, viszont lenne egy partim, amire megköszönném, ha mondanátok vmit. A parti történetesen NL10-en volt.
    KK-t kaptam. kisvakként. A középen ülő játékos 30centig hívott. utána kettővel rá vki 75centig, én jöttem és csak megadtam a hívást, mire az első beszélő allin ment a 10eurojával. Erre a második beszélő dobott. Én jöttem. Aki allin ment játékos egy elég jo regulár a limiten, és elég feszes is, amíg bent ültem gyakorlatilag nem nézett flopot. Az adatai 14/1-es, 0% 3bet 0%4bet.
    Eldobtam... mert meggyőződésem h AA volt nála, de utólag kételyeim támadtak.. a kérdésem, hogy nagyon fish dolgot csináltam vagy nem annyira?
    Köszönöm a válaszokat.
    Sziasztok
    Hey!
    -KKval az a célunk hogy minél több pénzt pakoljunk a potba. Ergó pre alap a 4bet.
    -14/1es játékosról nehezen tudom elképzelni hogy egy jó regulár legyen.
    -Ezek az adatok hány hand alatt vannak?
    -Range ellen játszol, nem konkrét lap ellen, és a KK szétkapja a rangeét.

    Amúgy ha kételyed támad egy megjátszással kapcsolatban, nyiss külön topicot a handnek, ne random témákhoz írd
    peace

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •