Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Újonc becike avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás NL25 100k hand grafikon és statok

    Egy NL25 játékos grafikonja és statisztikája az utolsó 100k handről. 5max asztalon játszik.




    A sok leak közül melyik az, amire leginkább kéne fókuszálni, hogy nyerő játékossá válljon ezen a téten?
    Utoljára módosítva: becike által: 2010. 12. 27. 12:48

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    a statok annyira nem vészesek, de amíg postflop gondok vannak érdemesebb feszesebben játszani, például nem 70%-ban dobni BB-t stealre, hanem 78-80 körül és utg nem 26%-al emelni, hanem 18-20%. így arányaiban sokkal több lesz a játék pozícióból, ami sokkal plusszosabb, mint pozíción kívül játszani.

  3. #3
    Újonc becike avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a statok annyira nem vészesek, de amíg postflop gondok vannak érdemesebb feszesebben játszani, például nem 70%-ban dobni BB-t stealre, hanem 78-80 körül és utg nem 26%-al emelni, hanem 18-20%. így arányaiban sokkal több lesz a játék pozícióból, ami sokkal plusszosabb, mint pozíción kívül játszani.
    Tetszenek ezek a meglátások is.
    Én a red-line látom még túl meredeknek. Azt hiszem, hogy ezt több thin-value bettel lehetne laposabbá tenni. Viszont ugye sokan azt mondják, hogy ezen a téten a fat-value-ra kell koncentrálni. Erről mit gondoltok? És a postflop statok alapján mi lenne a legkézenfekvőbb változtatás?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    a kék vonal rosszabbnak néz ki, kb 3-4k€-t kellene nyerni showdownban ezen a téten egy nyerő játékosnak 100k hand alatt.

    sok a river check / kicsik a betsizeok / túl sok a csapdázás

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Hol vannak itt statok? :O
    Na, közbe sikerült megjeleníteni... sry
    Ez milyen terem?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Idézet becike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszenek ezek a meglátások is.
    Én a red-line látom még túl meredeknek. Azt hiszem, hogy ezt több thin-value bettel lehetne laposabbá tenni. Viszont ugye sokan azt mondják, hogy ezen a téten a fat-value-ra kell koncentrálni. Erről mit gondoltok? És a postflop statok alapján mi lenne a legkézenfekvőbb változtatás?
    NL25-ön szerintem még mindig a valuebetre kell fókuszálni. Sajnos nekem csak a grafot nyitja meg, a statokat nem. Mennyi a cbeted meg az ilyen alap statjaid?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nekem csak a grafot nyitja meg, a statokat nem.
    Hagyd megnyitva, és idővel be kell jönnie. Engem is megtréfált.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Romsy +1.

    1. az induló range megválasztásánál alig van különbség az egyes pozíciók között. mintha mechanikusan egy táblázatot játszana. UTG túl magas CO Btn túl alacsony. általában túl lazának tűnik, bár ez ötfős játék.
    2. a fold to 3bet alacsony. ezen a limiten emlékeim szerint kevés a light 3bet, nyugodtan lehet dobálni. főleg oop, és főleg úgy ha postflop skilleknek még nem vagyunk birtokában.
    3. a wonatsd kevés, nekem 55%+ volt ezen a limiten. lehet hogy túljátsza a one pair type handjeit?
    4. a turn cbet 48% jó lenne magasabb limiten, de itt szerintem nem kell ennyire tolni.

    amúgy nem a statok érdekesek, hanem postflop játék minősége, és az a statokból nem derül ki. én pl. masszívan 25/13-at játszottam 3% 3bettel, és 5PTBB/100 fölött volt a winrate-m.

  9. #9
    Újonc becike avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a kék vonal rosszabbnak néz ki, kb 3-4k€-t kellene nyerni showdownban ezen a téten egy nyerő játékosnak 100k hand alatt.

    sok a river check / kicsik a betsizeok / túl sok a csapdázás
    Félek, hogy ez inkább a probléma forrása.
    Nem tudna valaki berakni ide egy nyerő NL25-ös grafikont, amin látszik a sd/nonsd?

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    28/21-es játék szerintem nl25-ön felesleges, vagy ha ilyet játszunk akkor a postflop döntéseknek nagyon erősnek kell lenniük. szerintem nl50-en sem kifizetődő a sok thin line játékba ültetése, mert sd-ben szarrá lehet keresni magad.
    Ahogy kocka21 is írta, a fold gomb a barátod, itt hosszútávon nem a blöffökben és azok elkapásában lesz a nagy zsé, hanem az, hogy a tptk és tsai lapoktól meg tudjunk válni veszélyes helyzetekben a csábító matematikai esélyek ellenére, mert főleg nl25-ön floatokba nem fogunk gyakran beleszaladni.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •