Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen

Téma: BP Termek!?

  1. #21
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én vmikor nemrég benéztem a tropiba és elvileg vannak versenyek, csak soha nem jön el rájuk senki. tény, hogy 100K buyinesek többnyire, meg 50K, de vasárnap van egy 5+1 freeze is.. csak a haverjaim is voltak, nekik azt mondták, hogy az 10K-s valójában, de hogy nem nagyon jön soha senki..wtf nem értem.
    amúgy a monte carlo kaszinóban van 3 ilyen virtuális póker asztal, de ott se játszott nagyon senki.. pedig ugye az legál elvben.

    én is nagyon keresgélek mostanában, hogy hova lehetne menni, mert néha rámjön, hogy jó lenne, de nem nagyon tudok semmilyen lehetőségről.. aki tud valamit az írjon!
    5K freez-ről hallottam én is pletykákat, lehet hogy bemérem valamikor.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Beszélő

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én vmikor nemrég benéztem a tropiba és elvileg vannak versenyek, csak soha nem jön el rájuk senki. tény, hogy 100K buyinesek többnyire, meg 50K, de vasárnap van egy 5+1 freeze is.. csak a haverjaim is voltak, nekik azt mondták, hogy az 10K-s valójában, de hogy nem nagyon jön soha senki..wtf nem értem.
    amúgy a monte carlo kaszinóban van 3 ilyen virtuális póker asztal, de ott se játszott nagyon senki.. pedig ugye az legál elvben.

    én is nagyon keresgélek mostanában, hogy hova lehetne menni, mert néha rámjön, hogy jó lenne, de nem nagyon tudok semmilyen lehetőségről.. aki tud valamit az írjon!
    Elég régen nézhettél be...ha visszanézed a tropi versenynaptárát, akkor láthatod a helyzetet...mi a vasárnapi 5+1 FO-n voltunk állandóan ami nem lett "10k"... igaz volt olyan verseny aznap ami 10rebuyos volt 19kor, nem nagyon volt megtartva...érdeklödés hiányából kifolyólag...általában csak a vasárnapi sessionra jöttünk össze....most vasárnap nem volt meghírdetve verseny, lent voltam személyesen, nem tudtak semmit se mondani, lesz-e és mikor lesz, új tulaj, új tervek....ennyi dióhéjban...
    Sajnos elfogytak a legális helyek....várjuk a jobb időket...


    GL és peace

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

  4. #24
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    50

    Király Első legális terem Budapesten

    Sziasztok,

    most akadtam bele a hírbe, akik az élő pókert kedvelik, jó hír..wwwpontcottonpokerponthu
    Végre, mégiscsak meg lehet ezt csinálni.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 19.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás élő Pókerverseny Jan 22.

    Sziasztok! Élő pókerverseny Lesz jan. 22én Solymáron, a Flórián tértől 10 percre. 3+1 NLH, a terem max 40 fős, és 50 ember nevezése biztosítva. Akit érdekel telefonon jelentkezzen be, mert korlátozottak a helyek! 70/5370044

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Elég jó ez a solymári történet. Nekem nagyon tetszett. Jövőhéttől csinálnak VIP. cash-játékot is. Erről pontosabban mit tudtok?

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 12.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Jövő Héten Ugy Hallottam Hogy Lesz,
    Csütörtök:2+1 Unl. Rebuy.
    Szombat:3+1 1rebuy. 1addon
    Vasárnap: 5+1freez

    A Versenyek 40max. Akit érdekel Telefonon Jelentkezzen Be.70-537-00-44

    Szombaton és Vasárnap Vip Cash Játék. Aki Előrebejelntkezik Hozzák-viszik, Topless Felszolgálás. A Játék 100-200. Min 100bb Beülő.

    A Hangulat Remek Szokott Lenni, Mindenkinek Ajánlom. Telefonon Lehet A Továbbiakat Megérdeklödni.

  8. #28
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    3

    Király

    Az GUT. Köszi a választ. Én tuti ott leszek, a tegnap elég yó volt. (ciciskislány headsupnál kicsit megnyomkodta a hátam )

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •